Opinie o Alicja Trans Jacek Mąka w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alicja Trans Jacek Mąka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alicja Trans Jacek Mąka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alicja Trans Jacek Mąka w Świdnica

Dzień dobry, głównie pojawiały się tu komentarze dotyczące kierowców a ja odszukałam ofertę dla pomocy kuchennej na Rawicką. Czy możecie mi opisać tamtejsze warunki? atmosfera jest dla mnie ważna a zastanawiam się z czego wynikają przyjęcia

Czy nowo zatrudnione osoby w Alicja Trans Jacek Mąka otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mack Nowy wpis

A jak? Bez umowy powierzyć samochód? Najpierw okres próbny a potem umowa stała. Najlepiej zadzwonić do właściciela,to powie dokładnie. Ja jestem pracownikiem,i nawet nie wiem czy jest wolne miejsce.

Jak się pracuje z ludźmi z Alicja Trans Jacek Mąka?

Mack Nowy wpis

Normalnie! Każdy ma swoją robotę,można nie spotkać się nawet pół roku. Każdy ma swój system pracy.

Witam. Odradzam pracy w tej firmie, pan wielki szef wymaga sobie wyciągania karty z tachografu na pauzach za granicą... facet nie dojrzały emocjonalnie... poziom przedszkola!!!!

Sylwia

Serio tego wymagał i na luzie każdy to robił? W sumie to był dla Ciebie największy problem tutaj? Innych brak?

Kłamstwa piszesz.

Mack.

Dla FURMANA to każdy pracodawca jest nieodpowiedni. Jeżeli potrafisz pracować i nie jesteś leniwy to docenisz firmę. Ale kiedy w niej nie pracowałeś to głupot nie pisz!!!!!

Mack.

Wyciąganie karty na weekend to problem??? Robię to codziennie od 2005 roku!!! I nie sprawia mi to kłopotów!

@Mack.

I pewnie do dziś stale to praktykujesz? ten staż pracy to w tej jednej firmie? powiedz mi czy to jakkolwiek wpływa na warunki zatrudnienia, na których jeździsz? Teraz po nowym roku były jakieś podwyżki i czym jeździsz dafem czy scanią? masz wpływ na wybór?

@Sylwia

Tak. Do dzisiaj praktykuję wyciąganie karty po zakończeniu pracy ,jest to zgodne z przepisami i zaleceniami AETR. Staż w tej firmie to cztery lata,mam już drugiego DAF-a. Scania to nie moja ulubiona marka. Co ma wpływać na warunki zatrudnienia? Wyciąganie karty,czy ponad trzydzieści lat praktyki w transporcie międzynarodowym?

@Mack

do czterech lat wymieniają auto czy Tobie się tak trafiło? Tak z ciekawości co zrobili z tym starym? Idzie pod sprzedaż czy ktoś inny przejął?

@Sylwia

Pierwszego DAF-a dostałem po krzykaczu, który ani razu nie wrócił z trasy bez uszkodzenia naczepy! (jeżeli ma trochę honoru to się przyzna oficjalnie), następnego DAF-a dostałem nowego z serwisu,teraz czekam na następnego. Termin odbioru po Wielkanocy.(naczepa również będzie nowa). "Stare"? do końca roku będzie sprzedane( niech zarobi na następny ciągnik,a nie tylko na lising). Najstarsze ma dopiero cztery lata z małym hakiem .

@Mack.

super, dzieki. czyli jeśli mój partner teraz się zatrudni to raczej na start dostanie tego czterolatka i zobaczymy co dalej? padła wzmianka o tych uszkodzeniach, jak do nich dochodzi tak właściwie, że tak często w tym przypadku to wychodziło? ostatecznie konsekwencje jakie są? z czym jeszcze trzeba się tu liczyć?

@Sylwia

Uszkodzenia zostały już dawno zniwelowanie (na bieżąco) . Powodem było niechlujstwo i brak wyobraźni,przy cofaniu,wjazdach na parking,do firmy. Nie jestem w stanie powiedzieć które auto dostanie,i czy są wszystkie obsadzone,ten temat to do Jacka. Z czy trzeba się liczyć? Nie wiem,to zależy czego oczekuje kandydat. Jak pisałem wcześniej,robota czasami ciężka (na wczoraj) ,a czasami luz. Konkrety należy ustalić z Jackiem,ja jestem tylko pracownikiem. Pozdrawiam.

