Opinie o Milech Janusz Kuriata w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Milech Janusz Kuriata. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Milech Janusz Kuriata o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milech Janusz Kuriata w Wrocław

Jak szefostwo w Milech Janusz Kuriata traktuje ludzi?

Wojtek Nowy wpis

ta firma to jakieś nieporozumienie. ciągle trzeba dzwonic i poprawiac po nich.

Sąsiedzi Nowy wpis

Mieszkamy z ulicy Braterskiej 16 Wciąż trzeba interweniować w sprawie czystych klatek.Osoby sprzątające przychodzą podpisać liste nie robiąc nic. Klatki nie sa myte tylko raz w tygodniu zamiatane t to tylko wtedy jak zwróci sie uwagę. Nie grabią liści nie myją szyb i i wiele innych czynności ktore powinny byc wykonywane trzy razy w tygodniu. Nie polecam firmy sprzątającej Milech!

Zkrzywdzona Nowy wpis

Absolutnie nic nie da nic

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Milech Janusz Kuriata na stanowisko Zatrudnię pracowników? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Ammega Poland Sp. z o.o.
Nikita

Po tej firmie tylko brudne klatki zostały walbrzyska 9

Katarzyna

Witam jestem zatrudniona i mam umowe zlecenie. Z kierowniczka zawsze można się dogadać. Jestem zadowolona ze wspołpracy z tą firmą. Polecam????

Xddd
@Katarzyna

Pijaczka zabiera głos

adam

za przepracowany grudzien po 5 godzin dostalem 1000zl.Pan Jaroslaw robi wszystko by znalezc haka na pracownika zle sprzata,Musi za niego sprzatac.Zachowuje sie tak ze 0prywatnego zycia,Pracownik musi byc 24godziny na dobe.Chce by w niedziele nawet pracowac.Nie interesuje go ze ma sie gosci impreze.Dzwoni i trzeba do pracy jak sie odmowi to znajdzie haka robi wszystko by zwolnic go i nie wyplacic pieniedzy.czy urwac 100 200zl .Kierowniczka zawsze jaroslaw ma racje.dorabia sie na pieniadzach wypracowanych.przez pracownika.ludzie uciekaja z firmy po tygodniu miesiacu 2 dniach

Błażej 123
@adam

Nie nazywaj tych hamow i prostakow kierownikami odpowiednie określenie tych osób to patologia lub biegające pieski Kuriaty.Jak Ci nie zaplacili to zawiadom zarządcę z jaką firmą współpracuje a te dwie gnidy za swoje zachowanie kiedyś trafią na takiego co im (usunięte przez administratora) w te puste łby bo o tej firmie już takie informację krążą że koniec końców nadchodzi

Jak jest z pakietem medycznym w Milech Janusz Kuriata? Można dołączyć rodzinę?

dorota

Firma spoznia sie z wyplatami bez umowy dwa misiace.Firma zwalnia za nic i osobom zwolnionym nie wyplaca pieniedzy bo zle sprzatasz .Firma reguluje to co nalezy po interwecji inspekcji pracy

Antek

Jak dorzesprzatasz to wedlug kierownika z metra cietego zle pracujesz,Robi wszystko by twoja pensje sobie zabrac,Ja odzyskalem dzieki inspekcji pracy.Zgrywaniem swojej pracy z monitoringu

wiola

Firma zmusza do pracy w niedziele grozi nie wyplaceniem pensji.Przez dwa bez umowy jakiej kolwiek,Moj maz pracowal na dmowskiego zwolnili go za nic a o pensje dpchodzi przez inspekcje pracy kierownik wmawia ze nie sprzal moj maz,Mimo ze sprzatal.Z pracownika robia nie wolnika

Norbert

Dla mnie to normalna firma, praca również ok. Myślę, że komuś nie po drodze z pracą i stąd takie wpisy.

@Norbert

Płytka wypowiedź.

@Norbert

Normalna firma zatrudnia legalnie i dba o dobry wizerunek swojej firmy.Tylko trzeba popatrzeć jacy tam ludzie pracują większa część to zwykłe pijaki i ludzie z marginesu społecznego na równi z owymi pseudo kierownikami.

Leszek
@Alutka1234

Chyba masz nieco negatywne doświadczenia związane z tym pracodawcą, dlatego też może sprecyzujesz dokładnie, dlaczego w taki sposób nazwałeś niektóre z osób, które tam pracują? A Ty czemu już tam nie jesteś? Chętnie poznam Twoją dokładną opinię.

Bożena

Milech to najgorsza firma z jaką się spodkalam. Miała być umowa zlecenie ale nie doczekałam się. Pracodawca fikcyjny bo rządzi pani Kuriata. Pracodawca nie broni swoich pracowników. Kierowniczka pani Anna i kierownik pan Jarosław robią co chcą z pracownikami. Zwykły mobing.

@Bożena

W tej firmie prawie wszyscy pracują na czarno.Zatrudniają samych pijaków i patologie. Omijać szerokim łukiem a po drugie tam się dobrych pieniazkow nie zarobi płacą najniższe stawki na wrocławskim rynku.

@Bożena

A tych dwóch osób nie nazywaj kierownikami bo do tego im sporo brakuje to zwykłe ludki biegające na każde wezwanie owej szefowej która zarabia na ludziach Pieniążki zwykła wyrafinowana krowa biorąc spore pieniądze za obiekty nie mówiąc p jakości wykonywanej pracy na tych obiektach jest brudno i nikt tego nie sprawdza.

Bożena

Witam Niesiołowski Kadra kierownicza nienadajaca się do współpracy z ludźmi Poniżanie wyzwiska Właściciele nie interesujący się losami pracowników Nie napisałam swoich bo zatrudniają tylko na czarno

Zostaw merytoryczną opinię o Milech Janusz Kuriata - Wrocław

• Jak się pracuje w Milech Janusz Kuriata?

Zobacz opinie na temat firmy Milech Janusz Kuriata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milech Janusz Kuriata?

Milech Janusz Kuriata
  • Kasztanowa 18/20 lok. 211