Opinie o Spa Juda Ewa Bogusz w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spa Juda Ewa Bogusz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spa Juda Ewa Bogusz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spa Juda Ewa Bogusz w Lublin

Pan K

kiedyś chodziłem chodziłem , nie pomogła , słaba sól , słabe materiały , obsługa paranoja , kobieta chciałby zrobić spa z baraku , aaaaa tapeta ahhahaha jak na targu w Annopolu

Magda
@Pan K

Czyli nie byleś, bo haloterapia na czym innym polega :)

Pan K Nowy wpis
@Magda

W Spa Juda jest domowy sprzęt do haloterapii z olx za 450 zł , który nie jest adekwatny do zadań na takiej powierzchni . Typowa Grażyna co tanim kosztem chce mieć spa . A pozatym to konstrukcyjnie nie może być tam takiej usługi bo lokal nie spełnia wymogów do prawdziwej haloterapi :) Koszt to Ok 27 tysięcy

Justyna Nowy wpis

Polecam wszystkim to miejsce.Chodze tam z córką już dłuższy czas.Pomaga w budowaniu odpornosci i przy infekcjach.Obsluga niezwykle miła i profesjonalna.Chce się tam wracać!

Agnieszka Nowy wpis

Świetnie się tu bawią moje dzieci, a nade wszystko mają zdrowe powietrze

Aga Nowy wpis

Soboty spędzam z dziećmi w sali solnej (mąż w trym czasie robi zakupy :). Bardzo lubią zabawy w mgiełce solnej. Każdego roku na przełomie sierpnia i września korzystamy, aby wzmocnić naszą odporność...tutaj moc jodu. Trzy lata wolni od infekcji!

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Klient

Wszyscy chwala a na Facebook 35 osób lubi to miejsce , o czymś to świadczy . Krótko mówiąc nie polecają ludzie tego , obsługa jako tako , a te tapety to fanaberia i chyba brak kasy .

Julia

Korzystam z seansów od dwóch lat. Moje dzieci po haloterapii nie chorują. W tym miejscu odpoczywamy! Tutaj najlepsza polska solanka z Dębowca. Polecam

Albert Dudziak
@Julia

Haloterapia ?? Hahahaha Sprzęt z Allegro za 450 zł , byłem i widziałem . Głupoty piszecie ludzie . Sprzęt do haloterapi kosztuje ok 25 tysięcy a tam nawet miejsca nie ma Spa Juda do dno dno

Lekarz
@Julia

Haloterapia ?? Sprzęt za 400 zł z Allegro . Ahhahaha chyba nikt nie widział haloterapi ! I właściciel co zmienia pkd co chwile

Julia
@Albert Dudziak

Albert, nie mogłeś widzieć sprzętu, bo znajduje się w oddzielnej sali :) a ponadto co to 25 tysięcy?...tymczasem haloterapia to nie tylko sprawa sprzętu, ale...warto doczytać :). Polecam to miejsce dla tych co myślą o zdrowiu :)

Kacper Portal.com

Obsługa jest wporzadku ale sam niby haloterapia to jest wielkie słowo , wyglada to bardzo słabo . Nie polecam miejsca , tapeta na ścianie dramat

Zbigniew Kamil

Co za Fryzik wpisał te pierwsze nieprawdziwe opinie?

Ewcia

Świetne zabiegi, ceny rozsądne, bardzo miła obsługa. Miejsce godne polecenia.

Marzena

Wielokrotnie korzystałam ze spa wraz ze swoimi dziećmi. Przestaliśmy chorować na infekcje górnych dróg oddechowych, więc zamierzony cel został osiągnięty. Szczerze polecam .

Mariusz

Miejsce super nie rozumiem jakiś komentarzy od anonimowych gości obsługa super podejście właścicielki bardzo profesjonalnie do tematu napewno odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz z rodziną pozdrawiamy serdecznie właścicielkę oby tak dalej

Nowy człowiek

Do dupy miejsce , promuje się jako salon masażu , dramat za dramatem , właścicielka to jakaś nawiedzona kobieta . Nie polecam , nie polecam Śmierdzi trochę

Patrycja Brudzińska

Nie komentuje tego miejsca Masakra

Emilia Wojciechowska

Raz byłam , więcej nie będę ! Skandal , atmosfera jak za komuny , wygląd to jakiś śmiech na sali , zawiodłam się . Właścicielka chyba szuka frajerów , Czytałam opinie na dzienniku wschodnim ....chyba kupione .. nie polecam . A wracając do faceboook , bo ktoś tu pisał to zgadzam się masakra W Lublinie jest inne miejsce które spełnia moje oczekiwania

młoda mama

szefowa tego punkty chciała mieć grotę jak z bajki chyba a wyszło inaczej ... tak to jest jak się nie inwestuje w punkt , obsługa ok , ale wypoczynek żaden , dramatycznie niski poziom komfortu Nie polecam nikomu , muszę poszukać innej

Aneta Talarek

Witam Byłam jakiś czas temu , zgadzam się z opiniami , zawiedziona to mało powiedziane , dramat dramat , już nie wspomnę o 8 polubieniach Facebook ...... bez komentarza

Tomasz Karaska

Tragedia to fakt , SPA to chyba z napisy ... nie polecam

Adam Wieczorek

Zgadzam się z opinia Pani powyżej , miejsce nie należy do ładnych , spodziewałem się czegoś więcej niż tapety na ścianach i soli . Klimat tam nie jest napewno morski , mojej rodzinie się nie podobało , byliśmy jakiś czas temu

Klientka z dziećmi

byłam u muszę stwierdzić ze to jakaś masakra , z wyglądu to jakaś totalna wiocha . Byłam w wielu Grotach i Jaskiniach ale to miejsce to jakaś kpina , nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Spa Juda Ewa Bogusz - Lublin

• Jak się pracuje w Spa Juda Ewa Bogusz?

Zobacz opinie na temat firmy Spa Juda Ewa Bogusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spa Juda Ewa Bogusz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spa Juda Ewa Bogusz?

Kandydaci do pracy w Spa Juda Ewa Bogusz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spa Juda Ewa Bogusz
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Jana Kiepury 5a
    20-838 Lublin