Właścieiel
@Sylwia

Dzień dobry Nie wiem o czym Pani Sylwio Pani pisze... Gdyż firma po ostatnich perypetiach z Państwem Krzewickim posiada obsadę na wszystkie auta i nie prowadzi naboru do pracy.. o jakim Pani pisze zatrudnianiu Partnera>?? coś chyba pomyliła Pani firmy... pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alicja Trans Jacek Mąka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Furman :)

Drogi Mack. Dziwnie podejrzane jest to, jaką ogromną i dokładną wiedzę masz na temat tej firmy. Ludzie nie są głupi i wiedzą. że jesteś właścicielem tej firmy :D (usunięte przez administratora) Panie Jacku, pieniądze to nie wszystko. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Jak widać wszyscy kierowcy są niezadowoleni a Pan na siłę próbuje się wybielić.

Mack.

Kompetencje intelektualne? Czyli EGOIZM w czystej postaci! Gdzie słyszałeś takie słowa? W TVP,a może w TRWAM? Albo jesteś EGOISTĄ albo nie rozumiesz o czym piszesz! Chcesz być kierowcą? to powinieneś wiedzieć że obrazą jest nazywanie ciężarówki TIREM. I do tego jeszcze użyłeś słowa ADEKWATNY! Jedno drugiemu zaprzecza. Tak jak pisałem większość z was ((usunięte przez administratora)) ukończyła cztery klasy szkoły podstawowej (pierwszą, drugą i dwa razy trzecią) .Polecam dokształcanie się na kursach wieczorowych,a przestaniesz wypisywać bzdury. Żegnam

Jakim prawem publikujesz tutaj dane (imię nazwisko) byłych swoich pracowników??? To jest nie zgodne z prawem

Mack.

Ot i furman nie zna prawa! Czytasz co podpisujesz w kwestii RODO? Tam zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych! A tak na marginesie szkoda że pracodawcy przestali starać się o referencje u wcześniejszych pracodawców. Wielu furmanów stałoby dzisiaj w pośredniaku. Nic straconego, rynek się kurczy i będą duże zwolnienia,tak jak w latach '90.

KRZEWICKI Leszek
@Mack.

Witam wspaniałego kierowcę najlepszej z firm na Dolnym Śląsku dlaczego po pierwsze obrażasz tutaj inny kierowców wypisujesz same pozytywne kometarze bo Panie Jacku Mąka (który jest ukryt pod tą nazwą albo masz problemy emocionalne nie wnikam po pierwsze nie robie juz dobre z 8 miesięcy nie szukam zwady nie upubliczniam i nie rozgaduje na Twój temat bzdur jeżeli chcesz się spotkać i mi coś wyjaśnić adres znasz zapraszam ja się nie ukrywam bo nic złego ci nie zrobiłem nie pasowało porzegnalismy się co prawda nie wypłaciłeś do końca kasy tak jak się należało ja dałem spokuj bo mało mnie interesuje twoja firma i twoja osoba ale jeżeli masz jakieś roszczenia co do mnie zapraszam na spotkanie twarzą w twarz ( A propo szkoda ,że anulowali ci ładunek na amazonie to byśmy sobie pogadali co i jak wienc daj spokój nie pisz tu bzdur tupu rozlorzylem bratu firmę bo nie masz o tym bladego pijencia bo mnie nie znasz prowadzisz sobie firmę masz dobrych kierowców wspaniałą pracę itd to działaj dalej nie szukaj nie potrzebnych zwad kończę myślę że dalsze dialogi nie mają tu najmniejszego sensu życzę sukcesów w trasporcie i w życie prywatnym żegnam bądź zapraszam na spotkanie jak Pan Woli Panie Jacku . naprawdę są w życiu warzniejsze sprawy .

@KRZEWICKI Leszek

Tak jak pisałem FURMAN!!!! Jacek nie ukrywa się pod tym nick -iem. Jestem kierowcą i pracowałem u Jacka zanim ty zacząłeś! Twoja forma myślenia i sposób pisania(ortografia) sugerują że furman ma żale do wszystkich a nie do siebie. Nawet nie wiesz że spotkaliśmy się w Italii na załadunku ,Twoje gadanie pokazało mi że FURMAN jesteś nie kierowca. Jacek nie wypłacił Tobie wszystkich pieniędzy? Możesz się sądzić,takie Twoje prawo! Jak pracujesz pięć godzin to chciałbyś całą dniówkę? Jeżeli Ty robiłeś 6-7 tysięcy kilometrów w podwójnej obsadzie,a ja sam robiłem od 13 do 14,5 tysiąca (legalnie,na jednej karcie) to do kogo masz pretensje? Tak jak już pisałem -chcesz uprawiać turystykę aplikuje do Sindbad!!!! Obrażam innych? Ha,ha,ha ,od 40lat segreguje się kierowców na WOŹNICÓW, FURMANÓW I dopiero KIEROWCÓW!!!

