Opinie o Tesla Halina Fulara w Żukowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tesla Halina Fulara. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tesla Halina Fulara o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesla Halina Fulara w Żukowo

@Pracodawca Nowy wpis

Dziękuję Marcinie za przesłanie opinii na temat naszej firmy. Korzystając z okazji postaram się uzupełnić dane, o których nie wiedziałeś albo celowo je pominąłeś. Jest tak jak podałeś są trzy firmy: Tesla – zajmuje się produkcją mebli i prawdą jest, że zaczynaliśmy od branży rolniczej a aktualnie od 10 lat zajmujemy się produkcją mebli. Extreme Furniture Sp. z o.o. – zajmuje się dystrybucją mebli, czyli sprzedażą na marketach w całej Europie. Extreme Furniture jest właścicielem marki Komodee. Extreme Furniture Ltd – zajmuje się sprzedażą na terenie Wielkiej Brytanii. Jak słusznie napisałeś zatrudniliśmy Ciebie na trzymiesięczny okres próbny. Wiadomo ten okres służy pracownikowi i pracodawcy do określenia czy obie strony są zadowolone ze współpracy i kompetencje nowego pracownika wpisują się w plany rozwojowe firmy. Przekazaliśmy Tobie nasze plany jak to określiłeś „Złote góry” – każdy ma prawo używać różnego nazewnictwa. Co do wypowiedzenie to nie czekaliśmy do końca trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia (wypowiedzenie otrzymałeś po pierwszym miesiącu). Jako odpowiedzialny pracodawca analizujemy sygnały z rynku i prognozy, które w tym czasie wskazywały na znaczne spowolnienie branży meblowej. I tu się zgadza, doszliśmy do wniosku, że Manager z takimi kompetencjami nie jest w danym momencie konieczny do rozwoju naszego biznesu. Aktualnie poszukujemy już nie Managera a Specjalisty, który będzie miał, jak to napisałeś podobne obowiązki, ale bez działki zarządzania ludźmi. Co do osoby, która pracowała przed Tobą pełna zgoda pomagał nam tworzyć firmę, współpracowaliśmy na różnych płaszczyznach przez wiele lat. Z naszymi pracownikami odbywamy rozmowy roczne, gdzie podsumowujemy dorobek firmy, pracownika i wyznaczamy plany na kolejny rok. To jest czas, gdzie obie strony mogą wyrazić swój pogląd i przedstawić swoje oczekiwania. W tym miejscu określamy co dalej: realizujemy plany lub szczerze mówimy sobie, że czas na zmiany. Na zakończenie potwierdzam mamy dwie wynajęte hale: pierwsza produkcyjna a druga to magazynowa, przerobione są z dawnych kurników. I tu wrócę do naszych planów, bo już bliżej niż dalej dojścia do czasu przenosin na swoje. Życzę Tobie sukcesów i powodzenia na rynku pracy.

MK

Witam.Firm lub raczej firmy krzak!.Ogłoszenie na firme Extreme furniture a dostajesz, umowę na Tesla z działalnością rolnicza. Pracowalem tam miesiąc ma stanowisku manager produkcji.Po miesiącu zostałem zwolniony przez niby redukcję etatu.Aktualnie jest ogłoszenie na specjalistę ds produkcji z tymi samymi obowiązkami co ja miałem.Firma obiecuje złote góry a w ostatni dzień dostajesz wypowiedzenie nie wiadomo z jakiego powodu ponieważ cały czas było mówione ze są zadowoleni.Wymówka była taka ze niby popadli w ciągu kilku dni w problemy finansowe.Chce napomknąć ze osoba która była przede mną na tym stanowisku też została zwolniona a pomagała im budować firmę.Brak BHP,warunki pracy tragiczne.Produkcja mebli odbywa się w starych kurnikach.Poszę się zastanowić zanim zaaplikujesz tam na jakiekolwiek stanowisko.Ja przez tą całą sytuację mam dużo problemów ponieważ zrezygnowałem z pracy w której pracowalem kilka dobrych lat.

Zostaw merytoryczną opinię o Tesla Halina Fulara - Żukowo

Firma Tesla Halina Fulara prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• MAGAZYNIER, Żukowo - Maj 2023
  • POMOCNIK MAGAZYNIERA, Żukowo - Styczeń 2022
  • Magazynier, Żukowo - Styczeń 2022
  • KIEROWNIK PRODUKCJI, Żukowo - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Tesla Halina Fulara lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Tesla Halina Fulara?

Zobacz opinie na temat firmy Tesla Halina Fulara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tesla Halina Fulara
  • Sosnowa 13