Opinie o Szkoła Klub Jeet Kune Do Wojciech Adamusik w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Klub Jeet Kune Do Wojciech Adamusik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szkoła Klub Jeet Kune Do Wojciech Adamusik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Klub Jeet Kune Do Wojciech Adamusik w Łódź

emerytka Nowy wpis

Witam, chciałabym się podzielić opinią o trenerze Wojciechu Adamusiku facet jest bardzo życzliwy zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci a i starsi mają duże wsparcie ze strony trenera, atmosfera w szkole jest rodzinna każdy jest życzliwy uśmiechnięty bardzo polecam zajęcia u takiego mistrza, który nie gwiazdorzy tylko przekazuje swoją wiedzę innym trenerze Panie Wojtku tak trzymać

Katarzyna Nowy wpis

Hej czy już wszystkie oddziały są otwarte nie tylko na Brukowej jak tu pisaliście? Jaka jest sytuacja obecnie?

Michał Nowy wpis

Czy szkoła jest nadal zamknięta?

Uczeń Nowy wpis
@Michał

Jest otwarta tylko na brukowej

Krystian

Nikt nie jest ważny, tyko wybrani ludzie z grupy. Istna komuna tak jak w latach 70 dzieci kwiaty. Obcy nie jest mile widziany. Lubią się w chermetycznym gronie. Szkoda

Mirosław
@Krystian

Jak rozumiem- pracowałeś w Jeet Kune Do, możesz powiedzieć czym konkretnie się zajmowałeś i jakie były Twoje zadania? Nie pisałeś zbyt pochlebnie o atmosferze, może jednak znajdą się też jakieś pozytywy? Czekam na Twoją odpowiedź.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Szkoła Klub Jeet Kune Do Wojciech Adamusik? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Dar

Prowadzi to żaden mistrz a samozwańczy instruktor. Pod szyldem i nazwą Bruce'a Lee oraz Jeet Kune Do, naucza jedynie własnych wymysłów, choreograficzne układziki na kike i noże, kulanki i 0 sparingów,które nie mają nic wspólnego z prawdziwą sztuką Bruce'a Lee Jeet Kune Do. Nie polecam nie dość że kiepski prowadzący to jeszcze każdy musi mu się kłaniać i mówić do niego mistrz bo inaczej ignoruje pytania, prawie jak w setkach. Odradzam.

Ty
@Dar

Jezeli patrzymy na filmy na (usunięte przez administratora) to rzeczywiscie tak to wyglada a jezeli ktos byl na treningu w tej szkole choc raz to wie ze jest zupelnie inaczej a jest niby samozwanczym instruktorem to chyba by nie cwiczyl z uczniami bruce Lee czy by nie byl wpisany dwu kronie do ksiegi hall of fame

Jan

Za dużo gwiazdorzenia.

Olo

Za duże parcie na szkło - sztuki walki to pokora i skromność a tu ostatnio wywiady (telewizja, prasa). Są więksi mistrzowie i aby cieszyć się zwycięstwem nie muszą się z tym tak afiszować. Reszta jest ok.

misia

szkoła super ,fajne podejscie do małych dzieci jak i starszych oraz dorosłych. Sami trenerzy są super a Mistrz Wojciech Adamusik super .polecam serdecznie bo miałam sama okazje wszystkich poznac jest super rodzinna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Klub Jeet Kune Do Wojciech Adamusik - Łódź

Szkoła Klub Jeet Kune Do Wojciech Adamusik
  • Lutomierska 129 lok. 118
    91-037 Łódź
  • NIP: 7271838368 REGON: 471419228

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042