Opinie o Lokator Zarządzanie Najmem Anna Wedman w Koszalin

counter
5 1 3 5 1
Luccky45 Nowy wpis
Klient

Do tej pory jestem zadowolony z działalności firmy Lokator w Koszalinie; miałem w wynajmie mieszkanie 3 lata temu i wszystko było profesjonalnie, ceny były satysfakcjonujące; obecnie zawarłem umowę na wynajem nowego mieszkania i spodziewam się również dobrej a nawet bardzo dobrej współpracy, mam jedynie wątpliwości do dość wysokiego wpisowego, które jest na sztywnym poziomie i nie pokryje nawet otrzymanej miesięcznej opłaty za wynajem; według mnie wpisowe powinno być zależne od miesięcznej opłaty za wynajem!

Luccky45 Nowy wpis
Klient

Do tej pory jestem zadowolony z działalności firmy Lokator w Koszalinie; miałem w wynajmie mieszkaniem 3 lata temu i wszystko było profesjonalnie, ceny były satysfakcjonujące; obecnie zawarłem umowę na wynajem nowego mieszkania i spodziewam się również dobrej a nawet bardzo dobrej współpracy, mam jedynie wątpliwości do dość wysokiego wpisowego, które jest na sztywnym poziomie i nie pokryje nawet otrzymanej miesięcznej opłaty za wynajem; według mnie wpisowe powinno być zależne od miesięcznej opłaty za wynajem!

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Lokator Zarządzanie Najmem Anna Wedman w miejscowości Koszalin? Jeśli tak, to dodawajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Lokator Zarządzanie Najmem Anna Wedman - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad