Monika Laska Visual Projekt

Adres: Władysława Reymonta 2B, 63-100 Śrem

NIP: 7851560470 REGON: 411120140

Monika Laska Visual Projekt

Opinie o Monika Laska Visual Projekt

Byłeś pracownikiem firmy Monika Laska Visual Projekt w mieście Śrem? Wypowiedz się o tym pracodawcy i pomóż innym podjąć decyzję o przyszłej pracy.

Zostaw opinię o Monika Laska Visual Projekt - Śrem

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monika Laska Visual Projekt