Adres: Jana Matejki 11 lok. 62, 81-407 Gdynia

NIP: 5861411871 REGON: 220020475

Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.Med. Krzysztof Benert Specj.Neurologii

Filtruj opinie po kryteriach:

Łukasz
 Opinia

Nie słucha pacjenta, bagatelizuje zgłaszane problemy i kpi sobie z przedstawianych mu dolegliwości sugerując, że to są jedynie subiektywne odczucia i według niego zmyślone lub wyolbrzymione. Zlecone przez niego badanie wyszło prawidłowo, więc sugeruje że problem leży w głowie i trzeba iść do psychiatry. Żenujący przypadek, omijać szerokim łukiem. Jeżeli szukacie lekarza, który potrafi wysłuchać i chce wyleczyć to radzę nie przychodzić na wizyty do pana Benerta. Szkoda czasu i nerwów.

Pomocna?
TakNie
 Opinia

Co słychać w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.Med. Krzysztof Benert Specj.Neurologii w miejscowości Gdynia? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba, w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.Med. Krzysztof Benert Specj.Neurologii, który ma jakieś info?

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.Med. Krzysztof Benert Specj.Neurologii - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.Med. Krzysztof Benert Specj.Neurologii