@Mack.

Nie podniecaj się bo ci żyłka peknie właściciel leasingów 14tys km masz się czym szczycić musisz zwiększyć swój rekord do 20tys w itali człowieku jaki ty segregator jestes dla ciebie to galera i poszedł z wiosłami firma z 3 autami na krzyż ojciec syn i (usunięte przez administratora) smiechu warte z taką firmąi i wielkim właścicielem leasingów musisz pracowac u siebie i na siebie bo nikt inny cię nie zatrudni...musisz cieżko wiosłowsć na galerach i robic tyle km bo inny pracownik nie bedzie chcial pracowac u tyracza ( z (usunięte przez administratora) niema pracownika) .żegnam WŁAŚCICIELU LEASINGU

PAN X

Witam wszystkich kierowców odradzam firmę dla tego ,że właściciel jest emocionalnie nie dojrzały jego wiedza na temat transportu jest bardzo mała wręcz żadna sztuczne gonienie się do celu bez celu brak znajomości topografi mapy Europy jak małpka jedna droga bo ktoś mu kiedyś pokazał i tak lata i zmusza wszystkich bo on jest tu wielkim szefem i jego mózg nie dopuszcza że można inaczej ... wiecznie sraka że gdzieś kierowca nie dojedzie a to terminy i inne pierdy ładowanie z rap 95% jasne tylko ,że potem tony i pasów 24 praca jak praca ale szef tragedia najgorszy gość u którego robiłem nic dziwnego że ciągle ponawia ogłoszenie do pracy to co sami źli kierowcy nie sądzę jak nie wiezysz to przyjdź przekonaj się sam auta serwisowane no i co z tego jak brak współpracy i elastyczności wiecznie nie zadowolenie, mógłbym pisać jeszcze wiele na temat tej firmy i jego właściciela!!! Nie polecam szkoda czasu...

@PAN X

Czyżby to były żale parki z Brzegu?

To jest twoja firma i ludzie którzy pracowali u ciebie mogą wyrazić swoją opinię na temat twojej firmy a ty publikujesz imiona i nazwiska swoich byłych pracowników i oczerniasz. .. Ty firmę prowadzisz !!! Nikt normalny nie będzie pracował u takiego człowieka więc nie dziw się ze masz ocenę i opinię jaką masz. Pozytywne opinie są pisane tylko przez ciebie jako (WŁAŚCICIELA) sam je piszesz sobie dlatego nie polecam nikomu takiego pracodawcy jak TY.

Zoja1

Napewno nie polecę takiej firmy nawet wrogom TRAGEDIA

@Zoja1

Ciekawe gdzie się utrzymasz dłużej jak trzy miesiące? W Sese? U Chomąta? Raben? Już była tu para co chciała jeździć tylko dziewięć godzin dziennie ,a wypłatę brać jak za dwóch kierowców!!!

Kierowca
@Mack.

A jakie są zarobki dniowka ile wynosi u niego ? Jaką masz stawkę? Jeździsz w pojedynczej? Bo może bym się skusił jak tak polecasz

@Kierowca

O zarobki dzwoń do Jacka. Ja pracuję tylko sam . Jak pisałem wcześniej " potrafisz pracować? to będziesz zadowolony.

@Zoja1

Ta opinia nie zawiera nic poza chęcią szkalowania.

Mack.

Praca jak to w transporcie. Raz wolniej a raz szybciej. Pojazdy przypisane do kierowcy,najstarsze to cztery lata. Serwisowane w autoryzowanych stacjach DAF i SCANIA. Wypłata na czas bez opóźnień,tak jak było uzgodnione. Dobry kontakt z właścicielem, który sam pracuje jako kierowca na długich trasach. Polecam ,ale dla kierowców ,a nie dla furmanów!

On

Wszystkie opinie wykasowane i wiadomo co za firma

Albert 4331zawiszów
@On

Firma nie jest godna zaufania, świadczone usługi, są mniej niż na poziomie miernym, właściciel sprawia wrażenie osoby niedojrzałej emocjonalnie, nie skorzystam więcej ze współpracy z tym podmiotem

@On

Ale furman który nie pracował w tej firmie to ma najwięcej do powiedzenia!!!!!!!

