Opinie o Diamtronic Natalia Marciniak w Wiktorów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Diamtronic Natalia Marciniak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Diamtronic Natalia Marciniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamtronic Natalia Marciniak w Wiktorów

KKZ Nowy wpis

Mili handlowcy, pomogli, wytłumaczyli i dobrali narzędzia do moich potrzeb. Przedstawili pełną ofertę na narzędzia i co ciekawe na maszyny, które mogę wykorzystać w swojej pracy przy remontach. Polecam!

Adi82

Firma sprowadza chińskie narzędzia do cięcia. Ceny mają bardzo wygórowane natomiast jakość jest fatalna. Zamawiasz niby koreański produkt a potem dostajesz opakowanie bez logo... typowy chińczyk...

Diamtronic Nowy wpis
@Adi82

Adi82 - jeśli faktycznie korzystaliście z naszych narzędzi to proszę o podanie nazwy firmy, w celu weryfikacji rzekomo zaistniałej sytuacji. Sprzedawane przez naszą firmę narzędzia są dobrej jakości o czym świadczy wieloletnia współpraca z firmami z branży budowlanej z całego kraju. Towar jest produkcji koreańskiej i każda tarcza opatrzona jest firmowymi znakami i opisami technicznymi. Zamieszczony komentarz to typowy fake news możliwe, że dodany przez nieuczciwą konkurencję. Nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszych narzędzi i serwisu jaki oferujemy a ewentualne reklamacje są rozstrzygane na korzyść klienta.

Zalamany Nowy wpis
@Diamtronic

Firma sprowadza chinskie narzedzia i je loguje swoim znakiem. Pisze że jest producentem, prywatny domek pod Warszawą i dorzedaż z garażu. Aliexpress wyjdzie taniej ????

Zostaw merytoryczną opinię o Diamtronic Natalia Marciniak - Wiktorów

Diamtronic Natalia Marciniak