Opinie o Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki w Kwidzyn

Grzegorz Nowy wpis

Serdecznie polecam odbiera telefony słowny i mega uczciwy jak wspomniałem o E Protokole spokojnie wprowadził mnie w zagadnienie zrobił wykład profesorski w którym dowiedziałem się jak to działa i po co to mi potrzebne łącznie z podstawą prawną .Wcześniej dzwoniłem do dwóch innych kominiarzy oni byli nie z tego świata z kompletnym brakiem wiedzy. POLECAM P. KRZYSZTOFA.

Piotr Nowy wpis

Bardzo solidny fachowiec.

Karma wraca

Pan Krzysztof jest papudrakiem w swoim fachu i przynosi wstyd tytułowi Mistrzowskiemu. Pondato cechuje go brak empati i skrupułów w stosunku do drugiego człowieka i pomimo swoich zaniechan i błędów preferuje układ i kolesiostwo. Pragnę ostrzec wszystkich przed tym pseudo fachowcem, który notabene w naszym regionie egzaminu zawodowego nie zdal. Panie Krzystofie, napraw Pan błędy swoje bo nie będzie Ci odpuszczone.

Krzysztof Nowy wpis
@Karma wraca

Mam takie same doświadczenie z pienickim Papudrak I zły czlowiem

Zbyszek

Gorąco Polecam Usługi Kominiarskie P. Krzysztofa Obsługuje szmat czasu mojego syna i córkę i teściową i wszyscy jesteśmy mega zadowoleni i nie wyobrażam sobie oby inny kominiarz nas obsługiwał.

Krzysztof Nowy wpis
@Zbyszek

Obsługuje ich wszystkich A nie lokale i kominy hoho

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Magdalena

Serdecznie polecam miałam odbiór nowego domu na potrzeby Nadzoru Budowlanego tylko P K wytłumaczył co jest do poprawienia w sposób prosty przejrzysty co mogłam zrozumieć i zareklamować u wykonawcy domu Dziękuje mu za to bo bym tymi babolami została. Gorąco Polecam.

Izabela
@Magdalena

A udało się to zareklamować? Poprawią Ci niedoróbki? :)

Aleksandra

Mija dzisiaj tydzień od pożaru sadzy w kominie jest godzina 20 ta dzwonie do Pana Krzysztofa o pomoc informuje że jest straż pożarna i że mam zakaz palenia Pan Krzysztof kategorycznie odmawia stwierdzając ze to nie jego rejon i że trzeba dzwonić do Iławy dzwonie na umór nikt nie chce ze mną rozmawiać o tej porze w rozmowach tłumaczę że straciłam męża cowid pokonał go wychowuje małe dzieci w tym 6 co miesięczną córeczkę postanawiam jeszcze raz zadzwonić do P Krzysztofa w rozpaczy błagam obiecuje ze przyjedzie ale oświadcza ze nie wie czy będzie mógł cofnąć zakaz bo nie wie co się stało czy nie popękał przewód kominowy. Mija 40 minut przyjechał i stwierdza ze musi przeprowadzić próbę szczelności komina ze musimy poczekać do jutra , przyjechał rano z brygadą o 7,40 biegali jak mrówki zrobili próbę która się okazała ze komin jest szczelny kamień z serca mi spadł rozpłakałam się ale co najgorsze nie miałam pieniędzy Pan Krzysztof zrozumiał w jakiej jesteśmy sytuacji pobrał tylko pieniążki za przyjazd ma Mega Wielkie Serducho najmocniej Polecam pierwszy raz spotkałam takiego KOMINIARZA (stwierdził że nie wszystko robi się dla pieniędzy) POLECAM.

Mariola .Z

Serdecznie polecam jestem starszą już osobą którą chciała oszukać firma kominiarska z za Wisły ale poprosiłam Pana Krzysztofa P. o opinie o tej wycenie szczerze podważył jom fakt że straciłam zaliczkę ale i tak mi pozostało około 20% uczciwy człowiek godny polecenia kominiarz.

2021

Jestem bardzo zadowolony zamontował przewód kominowy spalinowy do koła gazowego perfekcyjnie bez naciąganie na kasę jak to inni robią brałem trzy wyceny to konkurencje troszkę ponosi normalne pieniądze zapłaciłem jakość perfekcyjna

1928

Polecam rzetelna firma

1928

bardzo polecam współpracuje z ta firmom prawie ćwierć wieku bez poprawki

magda

nie polecam, nieslowny a po otrzymaniu gotowki znia bez sladu

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki?

Krzysztof Piernicki Technik Budowa Krzysztof Piernicki
  • Piękna 10