@On

Co wykasowane? Pracuje tutaj już trzy lata, i nie widzę powodu aby zmieniać firmę!

@Mack.

A skąd pewność, że nie pracował?

@Sylwia

Ponieważ znam wszystkich którzy tu pracują i pracowali. Firma ta to nie holding z tysiącem ciężarówek!!!

Mack.

Jak najbardziej. Jedna z najlepszych firm w jakich pracowałem. Pieniądze dobre,na czas wypłacane. Pojazdy serwisowane w autoryzowanych stacjach (daf i scania). Opony orginalne ( nie nacinane,nie nalewane). Polecam dla kierowców ,nie dla furmanów!!!!!!

Jaka atmosfera jest między działami w Alicja Trans Jacek Mąka?

Robi mokrzeszów

Porażka, co do atmosfery, jest mi ciężko się wypowiedzieć, z opinii innych osób, ten usługodawca jest do niczego,

@Robi mokrzeszów

GŁUPOTY PISZESZ NIE ZNAJĄC TEMATU. Pracowałaś TUTAJ???

Zoja1

Nie polecam, kiepska flota, inspekcja transportu drogowego, powinna dokładnie sprawdzić stan pojazdów ????????????????????????

@Zoja1

Ale piszesz głupoty!!!!!!!!! Najstarsze auto to CZTERY LATA!!!! Serwisowane są w autoryzowanych stacjach!!! Kiedy (w ogóle) pracowałaś w tej firmie?

Jonasz

Mam wrażenie, że komuś nie udało się utrzymać w firmie i teraz próbuje ją oczernić. Dobra firma będzie dla dobrego pracownika!

@Jonasz

PRAWDA. TO DOBRA FIRMA.

Mack.

Pracować trzeba,to nie biuro turystyczne!!! Kontakt z pracodawcą OK. brak zmuszania, szantażu. Praca jak to w transporcie czasem luz,a czasem trzeba się spiąć i zasuwać. Dla tych co potrafią pracować polecam!!! Dla "TURYSTÓW" odradzam!!!!

Spedycja

Dzień dobry Firma w porządku właściciel również polecam współpracę. Z tych komentarzy wynika że raczej ktoś celowo szkaluje firmę, być może były pracownik.

@Spedycja

Prawda. Dobra firma.

Magda

A jaka w firmie jest średnia wieku, to młody zespół?

@Magda

Średnio młody. Ale pracowity i z dużym doświadczeniem i znajomością j. obcych. Umiesz,chcesz pracować to polecam.

Witalij/Zamek

Nie to jakaś porażka, firma nie reprezentuje, profesjonalizmu, oraz szacunku do człowieka, na pierwszy rzut oka, od razu widać że właściciel dał by sobie genitalia wygolić za pieniądze, , z taką firmą, nie chce mieć nic wspólnego, nie widziałem nigdy a żyję już 58 lat, takich pazernych ludzi, właściciel firmy, nie potrafi porządnie się wysłowić, przy tym jego aparycja jest straszna, nie dość że niski to gruby, pewnie mija doba zanim się odwróci, wiadomo żal pieniążki wydać na dietę i siłownię, oczywiście nie jestem zadowolony z jakości świadczonych uslug

Właściciel
@Witalij/Zamek

Jeźeli ktoś twierdzi że jest kierowcą międzynarodowym a dewastuje roczne auto to po 3 miesiącach został zwolniony Panie Robercie N ... , każdy wyjazd 2 tygodniowy koczył się uszkodzeniem ciężarówki, a jego bajki dotyczące uszkodzeń to można by było książkę napisać, Następnym razem Panie Robercie N... proszę pisać prawde a nie łżeć jak Pies!! O nadkładaniu km z założonej trasy lepiej nie wspominać. Człowiek Robert N. zero pojęcia o transporcie wieczne problemy. Nie polecam takich ludzi do pracy.

@Witalij/Zamek

Co ? Ukrainiec może powiedzieć o tej firmie,jeżeli w niej nie pracował? Wracaj do Kijowa chwyć za broń albo pracuj u swojego brata!!!.

Franciszek

Czy właściciel i jego firma nadal są godni polecenia? Również, jako pracodawca? Bo ktoś tu chyba mocno próbował podważyć renomę firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Alicja Trans Jacek Mąka - Świdnica

• Jak się pracuje w Alicja Trans Jacek Mąka?

Zobacz opinie na temat firmy Alicja Trans Jacek Mąka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alicja Trans Jacek Mąka?

Alicja Trans Jacek Mąka
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kolejowa 1a lok. 3
    58-100 Świdnica