Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska o rekrutacji.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska w Włocławek

Grzesio Nowy wpis
Inne

Czy ta @Agnieszka miała rację jak pisał że z zaskoczenia można tu robotę stracić? Tyle tylko się dowiedziałem że dawali kiedyś lata temu umowę o pracę na okres próbny. Wolałbym taką na stałe.

Agnieszka Nowy wpis
Były pracownik

Wyprzedaje auta!!! Nie informując pracowników, że od poniedziałku nie ma dla nich pracy Nie informując pracownika oczyszcza kabinę auta "z jego dobytku" A przed przyjęciem obiecuje podwyżki i to, że pracownik jest u niego na PIERWSZYM miejscu Cwaniak gorąco nie polecam!

Elżbieta
Inne

Jest ktoś może na bieżąco w sytuacji firmy? znaleźliśmy kiedyś ogłoszenie na kierowcę międzynarodowego i chcieliśmy sprawdzić czy wciąż zatrudniają, bo chłopak pracy szuka. W wizytówce Google firmy pojawiła się informacja o zamknięciu na stałe mimo że w rejestrze mają status aktywny... czyli znajdzie się praca czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska - Włocławek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Celulozowa 23 lok. 43
  87-800 Włocławek
 • NIP: 8882624728 REGON: 365357423
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pema Ewa Kaszewska
Przejdź do nowych opinii