Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.Med. Krzysztof Benert Specj.Neurologii w Gdynia

counter
Łukasz Nowy wpis

Nie słucha pacjenta, bagatelizuje zgłaszane problemy i kpi sobie z przedstawianych mu dolegliwości sugerując, że to są jedynie subiektywne odczucia i według niego zmyślone lub wyolbrzymione. Zlecone przez niego badanie wyszło prawidłowo, więc sugeruje że problem leży w głowie i trzeba iść do psychiatry. Żenujący przypadek, omijać szerokim łukiem. Jeżeli szukacie lekarza, który potrafi wysłuchać i chce wyleczyć to radzę nie przychodzić na wizyty do pana Benerta. Szkoda czasu i nerwów.

Pomocna?
TakNie

Co słychać w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.Med. Krzysztof Benert Specj.Neurologii w miejscowości Gdynia? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba, w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.Med. Krzysztof Benert Specj.Neurologii, który ma jakieś info?

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.Med. Krzysztof Benert Specj.Neurologii - Gdynia

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad