Opinie o Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba w Żary

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba w Żary

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba?

Celina Nowy wpis

Czy ktoś ma dobre opinie o Pizzerii Caramba ? Dużo osób mi poleca, ale czy warto? Ps.nie chce tu odpowiedzi od zbuntowanych pracowników, tylko od klientów

Jaki dress code obowiązuje w Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca do pracy - regularne wyżywanie się na pracownikach przez szefową to już chyba norma. Do tego słabe zarobki

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jagoda

Pizza masakra szefowa bez serca wygonila dzieci z wc chodz matki chcialy zaplacic

K
@Jagoda

Pizzeria to nie toaleta miejska i nie ma obowiązku wpuszczać nawet za drobna opłata osób, które nie są klientami . Nie ma toalety w parku ? Więc skargi do miasta , a nie oczerniac pizzerie

Jagoda
@K

Brak empati....czlowiek normalny pozwolil by dzieciom skozystac z wc tymbardziej jak na dworze zimno.a nie drzec pape na cala pizzerie..

K
@Jagoda

Do swojej toalety Pani tez wpuszcza kogo popadnie i płaci za wszystkich ?

Picca caramba

Totalna poraszka wystarczy spojrzeć na opinie w google najgorszy padoł na ziemi przereklamowany (usunięte przez administratora) i odgrzewane kotlety ze śmietnika tak nalerzy podkreślić corrambe

Aleksandra
@Picca caramba

Jadłaś tam chociaż raz? Co konkretnie ci nie smakowało? Jakoś średnio wiarygodna mi się ta twoja opinia wydaje

@Picca caramba

Skończ się ośmieszać... wszyscy wiedzą , kto to pisze ????????????

bababa

Użytkownik Balbina dnia 05.12.2020 02:06 zadał pytanie odpowiadające co jest ewidentną nieprawdom nawiasem mówiąc podszywanie się pod P.Lew......ą chyba nie jest zgodne z prawem ,I więcej retoryki w wypowiedziach zadawanych pytaniach które są odpowiedziami na własną wizję nie jakiej Balbiny ,Proszę o dowody pomijając dowody z manipulacji i fałszerstw , po drugie nikt tu nie posiada 7 dzieci firma caramba nie wynajmuje mi mieszkania po drugie pieniądze są za prace oranie w carambie nikt nikomu nic nie daje za darmo więc nie jest to żadna pomoc po 3 nigdy moja noga w tym barze przybytku nie stanie i żałuje po dziś dzień że przekroczyłem ten próg to szanowna Balbina posiada zamiłowanie do alkoholu drinki ala kwiatkowsii , i po 4 ludzie sami się zwalniają mając takom wiedze uciekać na kilometr i o jakom aprobatę tu się starać żadną

xxx

Jak najbardziej polecam prace w Pizzerii Caramba , pracuje tam od wielu lat . Szefowa jest wymagajaca , ale gdy jest taka potrzeba to pomoże z każdym problemem. Opinie wystawione niżej to same bzdury , które są wymyślone przez byla pracownice , ktora ma problemy z sama sobą ????

xxxx
@xxx

mam wiedze o tym przybytku car-amba jak szefostwo uprawia powiedzmy czary mary lekko ujmując nie są to bzdury lecz fakt dla szefostwa pożal się boże caramby ta firma nie przestrzega żadnych zasad więc nie polecam a dla tej osoby co pracuje tam od wielu lat takie pytanie dlaczego pożycza pieniądze od byłych pracowników ludzi mam monitoring i widać jak oddaje pieniądze w zębach należało iść do szefowej a nie pożyczyć od innych .

Xxxx
@xxxx

Hahaha kto pożyczał ten pożyczał i brał na zeszyt.... mam duza wiedzę o osobie , która probuje zniszczyć opinie :) uważaj po mozesz się przejechać na tym :))

xxxx
@Xxxx

groźby karalne nie ładnie oby się nie przejechał ten hahaha dobrze że z nożem nikt tam nikogo nie zastraszał no chyba że jest inaczej czekam na info a może już je mam, bar caramba nie posiada żadnej opinii pozytywnej jest to błędna interpretacja ludzi na temat tego baru którzy nie posiadają o tym przybytku żadnej wiedzy pozdrawiamy Hahaha , na temat baru caramba wiem wszystko .

żary

caramba żary dla wszystkich klientów jak i przyszłych pracowników a zwłaszcza młodych pracowniczek ostrzeżenie przed tym pożal się boże padołem zła banda wariatów prowadzi ten przybytek ostrzegam na poważnie byłem tam nie raz i można źle na tym wyjść obrabianie (usunięte przez administratora) byłym pracownikom to standard wprowadzanie w błąd ,można stracić szacunek godność , nachodzenie pracowników w domu , mobing , przyjechałem z dziewczynom w sprawie pracy zostałem wyproszony łomem na zewnątrz była nawet policja dziewczyna weszła i wyszła w takim stanie nie do opisania zamknąć powinni ten (usunięte przez administratora) bar czy co to jest .

nieprzyjaciel

nie opłaca się zatrudniać nie szanuje pracowników w żaden sposób a do tego za każdą najdrobniejszą pomyłkę trzeba płacić i to kosmiczne pieniądze pracowałam tam długo i nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba - Żary

• Jak się pracuje w Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba?

Zobacz opinie na temat firmy Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba?

Iwona Kwiatkowska Pizzeria Caramba
  • Czerwonego Krzyża 27
    68-200 Żary

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042