Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

Pracownik firmy - Firma

01.06.2023 02:06

Czym zajmuje się Państwa firma i w jakich miastach działacie?

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokackaikona wywiad

Nasza kancelaria adwokacka oferuje profesjonalną pomoc prawną, zarówno stacjonarnie w Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu, jak i formie spotkań prowadzonych online. Stawiamy na ciągły i intensywny rozwój kancelarii, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość świadczonych usług prawnych. Porady prawne online umożliwiają obsługę prawną klientów nie tylko z Poznania, lecz również z innych miejsc Polski oraz z zagranicy.

Skąd wziął się pomysł na działalność w tej branży?

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokackaikona wywiad

Założycielkę kancelarii, prof. Iwonę Sepioło-Jankowską, od zawsze interesowało prawo i dziedziny z nim związane. Postanowiła rozpocząć studia prawnicze, które ostatecznie utwierdziły ją w przekonaniu, że chce związać swoją przyszłość z prawem. Założenie Kancelarii Adwokackiej okazało się strzałem w dziesiątkę - to miejsce, w którym wiele osób może uzyskać pomoc w rozwiązaniu swoich problemów.

Czy macie Państwo dużą konkurencję?

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokackaikona wywiad

Nie da się ukryć, że branża prawnicza nieustannie się rozwija, a co za tym idzie, konkurencja jest duża i silna, przez co wymaga od kancelarii adwokackiej stosowania skutecznych strategii marketingowych, aby zachęcić nowego klienta do współpracy. Jeśli kancelaria spełnia wymagania rynku, zyskuje popularność wśród swoich klientów oraz buduje dobrą reputację w branży.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokackaikona wywiad

Najwięcej pracowników pracuje na stanowiskach: adwokat, radca prawny, aplikant. Mamy również dwie osoby na stanowisku sekretarki. Zdarza się nam też przyjmować na praktyki osoby, które wiążą swoją przyszłość z tematem prawniczym.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokackaikona wywiad

W kwestii rekrutacji decydujące zdanie ma szefowa, prof. Iwona Sepioło-Jankowska, jednak pomagają jej też prawnicy, którzy doradzają przy wyborze osób zgłoszonych na dane stanowisko do naszej firmy. Kluczowe kompetencje, jeśli chodzi o wybór idealnego kandydata do pracy w kancelarii, to sumienność, zaangażowanie i pracowitość. Uważamy, że te bez tych cech nie da się pracować w tej branży.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokackaikona wywiad

Pierwsze dni nowego pracownika w naszej kancelarii adwokackiej polegają głównie na pokazaniu wszystkich najważniejszych rzeczy oraz wytłumaczeniu zakresu obowiązków w praktyce. Rzeczą oczywistą jest, że nowa osoba nie będzie jeszcze wykonywała samodzielnie wielu obowiązków, trzeba będzie ją obserwować lub korygować jej działania, jednak uważamy, że to praktyka ułatwia i przyspiesza zaaklimatyzowanie się na nowym stanowisku pracy.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokackaikona wywiad

Zespół naszej kancelarii wzajemnie wspiera się - każdy chętnie pomaga i doradza drugiej osobie. Często dowiadujemy się nowych, ciekawych wiadomości od siebie, inspirujemy się, co oczywiście pomaga nam w codziennej pracy. Nasi pracownicy to często osoby młode, świeżo po studiach prawniczych, dzięki czemu łatwo im się porozumieć, znaleźć wspólny język i nawiązać dobre relacje.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokackaikona wywiad

Planujemy dalszy rozwój, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Chcemy stopniowo zatrudniać kolejnych pracowników, dzięki czemu będziemy mogli rozbudować naszą kancelarię, co pozwoli pomóc większej liczbie nowych klientów. Jednocześnie będziemy uczestniczyli w kursach i szkoleniach, które ułatwią naszą pracę i rozbudują nasze kompetencje.

Bartosz Nowy wpis

Bardzo nie polecam. Kontakt z Panią Sepioło wybitnie ograniczony. Pozostawienie samemu sobie.

Zigi Nowy wpis

Przyjmują w tej kancelarii aplikantów? Jak tak to stawka wynagrodzenia jest w porządku? Można się dużo nauczyć bo głównie na tym mi zależy. Jakie jest podejście do takich młodych pracowników którzy dopiero wchodzą do zawodu?

Agnes Nowy wpis

Od niedawna jestem klientką kancelarii, Pani Mecenas ujeła mnie przede wszytkim opanowaniem, widzą i profesjonalizmem, wierzę, że z Panią Mecenas i jej kancelarią przebrnę przez sprawę bez zadraśnienia a wyrok karny dla drugiej strony będzie maksymalny. Wydaje mi się, że status Pani Mecenas nie pozwala jej na zareudnianie osób z mały doświadczeniem gdyż mogłoby popsuć to reputację kancelarii, ktora jest na wysokim poziomie.

Paulina Nowy wpis

Jestem zainteresowana pracą tutaj, zaciekawiła mnie jedna wypowiedź niżej — jeżeli jesteś dobrym prawnikiem, ambitną i pracowitą osobą, to sobie poradzisz. Dużo osób straciło pracę, bo sobie nie poradziło? Czy jeśli już, to osoby same odchodzą? Idąc za ciosem, wiecie może, czy to dobry czas na aplikowanie? Może akurat w kancelarii są wakaty?

Brałeś udział w rekrutacji do Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Julia

Jestem bardzo zadowolona z udzielonej porady. Polecam usługi Pani Mecenas.

Jacek

Uzyskałem szybką poradę zdalną łącząc się z panią profesor z Katowic. Polecam innym.

Karol

Bardzo dobra, rzetelna pomoc i obsługa na najwyższym poziomie - z ogromną wiedzą i pełnym zaangażowaniem.

Laura

Polecam usługi pani mecenas. Jest bardzo skuteczna.

Student

Byłem przez kilka miesięcy na praktykach w kancelarii Pani Profesor. Polecam, można się naprawdę dużo nauczyć.

Para-graf

Para-graf

Bardzo fajne miejsce pracy. Praca wymaga dużego zaangażowania, wiedzy prawniczej i doświadczenia.

Jeżeli myślisz, że to praca na etacie od 8 do 16, gdzie pije się kawkę i zajada ciastka to niestety, ale trafiłaś pod zły adres. Jeżeli jesteś dobrym prawnikiem, ambitną i pracowitą osobą, to sobie poradzisz. Z umowami i rotacją to jakaś bzdura.

Radek

Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii Adwokackiej Pani Profesor. Dzięki dużej wiedzy, zaangażowaniu oraz wzorowej postawie pracowników kancelarii, moją sprawę udało się rozwiązać stosunkowo szybko.

Arkadiusz

Gorąco polecam. Dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pani Profesor sprawa zakończyła się sukcesem. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Poznań

• Jak się pracuje w Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka?

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka