Opinie o Phu Tomasz Holc w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Phu Tomasz Holc. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Phu Tomasz Holc o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Tomasz Holc w Poznań

Czy Phu Tomasz Holc zapewnia kartę multisportu?

Terka Nowy wpis

Nie

Terka Nowy wpis
@Terka

Ten pan to niczego nie umie!!!!! (usunięte przez administratora) i jak zwykly szczur ucieka przed konsekwencjami swoich pseudo prac! Sprawa w Sadzie! PRZESTRZEGAM!!!

Aleksandra Sujak Nowy wpis

Ow pan był u mnie naprawić pralkę i zmywarkę. Pralkę niby naprawił ale powiedział żeby włączy ja za kilka godzin, do zmywarki potrzebna była cześć ma zamówienie, rachunek - umowa o dzieło z gwarancją na 30dni na 200zł Miał się pojawić w poniedziałek, poprzednio był w środę. Nie przyjechał, nie odbierał telefonu nie oddzwonił. Jak się okazało nie jestem jedyna. Nie pozdrawiam.

Krystian

Myślałam ze pracownicy się tutaj wypowiadają ?

Boy

Właśnie skończył usługę,nie narzekam,skonczone tak jak ustalaliśmy w terminie i w tej samej sumie

Phu Tomasz Holc prowadziła rekrutację na stanowisko Praca Warszawa Sprzątanie. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Olgierd

To nie jest forum dla klientów, a tym bardziej dla konkurencji ,która pisze posty nie mające związku z rzeczywistością.

Tamira

(usunięte przez administratora) Bierze pienąndze i nic nie robi.

Tatiana

Nie polecam tego"fachowca". Do końca nic nie zrobił. Kiedy otrzymał pieniądze,natychmiast zniknął. Nie odbiera telefonu.Złożyłam pozew do sądu.

Ryszard

Uwagi klientów znalazły się na forum pracowniczym, trzeba bardziej pilnować właściwego adresu

dorota

(usunięte przez administratora) Nie polecam tego pana, nie dość że nie wywiązał się z umowy i nie ukończył budowy domku, który miał zlecony to zostawił bałagan na działce. Mieliśmy umówioną dostawę płyt osb, pan miał je odebrać i dokończyć pracę ale tego dnia nie odbierał już telefonu ani od nas ani od dostawcy!!! Ogłasza się na nazwisko(usunięte przez administratora)

Abi
@dorota

(usunięte przez administratora)jeśli jest taka możliwość proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Jarząbek

Uwaga na tego pseudofachowca! Kompletnie schrzanił domek drewniany, wszystko trzeba było poprawiać, wylewka podłogowa zrobiona tak że trzeba było rozkuwać!

@Jarząbek

Mógłbyś napisać, jak to się właściwie stało, że trafiłeś akurat na usługi firmy Phu Tomasz Holc? Czy była to decyzja podjęta na podstawie opinii internautów o usługach tej firmy, czy może znajomi polecali Ci tego fachowca, jako osobę godną zaufania i powierzenia tego typu zlecenia? Proszę o odpowiedź, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Zamowionko
@Adam

Znacie może ile teraz trzeba czekać na wykonanie zlecenia? Ile wcześniej trzeba sie zapisać?

Abi
@Jarząbek

Witam my też mieliśmy do czynienia tym panem robił nam domek caloroczny zrobił tak że groziło zawaleniem wylewka do niczego fudament się okazał kompletną klapa nie odbiera tel itp

Łukasz

Ostrzegam przed tym partaczem , nie ma pojęcia o budowlance , schody betonowe , które u mnie wykonywał są w stanie tragicznym. Stopnie nie równe, pod każdym względem , na podestach za duzo betonu, wszystko trzeba skuwac nacinac i poprawiać . Nie odbiera tel. Sprawę w najblizszym czasie bedzia miała finał w sądzie.

przem
@Łukasz

witam jak się sprawa skończyła można wiedzieć

przem
@Łukasz

witam i jak się skonczyla sprawa można wiedzieć?

Milena

Witam ten fachowiec zrobił nam schody , które musieliśmy skuć... Partacz ! Nie ma pojęcia co robi !!! Bierze pieniądze nie przyjmuje gwarancji i nie odbiera telefon .... Sprawa na finał w sądzie ... Ostrzegam rzędu nim !!!

tomasz holc

Ostrzegam przed tym Panen , wykonanie beznadziejne pieniadze wyzucone w błoto

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Tomasz Holc - Poznań

Phu Tomasz Holc