Opinie o Jan Kędziora Transport Towarowy Skup i Sprzedaz Tarcicy w Przeworsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jan Kędziora Transport Towarowy Skup i Sprzedaz Tarcicy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jan Kędziora Transport Towarowy Skup i Sprzedaz Tarcicy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Kędziora Transport Towarowy Skup i Sprzedaz Tarcicy w Przeworsk

Dawid Nowy wpis

Dobry opał, szybka dostawa.

Mariusz Nowy wpis

Dziękuję kolejny raz za profesjonalną transakcję. Drewno jak zwykle dotarło szybko, suche i pali się extra !!

Darek Nowy wpis

Transakcja przeprowadzona szybko i profesjonalnie. Dostawa zrealizowana w ustalonym i umówionym czasie. POLECAM !

Jacek K Nowy wpis

Jak corocznie- bez zarzutu, tzn. w terminie, dobry kontakt oraz informacje Pozdrawiam

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR PIŁY TAŚMOWEJ w firmie Jan Kędziora Transport Towarowy Skup i Sprzedaz Tarcicy odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Patryk

Zrąbka idealna.

Aventus

Sprawna realizacja, dobra komunikacja, wybrany pellet już wcześniej mi dostarczono i jest chyba najlepszy z dotychczas zamawianych. Trzeba pomyśleć o mocniejszych workach (nieznaczne pęknięcia na łączeniach nie mające większego wpływu na ogólną ocenę o ile poprawi się ten element).

Kamil

Towar zgodny z opisem, nie mam zastrzeżeń i polecam każdemu w okolicy :)

Arkadiusz

Opał otrzymałem bardzo szybko, towar w uczciwej cenie oraz tania dostawa.

profesjonalna, uczciwa i zaangażowana firma. wszystko można załatwić na żywo i przez telefon

Marian Balicki

Jestem jak najbardziej zadowolony ze współpracy, bardzo miły właściciel i fachowa pomoc w doborze odpowiedniego drewna.

Adrian Szufla

Początkowo uważałem że ta praca nie jest dla mnie, lecz Pan Jan wszystkiego mnie nauczył oraz był osobą na którą zawsze mogłem liczyć. Bardzo polecam współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Kędziora Transport Towarowy Skup i Sprzedaz Tarcicy - Przeworsk

• Jak się pracuje w Jan Kędziora Transport Towarowy Skup i Sprzedaz Tarcicy?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Kędziora Transport Towarowy Skup i Sprzedaz Tarcicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jan Kędziora Transport Towarowy Skup i Sprzedaz Tarcicy
  • Głęboka 15