Konsalnet, Sofit

Opole

Opinie o Konsalnet, Sofit

zx12

w wojsku pozakładali atrapy punktów a orginały w kieszeni .Szefowie wiedzą i nic nie robią . Jak wojsko się dowie to wylecą.

KPO

W Opolu mają wiele obiektów, niektóre specyficzne jak C.H Turawa Park, gdzie kierownik ochrony jest bez kwalifikacji a gwiazdorzy jak szef BOR. Koordynator, z którym miałem przyjemność rozmawiać podczas rekrutacji to niedoświadczona osoba. Firma potrącała z godzin po śmieszne 10-50gr, gdzie nie potrafili odpowiedzieć dlaczego. Osobiście nie polecam po rocznej współpracy.

Zostaw opinię o Konsalnet, Sofit - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsalnet, Sofit