Opinie o Kamila Szulc Salon Fryzjerski Metamorfoza w Nowy Tomyśl

counter
Łukasz Nowy wpis

A na staże fryzjerskie tam bierzecie ?

Bardzo zadowolony klient! Nowy wpis

Wyobraź sobie ... Że Twoje włosy, po profesjonalny zabiegu fryzjerskim,będą wyglądać tak żywo i naturalnie jak kwiaty ... Od chwili gdy wyjdziesz z salonu Metamorfoza ,aż do dnia gdy tam wrócisz... Salon Metamorfoza jest wyjątkowy,a to za sprawą Kamili, fryzjerki która każdego klienta,wita pięknym uśmiechem ,wachlarz usług jest bardzo szeroki od prostego strzyżenia, po całkowitą Metamorfozę, wyglądu włosów i fryzury. Z przyjemnością i zaufaniem oddaję swoje włosy pod opiekę Kamili,ponieważ wiem że tylko tak wszechstronny,utalentowany,i profesjonalny fryzjer jest w stanie sprostać moim oczekiwaniom dotyczącym włosów. Z przyjemnością wracam,do Salonu Metamorfoza i gorąco polecam.

Zadowolony klient Nowy wpis

Kamila to najlepsza fryzjerka na świecie i nie ma w tym przesady. Panuje tam bardzo miła i przyjacielska atmosfera, w salonie jest zawsze czysto i schludnie, ciepłe barwy wnętrza i wystrój sprzyjają cięciu w miłych warunkach. Dobra jakość używanych kosmetyków do włosów. Kamila zawsze wysłucha i doradzi co do typu fryzury najlepiej pasującej dla danej osoby, cechuje ją całkowity profesjonalizm w cięciu - bez pośpiechu, modnie, kreatywnie, z sercem i pasją, super podejście do klienta i zawodu. Tam się po prostu czuje, że się jest u prawdziwego fryzjera, takiego z powołania a nie z przymusu. Chodzę tam już od wielu lat i nigdy się na Kamili nie zawiodłem, tacy fryzjerzy to białe kruki i takich fryzjerów jest naprawdę niewielu i Nowy Tomyśl może być dumny, że ktoś właśnie taki jak Kamila działa i tnie właśnie u nas. Z czystym sercem mogę polecić Kamilę i jej salon każdemu, od dziecka po najstarszych, na każdą okazję. Salon działa już na rynku 10 lat więc to też już dużo znaczy. Polecam jeszcze raz wszystkim - jeśli cięcie to tylko i wyłącznie Kamila i Metamorfoza, pełen profesjonalizm, kreatywność i zawsze modne fryzury.

Tak1Nie
Piotr Nowy wpis

Świetne strzyżenie, profesjonalna obsługa. Można umówić się na daną godzinę, bez kolejek i czekania. Czysto ,schludnie ,bardzo miła i sympatyczna Pani fryzjerka. Polecam.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mamy nadzieję na nowe sprawozdania odnośnie pracy. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Kamila Szulc Salon Fryzjerski Metamorfoza w mieście Nowy Tomyśl?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Kamila Szulc Salon Fryzjerski Metamorfoza - Nowy Tomyśl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad