Opinie o Prywatny Gabinet Okulistyczny Ewa Sobolewska Ostaszewska w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Prywatny Gabinet Okulistyczny Ewa Sobolewska Ostaszewska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prywatny Gabinet Okulistyczny Ewa Sobolewska Ostaszewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatny Gabinet Okulistyczny Ewa Sobolewska Ostaszewska w Ciechanów

Milena

Piszę ta opinię w nadziei że pomogę jakiejś mamie i dziecku. Omijajcie tą doktor szerokim łukiem. Dziecku około 4 miesięcy temu zaczęło uciekać oczko więc udałam się do owej pani doktor która na pierwszej wizycie stwierdziła dużą wadę wzroku na tym że oczku oraz głebokie niedowidzenie. Kazała zapisać się na kolejną wizytę i wpuszczać atropinę odległości pomiędzy wizytami około miesiąca po atropinie znów odczekać aż źrenice się zwężą i znów miesiąc czekania. Po 4 miesiącach Pani doktor rozłożyła ręce i dosłownie z gabinetu zostałam odesłana z kwitkiem na którym na zwyklej kartce napisana była wada dziecka po atropinie i kazała szukać pomocy gdzieś indziej. Mamy nie zwlekajcie w warszawie na jednej wizycie będą Panie wiedziały co jest dziecku i od razu zostanie wdrożone leczenie. Straciłam tylko 4 miesiące .. gdzie czas był tu bardzo istotny czego pani doktor była w pełni świadoma. Przy tak dużej wadzie i niedowidzeniu gdzie wiek dziecka to 6,5 roku czas wdrożenia leczenia był bardzo bardzo istotny gdyż najskuteczniej niedowidzenie leczy się do 7 roku życia. Badanie po atropinie każda poradnia wykonuje od nowa i po "swojemu". Więc świstek od Pani doktor z którym wyszłam po 4 miesiącach był bezużyteczny. Część wizyt była w ramach NFZ nie otrzymałam nawet najmniejszego skierowania jak również kontaktu gdzie szukać pomocy. Miałam tylko to szczęście że 4 dni po tym jak zostałam odesłana z kwitkiem udało mi się znaleść rzetelnego specjalistę który na jednej wizycie dobrał okularki i zalecił ćwiczenia.... W ciągu tych 4 miesięcy które straciłam mogłam dziecko wyprowadzić z niedowidzenia...

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatny Gabinet Okulistyczny Ewa Sobolewska Ostaszewska - Ciechanów

Prywatny Gabinet Okulistyczny Ewa Sobolewska Ostaszewska
  • 11Pułku Ułanów Legionowych 26