Opinie o Atramentówka Oleg Bashynskyi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Atramentówka Oleg Bashynskyi. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atramentówka Oleg Bashynskyi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atramentówka Oleg Bashynskyi w Warszawa

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Atramentówka Oleg Bashynskyi? Chętnie zatrudniają?

Jurek M.

Porządna firma z szeroką ofertą tuszy, tonerów i innych rozwiązań do druku. Miła i pomocna obsługa, szybka realizacja zamówień. Gorąco polecam

Polki Nowy wpis
@Jurek M.

Zero konkretów, to samo mozna kupić w chinach znacznie taniej i to jest podrabiany badziew, wart parę groszy. Osobiście też miałem problemy przy reklamacji z tą firmą

Czy Atramentówka Oleg Bashynskyi zatrudnia studentów?

Beneg Nowy wpis

Nie polecam. Tusze z kompletu wiecznych wkładów do Epson XP-900 kompletny szajs, natychmiast zapchane dysze (czyszczenie dysz bez skutku), jak również konieczność zainstalowania wszystkich tuszy nie jak w informacji "zaleca się". Po zainstalowaniu najtańszych zastępczych tuszy z innej firmy i wyczyszczeniu dysz sprzęt sprawny. Jeszcze raz nie kupujcie !

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atramentówka Oleg Bashynskyi, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
guyfawkes

Zdecydowanie ODRADZAM! Niżej przesyłam fragment korespondencji z próby reklamacji i dowód na to jak "miło" traktuje się klienta. Streszczając "nasz produkt jest oczywiście prawidłowy - to problem z pana tuszem/drukarką" - ogólnie wszystko inne, tylko nie kartridże atramentówki. Dodam tylko, że nawet nie dostałem odpowiedzi na ostatnią wiadomość z korespondencji, co tylko świadczy o kulturze firmy. Podsumowując, niestety zapłaciłem słono za kartridże, a są zupełnie niefunkcjonalne. JA: "Dzień dobry, chciałbym rozpocząć procedurę reklamacji produktu "HP-Deskjet-3520-WK | Wieczne kartridże do HP Deskjet 3520 z chipami - komplet | 98,75 zł - 1 szt.". Niestety po zamontowaniu kartridża z czarnym tuszem do drukarki nie działał on tak jak powinien. Powstawały plamy od tuszu na drukowanych stronach, a w wielu miejsca tusz nie pojawiał się tam gdzie powinien (zdjęcia zostały załączone). Nie pomogło wielokrotne (kilkadziesiąt) drukowania pustych stron, stron testowych, czyszczenia głowic. Ponadto niestety podczas wyjmowania kartridża prawidłową metodą urwał się jego języczek, przez co kartridża nie można już używać w ogóle. Z tego powodu zaniechałem prób użycia kartridży z pozostałych kolorów. Moja reklamacja składana jest dopiero teraz, gdyż nie mogłem znaleźć faktury. Proszę o kontakt. Z poważaniem, ATRAMENTÓWKA: Witam serdecznie, W nawiązaniu do zamówienia 23862, zamówił Pan u nas same wieczne kartridże bez tuszu. 1 szt. Wieczne kartridże do HP Deskjet 3520 z chipami - komplet 98,75 zł Dostawa: Paczka w RUCHu 7,50 zł Łączna kwota do zapłaty:106,25 zł Kilka słów na temat wiecznych kartridży: 1. Wieczne kartridże należy stosować w komplecie (informacja o tym widnieje nawet na instrukcji do wiecznych kartridży); 2. Wieczne kartridże to tylko ciało do napełnienia tuszami. Za jakość druku odpowiadają tusze, którymi napełniamy kartridże. Tusze nie były kupowane u nas. Celem rozwiązania zaistniałej sytuacji, uprzejmie prosimy o kontakt ze sprzedawcą tuszu. Z poważaniem, JA: Dzień dobry, jestem bardzo zaskoczony informacją jaką właśnie od państwa usłyszałem. Zakupionego tuszu używam dłuższy czas i aż do zamontowania Państwa kartridży wydruk był poprawny. Jestem zdumiony, że według Państwa jedynym winowajcą jest tusz. Chciałbym jeszcze raz stwierdzić, że tusz jest dobry i nigdy nie było z nim problemu. Z drukarką też nie było takich problemów. Z poważaniem, ATRAMENTÓWKA: Witam Pana, Jeśli Pan twierdzi, że tusz jest używany dłuższy czas, to tym bardziej może być przyczyna w nim - tusz po roku traci swoje właściwości, a jeśli przed tym dodatkowo był rozlany z większych pojemników w nieoryginalne buteleczki, to tym bardziej. Z poważaniem, JA: Dzień dobry, właśnie napisałem Państwu, że tusz którego używam jest dobrej jakości i nie ma z nim problemu używając innych kartridży. Tusz był używany przez dłuższy czas, ale gdy chciałem zmienić obecne kartridże (niewieczne) na Państwa kartridże zacząłem otrzymywać druki takie jak na załączonych zdjęciach. Jak zmieniłem z powrotem kartridże, problem się rozwiązał. Co wskazuje, że niestety jednak problem leży w Państwa kartridżach, a nie w tuszu. Z poważaniem"

Zostaw merytoryczną opinię o Atramentówka Oleg Bashynskyi - Warszawa

Atramentówka Oleg Bashynskyi