Opinie o Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota w Łebunia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota w Łebunia

Działalność tej firmy nadal jest zawieszona, ktoś wie? Niby tak mi internet pokazuje ale ktoś jeszcze w tamtym roku przestrzegał przed pracodawca, więc się zastanawiam jak to obecnie wygląda.

Uwaga Nowy wpis

Uwaga na Firmę Czekus właściciel to Michał Maszota,pobiera zaliczki i uczieka .!! (usunięte przez administratora) Klientów i Pracowników !!! W tej chwili znajduje się prawdopodobnie w okolicach Hannoveru, gdzie dalej (usunięte przez administratora) i kradnie pieniądze !!! Proszę podać tego (usunięte przez administratora) w razie kontaktu na policję !!!! Nie dajcie temu człowiekowi nabrać ! A to co robi to się do niczego nie nadaje, niema żadnego pojęcia ten typ, co robi!!

Hannover Nowy wpis

Chetnie udostepnie dane tego (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) sa udowodnione i nie jest to pomòwienie . Dane wysle z kolekcjà zdjéć , zapraszam chetnych.

Halina Nowy wpis
@Hannover

faktycznie z tego co kiedyś było poruszane na forum sprawdziłam i zakład od roku jest w zawieszeniu. co z tymi wspomnianymi pracownikami? ilu ich w sumie było i czy do dziś mogło już dojść do częściowego rozliczenia się za pracę? jaka konkretnie została wykonana?

Uwaga,Uwaga!!! Nie dajcie się ludzie nabrać !!! (usunięte przez administratora) Bierze zaliczki i uczieka, a pracownikom tez nie płaci !!! Już kilka osób (usunięte przez administratora) , a ta Halina to tez on!!! Ludzie z daleka od tej Hjeny, nie dajcie się nabrać !! Jak ktoś wie gdzie ten (usunięte przez administratora) dokładnie jest dajcie znać !!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota? Można dołączyć rodzinę?

Halina

Nawet jeśli faktycznie je masz, to zdajesz sobie sprawę, że nie powinno się rozdawać w ten sposób czyiś prywatnych informacji? Do tego w jakim celu niby chcesz to robić? Bo brzmi podejrzanie

@Halina

Proszę cie nie udawaj tutaj (usunięte przez administratora),wiem ze to ty złodzieju i (usunięte przez administratora)Maszota Firma Czekus!!

Do Halina ! !

To ty zapewne oszuscie , że nazywasz sie Halinà to juz wieeeelu (usunięte przez administratora) nie zdziwi , po tych bredniach i obietnicach . Maszota szczurze ,oddaj pieniadze ! Tam cie tez znajdà Łebunia ul.Pomorska ... .

Halina

Dziwna sprawa. Widzę tutaj spoko doniesień o pobieraniu sporych zaliczek przez firmę i znikaniu wraz z nimi. Podobno poszkodowani skierowali swoje sprawy gdzieś do prokuratury i urzędu skarbowego. Serio to wszystko to prawda? Jeśli tak to w których sądach mają się odbyć te zgłoszone rozprawy?

UWAGA!! Na Michała Maszota
@Halina

To nie jest dziwna sprawa,tylko prawda która teraz nareszcie zostanie wyjaśniona .Pan Maszota ostrzyma za jakieś 3 -4 tygodnie pocztę od sądu niemieckiego i od skarbowego .

@UWAGA!! Na Michała Maszota

Sądu niemieckiego? Serio to wszystko zostało na taką skalę pozgłaszane? Mimo wszystko firma wciąż normalnie funkcjonuje?

Hannover
@Halina

A dlatego tylko funkcjonuje bo bierze roboty na czarno ! Uwaga na tego (usunięte przez administratora) , mnie też oszukal , wieeeelu polakòw w DE i niemcòw co mu zaufali ..sprawa rozwojowa .... szczur !

@Hannover

Brzmi niepokojąco, ale czy to serio prawda? I co przyszła ta zapowiadana poczta?

Michał Maszota

UWAGA!!!! Z Daleka od tego człowieka ,MICHAŁ MASZOTA!!!! To jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora),bierze zaliczki ,albo całe sumy i uczieka w świat ,non stop tylko pisze przez Whats App ze wszystko dobrze i w drodze!!! Czekam ponad rok na moje z kradzione pieniądze i Materiał ,a na dodatek (usunięte przez administratora) pracowników swoich,i swoich znajomych!!! Z daleka od tego typa: Michał Maszota ,to jest zły człowiek który ,wszystkich (usunięte przez administratora) UWAGA!!!!

Czy nowo zatrudnione osoby w Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Z daleka od tego (usunięte przez administratora) bierze zaliczki od klientów w Niemczech i może tez w Polsce i uczieka!! A to co robi to masakra,niema wogule pojęcia o fachu, wszystko robi na piankę .ukradł mi 15000€ i okradł kilka osób ,sprawa została skierowana do prokuratury. Acha fałszuje faktury i (usunięte przez administratora) urząd skarbowy, nie dajcie się nabrać ,Michał Maszota to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !!!!

Uwaga!!! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !!! Jestem poszkodowany klient, na 15000€ Euro!! Pan Maszota ukradł nam pieniądze i wyjechał w świat . A to co wykonał to jest do kompletnego remontu.Jest to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bierze na ternie Niemiec zaliczki i ucieka, mam kontakt z poszkodowanymi ludźmi, i oszukanym pracownikiem.Sprawa teraz jest w Niemczech w sądzie i nie długo będzie tez w Polsce !!! Z daleka od Michała Maszoty,nie dawać jemu żadnych pieniędzy , on fałszuje faktury i (usunięte przez administratora) urząd skarbowy.Ten człowiek obiecuje niebo, i trzyma ludzi w nadzieji, ale kradnie ich pieniądze i to co robi jest masakra,niema zielonego pojęcia o pracy budowlanej!!!

Michal

Michal Maszota to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) 7750€ z Materiał dachu , 3000€ z materiał budowlany i 3500€ z zapłacona prace, to sobie ten człowiek ukradł i teraz niema pieniędzy i materiału mieszkam teraz od lutego na budowie z rodzina.Z tego co wiem robi on to na terenie Hanoweru , nie odbiera mojich telefonów ani SMS czy whatapp.Zgłosiłem to adwokatowi, i oszyrzegam przed tym (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !!! Pozdrawiam

Hannover
@Michal

Panie Michale prosze o kontakt , Maszota tez mnie (usunięte przez administratora) i zglaszam sprawe +4915779812241

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota - Łebunia

• Jak się pracuje w Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota?

Zakład Usług Budowlanych Czekus Michał Maszota
  • Pomorska 46