Usługi Transportowe Jacek Bilant

Zapolice

Usługi Transportowe Jacek Bilant

Opinie o Usługi Transportowe Jacek Bilant

Czy mógłby ktoś polecić firmę Usługi Transportowe Jacek Bilant osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Janek

Dobra firma to i praca z pewnością jest dobrą? Szkoda, że nic nie piszecie

WojtekMaka

------------------------------------co jak co , wiadomo na Polskę można starsze auta wypuszczać byle by były dobrze serwisowane. A nie zderzaki powiązane na druty lampa na drut , opony łyse , że w porze deszczowej przy prędkości 30 km/h wpada w poślizg nie mówiąc już o porze zimowej i braku dewasta ! jeżeli auto nie jest przygotowane do trasy to nie wsiadać i powiedzieć " Szefie zrobić to i to bo nie wsiadam za kółko " tyle w temacie .

Starydruch

Zawsze są dwie strony medalu ale komu nie pasuje rozwiązuje się umowę wypłaca pieniążki zasłużone czy też mniej i do widzenia. Jeden udaje że pracuje a drugi udaje że płaci a później takie jaja... Gorzkie żale itp...

WojtekMaka

Problem z takimi firmami polega na tym, że zwykle są to rejony Polski gdzie roboty NIE MA i jest deficyt kierowców stąd takie firmy mają rację bytu...

Mateuszkuczen@wp.pl

Jurek

O sorry Panowie ! widziałem tą " bazę " i powiem tak ! takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach i stan tych aut to ja nigdy w życiu nie widziałem. Skoro się tak o nim wypowiadają to musi być prawda !

@Jurek 02.07.2017 18:12

Jurek

Tak źle i 2 lata jezdzles ? Wężyk i ropka za Free cię trzymała tadziu ?

Krzysztof1_Kamionacz@wp.pl

Nie polecam tego pracodawcy , uciekajcie od niego jak najdalej. Nie szanuje swoich pracowników zmusza byś przekraczał czas jazdy , ingeruje w twój tachograf+nie ma mechanika. Pracowałem u niego 3 miechy i odszedłem.

Mazik81@o2.pl

Jeżdzę u niego od Stycznia , przez pierwszy tyczień wszystko wyglądało ok . ale potem zaczęły się schodki m.i.n : czepia się za Viatol , nie każe jezdzic autostradami bo powiedział że cytuje "P***li taki interes i mam jezdzic bocznymi". Tak jak napisał Tadeusz61_ZDW częsci załatwia na złomowisku np. pękł mi klosz od świateł na przodzie ciężarówki prosiłem go tydzień by to kupił , kupił na złomowisku w łowiczu za grosze. Żeczywiście nie ma mechanika , każdy sam robi przy autach. Stan aut które ma nie wyglądaj za dobrze , m.i.n rdza po bokach WIDOCZNA . Doświadczonym kierowcom , którzy chcą wrócic na Polskę to nie polecam tego pracodawcy , on ma auta dla modych , którzy chcą się nauczyć jezdzić.

Tadeusz61_ZDW@wp.pl

Nie polecam tego pracodawcy nikomu. Pracowałem w przez 2 lata u niego i oto co mnie spotkało : 1. Potrąca z pensji za Viatoll (jeżdżenie po autostradach oraz drogach ekspresowych) 2. Nie wystawia not i zabiera pieniążki bez podpisu. 3. Za spanie w kabinie , które należą się pieniążki wlicza w koszty i każe pisać delegacje . 4. Ma niesprawne samochody (tzn przeglądy rejestracyjne załatwia na lewo). 5. Kupuje paliwo od Ruskich. 6. Nie szanuje swoich pracowników (wyrolował 4 osoby przez rok). 7. Nie posiada mechanika , każdy jest sam sobie mechanikiem u niego. 8. Części do samochodów załatwia za połowę ceny lub na złomowisku. 9. Wypisuje lewe tygodniówki. 10. Gdy odchodziłem to picował te graty by nie było śladu na nich ze ktoś je użytkował (kupował nowe części a te stare szybko wywalił).

Kiero 2020
@Tadeusz61_ZDW@wp.pl 17.01.2017 07:49

Jaki Ty jesteś wielce poszkodowany to napisz na ty forum co Ty odwalales wzorowy kierowco że na niego wpisałeś tyle punktów jaki to on jest be a Ty cacy jak to Ci pieniądze zabierał napisz ile Ty zabrałem przez te lata baranie

@Kiero 2020 09.06.2017 21:53

A to dobre Kiero każdy tylko pisze ile ktoś mu zabrał i jaki to jest dziad a ile sam strat zrobił to się nie piesze

Wiatrak
@Kiero 2020 09.06.2017 21:53

To może ja cos dopowiem jako sasiad Pomocny robotny ale jak kazdy kto pod pantoflem rodzica jest poddaje sie ich woli Kreci jak moze i umie a ze i bajkopisarz o nierealnych wrecz planach to zarazem kreci woda.I prawde piszecie ze sknera i dusigrosz bo i wielu z pobliskich wiosek kierowców tam pracowało i opini najleprzej nie wyswystawia mu a i jego brat do innego poszedl skarzac sie na Jacka ...Auta sprzedal ma teraz dwa i o dziwo jakiegos kierowce i chyba tez dlugo nie porobi bo cos na niego psioczy ze jezdzic jezdzi ale malo oszczednie. Malo na nim zarabia i do puki nie znajdzie potrzyma Tylko kto na te grzmoty przyjdzie jak widze te naczepe cala kolyszaca sie zbita z czegos gietka jak plastelina zastanawiam sie czy ten kierowca zdrowy na umysle i wie czym tak naprawde jezdzi i ile kosztowac go bedzie kontrola sluzb uprawnionych a na pewno tez nagina czas pracy jazdy jakies magnesy sam slyszalem to i owo .......Kto z mądra glowa bedzie nadstawial [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aby moj calkiem w porzadku sasiad prezes OSP sie wzbogacal i rós. Znam tez kilka osób wspolpracujacych z J.Bilantem i Fortuną. Caly personel logistyczny przyczynia sie do takich naduzyc. Ale wszystko za zgoda i pod opieka sasiada. Tak takie firmy powinny isc pod lupe i zamkniecie Dziadunie zyjacy z kilometra nie dbajacy o pracownika socjal i godnosc ...Reasumujac Jacku jak sa jelenie trzeba doic.

Brat
@Wiatrak 12.08.2017 17:42

Wiatrak taki jesteś pewny że poszedłem się skarżyć na Jacka do innego? Widzę że masz wybujala fantazje Ale chętnie się z tobą spotkam i przedyskutujemy to w cztery oczy skoro jesteś tak w temacie

jacek
@Wiatrak 12.08.2017 17:42

piszesz o mnie a nie masz odwagi sie przedstawic

Zostaw opinię o Usługi Transportowe Jacek Bilant - Zapolice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Jacek Bilant