Opinie o Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński w Tuszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński w Tuszyn

Adam W Nowy wpis

Ogłoszenie na otoMoto wystawione jako osoba prywatna a po przyjeździe na miejsce okazuje się że Pan Mateusz Gardolinski prowadzi komis i jeździł autem chyba tylko pp zakupie !!!! Ford SMax z ukryta historia wypadkowa, przód uszkodzony, dpf zapchany, skrzynia biegów popsuta bo szarpie przy zmianie biegow. A w ogłoszeniu informacja że auto sprawne :( Nie polecam!!!!! Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Radek Nowy wpis

Pan Mateusz ukrywa istotne informacje o pojeździe (wypadkowa historia auta) I wady pojazdu (zepsuta skrzynia biegów) żeby tylko sprzedać auto :( Nie polecam!

Marian Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Auto miało mieć tylko wgniecenie na masc. Jak to Pan Mateusz powiedział "coś tam musiało być " ale to 'coś' okazało się być czymś grubszym bo po zakupie wyszło że belka z przodu wgnieciona, lampy przednie wymienione (i to na starsze) a zderzak od spodu poklejony. Na pierwszy rzut oka wszystko ok. Nikt nie zdejmuje zderzaka kupując auto :( ostrzegam żeby bardzo dokładnie oglądać samochody i sprawdzać ich historię.

__ Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam!! Przestrzegam żeby AUTA OGLĄDAĆ ZE SWOIM MECHANIKIEM i nie jechać na najbliższą stacje kontroli pojazdów!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Gutek

Zdecydowanie nie polecam!! Na miejscu, po przejechaniu prawie 200 km, okazało się że S-max ma ponad10 tys. większy przebieg niż było napisane w ogłoszeniu wystawionym 2 tygodnie wcześniej.. Dodatkowo miał zepsutą kamerę cofania, zepsutą roletę od panoramy, tylko jeden zestaw kluczy i 10- letnie opony zimowe a OC kończyło się za 2 dni... W opisie na OtoMoto było napisane "technicznie auto jest 100% sprawne"

Sivy

Polecam wszystkim tego sprzedawcę, nie jest typowym handlarzem, nic nie ukrywa,jeżeli coś nie gra w aucie to informuje otwarcie,podejście do klienta super,kupiłem auto.u niego i napewno jak będę zmieniał to najpierw zadzwonię do niego .polecam wszystkim takiego podejścia do klienta,pozatym auta są po detalingu którym ten pan się zajmuje,każde auto dopieszczone jak z salonu.Polecam serdecznie,

Aga
@Sivy

Niestety nie zgadzam sie, zwykly handlarz. Na miejscu podczas oglądania auta okazało się że s-max ma 10 tys większy przebieg niż w ogłoszeniu, zepsuta kamera cofania, jeden zestaw kluczy, 10-letnie opony zimowe (w srodku zimy stał na letnich) a OC kończy się za kilka dni. Nie polecam!

Michał8989
@Aga

Obsługa super, samochody bardzo zadbane. Zdecydowanie polecam Pana Mateusza ????

Kamil

Zdecydowanie NIE polecam tego sprzedawcy samochodu. Sprzedawca podał błędny numer identyfikacyjny VIN w ogłoszeniu, ukrywając fakt, że samochód był wcześniej uszkodzony w wypadku. Gdy skonfrontowałem go z tym faktem, jedyną reakcją, jaką otrzymałem, było próbowanie usprawiedliwienia swojego (usunięte przez administratora) twierdząc, że mógł się pomylić. Jednak wygenerowany raport o historii pojazdu z ogłoszenia miał taką samą markę S-Max, ten sam przebieg, tą samą pojemność silnika 2.2, która jest rzadkością w tym modelu. Jestem bardzo niezadowolony z tej transakcji i uważam, że ten sprzedawca nie jest godny zaufania. Nie polecam jego usług innym kupującym.

Agata

widzę, że obsługa tutaj generalnie była chwalona. chciałabym się dopytać czy właściciel sam w firmie pracuje czy można liczyć tu na jakieś zatrudnienie? ktoś już się orientował w temacie i da znać?

Co słychać w firmie Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński w miejscowości Tuszyn? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński, który ma jakieś sprawozdania?

Fachowcy Z Fabryki

Jestem kuzynem osoby ktora kupila samochod Polecam jest godna polecenia dzialalnosc mila obsluga...

Mariusz

Jestem mega zadowolony z zakupu w aucie wszystko sprawne zgodne z opisem. Sprzedający bardzo życzliwy godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński - Tuszyn

• Jak się pracuje w Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński?

Zobacz opinie na temat firmy Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński?

Bryki Jak z Fabryki Mateusz Gardoliński
  • Prusa 17