Opinie o Arkadiusz Kunikowski Kera-Transport w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Arkadiusz Kunikowski Kera-Transport. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Arkadiusz Kunikowski Kera-Transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Kunikowski Kera-Transport w Warszawa

Czy firma Arkadiusz Kunikowski Kera-Transport udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Grzegorz Nowy wpis

Nie polecam. Fatalna obsługa. Beznadziejnie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Arkadiusz Kunikowski Kera-Transport? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Leśny Dwór Nowy wpis

Zapłaciłam z góry za odbiór i dostawę mozaiki z Holandii 4 palety, dostarczone tylko 2 a 2 nie zostały w ogóle odebrane . Reklamacje nie istnieją nikt się nie liczy z klientem skoro już zapłacił, chcieli mi wystawić następną FV za pozostałe 2 palety już opłacone. Podejrzane towarzystwo , totalny i umyślny brak kontaktu , przecież znajdą się następne ofiary .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arkadiusz Kunikowski Kera-Transport odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy firma jeszcze istnieje?

petr509

Dzień dobry Od poniedziałku 31.01. próbujecie Państwo odebrać mój ładunek z Majorki ,zgłoszony 28.01. w piątek. Paleta do dnia dzisiejszego jest nie odebrana i nie mam informacji czy w ogóle będzie ! Próbując kontaktować się z Państwem Pani która mnie obsługuje ,albo nie odbiera telefonu , albo zapewnia, że tym razem paleta zostanie odebrana - i nic ! Zupełnie nie jest to profesjonalne , już po zleceniu Wam transportu Pani zupełnie nie była zorientowana ,że zlecenie do Was trafiło .Chciałem uzgodnić wszystkie kryteria, jednak Pani zupełnie ich nie znała ,pomimo, że została wypełniona ankieta przy zleceniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Kunikowski Kera-Transport - Warszawa

Arkadiusz Kunikowski Kera-Transport
  • Władysława Hermana 2D lok. 18
    02-495 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042