Opinie o Majer House-Nails Aneta Majer w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Majer House-Nails Aneta Majer. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Majer House-Nails Aneta Majer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majer House-Nails Aneta Majer w Warszawa

Pani Nowy wpis

Hmmm, dlaczego ludzie piszą tu o pracach remontowych i budowalnych, jak to jest chyba inna firma zajmująca się paznokciami? Też szukałam firmy i nawet w krs jej nie znalazłam, więc może już nie działa. Wie ktoś, czy nadal są czynni czy nie? Ja to szukam ich raczej w kontekście pracy.

Seba Nowy wpis

Prawda jest taka, że jeden z drugim zostali zwolnienie za picie i ćpanie w trakcie pracy a teraz pod ksywką jastrząb i inne loty, usiłują robić brud dookoła jak jakieś pseudo fachury. Poszli na swoje i aż czerwono od nich w necie, wpisy na portalach społecznościowych, ścigani bubla na bublu - fachowcy ;-))))))))))))))))))))) Otrzymałem info od klientów, gdzie dzwonili i błagali żeby dać im jakieś zlecenia bo nie mają co jeść. Ale, spokojnie, dwóch ćpunów już ma ze mną sprawy o zniesławienie w mediach, z czego jeden dzwonił i przepraszał a trzeci, właśnie poczuje karę przez sąd wymierzoną. Na pytanie co się dzieje u nas, wszystko gra, szkoda, że nie widziałem tylko kogo biorę w szeregi, zważywszy że jeden wylądował na dworcu, gdy został bezdomny a drugi mnie okradł w najlepsze, gdy nie miał co jeść. Karma wraca panowie, z zdwojoną siłą!

Gabriela Nowy wpis

czy alhoholizm u pracownikwo w tej firmie to duzy problem skoro piszecie ze ktos zostal za to wywalony ? czy pracodawca od razu to dostrzega i rozwiazuje problem czy zostawia takiego pracownika w firmie?

Jastrząb

Nie polecam remontów u tej bandy partaczy

Seba
@Jastrząb

Na podstawie czego to piszesz, konkretnie. Zdjęcia, maila, wiadomości poproszę. Kolejna sprawa, pisanie pod pseudonimem a nie z imienia i nazwiska, boisz się? Konkurencja? Banda to cię w (usunięte przez administratora)

Właściciel firmy Nowy wpis
@Jastrząb

I piszę to bezimienny, który wiadomo,ZSE był pracownikiem i został wyrzucony za alkohol z pracy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Majer House-Nails Aneta Majer? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.