Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska w Włocławek

Grzesio Nowy wpis
Inne

Czy ta @Agnieszka miała rację jak pisał że z zaskoczenia można tu robotę stracić? Tyle tylko się dowiedziałem że dawali kiedyś lata temu umowę o pracę na okres próbny. Wolałbym taką na stałe.

Agnieszka Nowy wpis

Wyprzedaje auta!!! Nie informując pracowników, że od poniedziałku nie ma dla nich pracy Nie informując pracownika oczyszcza kabinę auta "z jego dobytku" A przed przyjęciem obiecuje podwyżki i to, że pracownik jest u niego na PIERWSZYM miejscu Cwaniak gorąco nie polecam!

Elżbieta
Inne

Jest ktoś może na bieżąco w sytuacji firmy? znaleźliśmy kiedyś ogłoszenie na kierowcę międzynarodowego i chcieliśmy sprawdzić czy wciąż zatrudniają, bo chłopak pracy szuka. W wizytówce Google firmy pojawiła się informacja o zamknięciu na stałe mimo że w rejestrze mają status aktywny... czyli znajdzie się praca czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska - Włocławek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska
0/5 Na podstawie 0 ocen.