Opinie o Michał Banaszek w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Michał Banaszek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Michał Banaszek o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Banaszek w Lublin

PolfaGro.S.A

Perfekcyjnie Flota 15 aut osobowych , cały proces 7 dni :) Leasing jak na te czasy w bardzo dobrych warunkach , nie mam zastrzeżeń Miły człowiek , zawsze odbierał Mogę go polecić na spokoju :) Skorzystamy napewno jeszcze Ale zgadzam się do rozmówców tutaj , byłby idealnym dyrektorem ,managerem

To stresująca praca ?

WitrażeComPL

(usunięte przez administratora) facet , pomógł mi w kredycie i w wyborze nowej księgowej . Kredyt dla firmy 400 tysięcy Hipoteka dla siostry 740 tysięcy Pozdrawiam i Polecam Pana Michała

VeroSkin S.A

Kredyt dla firmy oraz Leasing Kwota łączna ponad milion złoty . Jesteśmy zadowoleni z całego procesu oraz obsługi przez Pana Michała . Osobiście uważam ze byłby idealnym dyrektorem. Polecam !!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Michał Banaszek? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ar.Denti.SA

Jak dla mnie rewelacja . Szybko , tanio , profesjonalnie . Leasing na flotę 12 aut ( łącznie ponad 2.5 miliona zł ) . Czas to ok 10 dni czekania i już auta były ogarnięte . Czapki z głów dla Pana Michal Pozdrawiam

Oliwia K

Idealny specjalista :) mojemu mężowi pomógł w finansowaniu firmowym , kwota 400 tysięcy . Szybko , uczciwie , profesjonalnie :) Uważam ze jeden z lepszych w naszej Lubelszczyźnie :)

Hurt-Mix Sylwia K

Pozytywna opinia , niesamowity specjalista :) wyczyścił mi BiK i zapytania w Firmie A teraz doradził kredyt na 750 tysięcy :) rewelacja rewelacja , jestem szczęśliwym przedsiębiorca z perspektywami i towarem na cały rok :) Pozdrawiam

Marek Wróblewski

Szybka i tania hipoteka Rynek wtórny 873 tysięcy kredytu 10 % wkładu Od złożenia wniosku do wprowadzenia się 24 dni . Polecam i będę napewno korzystał z usług Pana Michała

Arek

Czy pan Michał pracuje sam czy może szuka kogoś do pomocy?

@Arek

Szukał teraz ponoć teraz

@Piotr

Dysponujesz może wiedzą jakie wymagania trzeba spełniać, aby móc w ogóle myśleć o zatrudnieniu w firmie Michał Banaszek? Czy pracodawca ten ma jakieś określone wymagania względem pracownika? Serdecznie chciałbym to ustalić. Napiszesz?

@Andrzej

Będę widział się z Panem Michałem w tym tygodniu , mogę zapytać go czy szuka kogoś

Dominika Graczkowska

Witam , Specjalista klasa światowa , szybko , uczciwie i bardzo konkretnie Kredyt gotówkowy 153 tysięce w 1 dzień :) Wiedza nie do opisania , uważam ze byłby konkretnym dyrektorem

Mirosław Łotkiewicz

Gorąco polecam Pan M (usunięte przez administratora) pomógł mi w konsolidacji na 140 tysięcy i na dodatek doradził jak zrezygnować z ubezpieczeń w kredytach które jeszcze obsługiwałem , nie dość ze kredyt Ok to odzyskane ubezpieczenie prawie 25 tysięcy . Polecam gorąco

Dominika Wolszczak

Super facet , nawet podczas pandemii mi pomógł . Kredyt firmowy 2.5 miliona

radek

To chyba jednoosobowa działalność ? Czy się mylę?

Świetne informacje, bardzo dobrze wszystko wyjaśnione. Od siebie mogę dodać, że niezależnie od tego ile prowadzisz firmę to zawsze jest szansa, abyś otrzymał/a pożyczkę dla firm. Nawet jeśli dopiero co otworzyłeś/aś działalność to jest szansa na uzyskanie pożyczki firmowej, gdzieś maksymalnie do 50 tyś. zł, ale zawsze to coś jak na początek. Jeśli firm prowadzona jest powyżej roku to już na prawdę można poszaleć, bo banki udzielają do kilku milionów. Poniżej podsyłam link do firmy, która zajmuje się tymi tematami profesjonalnie. Pożyczka dla firm

Bardzo dobre doradztwo. Zwłąszcza dla kredytów firmowych. Pożyczka dla firm

Same komentarze klientów a pracownicy co? Nie chcą nic napisać ?

Skład Budowlany S.A

Doradca profesjonalny , szybko i sprawnie Polecam kredyt firmowy 3 miliony Wszystko ok

Agrotechnik (Zdzisław Ławka )

Oferta na 4 leasingi ( maszyny rolnicze ) genialna , najtaniej i najszybciej . Polecam Pana Michała

Anna Kuchcińska

Polecam , wspaniały facet , profesjonalny uczciwy doradca . Zmieniam całkowicie zdanie o bankach na plus .

Dominika Głowacka

Daje pozytywny post , dziękuje serdecznie :) Z tego co widzę wszyscy piszą o sumach , u mnie 90 tysięcy , szybko i konkretnie . Dziękuje bardzo Panu Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Banaszek - Lublin

• Jak się pracuje w Michał Banaszek?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Banaszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Banaszek?

Michał Banaszek
4.9/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Bursztynowa 41 lok. 15
    20-576 Lublin