Opinie o Michał Banaszek w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Michał Banaszek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Michał Banaszek o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Banaszek w Lublin

Carlo Nowy wpis

Ciekawa osobowość , dosłownie zabijaka kredytowy , killer ofert jak ich mało :)

Jolanta Nowy wpis
@Carlo

A jakie oferty według Ciebie ostatnio skillerował, że tak chwalisz? ;)

@Carlo Nowy wpis
@Jolanta

Zgodnie z ustawa o przekazywaniu danych wrażliwych nie mogę udzielić takich informacji :) Najlepiej jak się Pani sama zapyta :) Moim zdaniem na Lubelszczyźnie number one . A tak idąc tym wątkiem to ma doskonale opinie facet od kilkunastu miesięcy

Karolina Partyka Nowy wpis

Pan Michał doskonale rozwinął moje biuro sprzedażowe w Polsce . Dokładnie 12 oddziałów ( 350 handlowców ) Nie jest to opinia dot. finansowania , ale musiałam napisać . Dziękuje !

Rzeszów ( kwiaty świata )

Polecam , kredyt firmowy 450 tysięcy oraz kredyt prywatny dla mojej żony 150 tysięcy . Profesjonalna obsługa , warunki kredytów niższe niż jak ja byłem osobiście w banku . Profesionalista w całym tego słowa znaczeniu .

Edyta ( skup gruntów )

Dziękuje Panu Michałowi za perfekcyjna obsługę i pozyskanie wspaniałego kredyt dla dewelopera . Kwota 9 milionów zł w niecały miesiąc . Dziękuje jeszcze raz

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Michał Banaszek? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kamil ( Blok Kraków )

Polecam , Pan Michal pomógł moim klientom w 6 kredytach hipotecznych . Wszystkie rodziny zadowolone :) Rynek pierwotny Realizacja finansowania 4 tygodnie Kwota łączna ponad 4 miliony złoty . Dziękujemy i polecamy

Władysław K ( lekarz )

Kredyt dla mojej grupy zawodowej 150 tysięcy zł Oferta godna uwagi Czas doprowadzenia sprawy do finalizacji 4 godziny Dziękuje , Pozdrawiam

Uśmiechnięta

Miałam wielu radców kredytowych ale tylko Pan Michał podołał zadaniu i mi pomógł . Potrzebowałam ok 180 tysięcy aby dokończyć remont domu , sprawa trwała 2 dni i w piątek 6.08.2021 otrzymałam kredyt . Spokój i wiedza są Pana największym atutem Pozdrawiam i Polecam

Biuro kredytowe

Pan Michal pomógł moim klientom w uzyskaniu kredytu , procesował 23 kredyty gotówkowe Cały wolumen to ponad 2.5 miliona złotych Wszyscy zadowoleni . Dziękuje

Pani W

Polecam Hipoteka dla osoby fizycznej 750 tysięcy rynek dewelopera Rewelacyjna oferta i czas załatwienia Bardzo dziękuje

Nikola Drogeria pl

Polecam Pana Michała Szybko i solidnie Kredyt na firmę 800 tysięcy Oferta marzenie :)))))

Jacek (Broker Home)

Podziwiam Pana Michała , w 3 tygodnie moim klientom doradził i pozyskał bardzo duże finansowanie deweloperskie za poziomie 25 milionów złotych . Polecam wszystkim tego człowieka .

Katarzyna. M
@Jacek (Broker Home)

Gratulacje dla kolegi z branży :) Słyszałam ze potrafi zrobić rzeczy których inni nie zrobią , ciekawa postać na rynku .

Wojtek Myszak
@Jacek (Broker Home)

Gratuluje Aby więcej takich tematów , coś czuje ze niebawem kolega Michal zrobi się number one w pewnym regionie .

Patryk komis IT

Bardzo dobre doradztwo . Wiedza potężna i szybkość . Dziękuje :)

Bartosz Drozd

Faktoring 2 miliony zł Pomoc w rozwoju sieci sprzedaży ! Wielki człowiek z Pana

Wojciech Dentosept.com

Super doradztwo , szybka sprawa 100 tysięcy w 8 godzin dosłownie . Dziękuje

Qutraaa Sklep

Kredyt firmowy 200 tysięcy Zadowolony jestem bardzo Dziękuje

Car.Leasing

4 leasingu w 3 dni Łączna kwotę 1 milion . Doradztwo 10/10 Szybkość 10/10 Charyzmatyczność Pana Michała 100/100

Stefan Deweloper S.A

Współpraca godna polecenia , Pan Michał pomógł moim klientom w sprawach kredytu hipotecznego . 2 bloki w Warszawie , 27 mieszkań , nie będę pisał o kwotach bo każdy zna ceny . Wszyscy moi klienci zadowoleni . Pozdrawiam

Ryszard Wójcik logistyk.pl

Dziękuje dziękuje :) Faktoring na 4 miliony zrobiony , cieszy się cała firma . Jest Pan niesamowity Panie Michale

Anna.B

Kredyt firmowy 170 tysięcy Szybko i solidnie Polecam

Lidia K

Pan Michal pomógł mojej firmę z finansowaniem oraz doskonale rozwiną 2 regionu sprzedażowe . Kredyt firmowy ponad 3 miliony zł 2 regionu = 50 handlowców Dziękuje i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Banaszek - Lublin

• Jak się pracuje w Michał Banaszek?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Banaszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Banaszek?

Michał Banaszek
4.9/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Bursztynowa 41 lok. 15
    20-576 Lublin