Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak w Gniezno

WA Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam usług Pana Mecenasa... Zgłosiłam się do niego aby poprowadził moją sprawę rozwodową. Pan Mecenas mówił że na rozprawę pojedzie ze mną jego aplikantka i ze wszystkim mnie pokieruje. Rozprawa miała miejsce na początku listopada na godz 9.45 - w sądzie byłam po 9 i na wokandzie widniała informacja o wideokonferencji. Zadzwoniłam do kancelarii żeby dowiedzieć się o co chodzi niestety nikt nie odbierał. Po godz 9.30 zadzwonił do mnie Pan Jarosław że niestety ma problem z połączeniem się online i czy mogę poprosić o przełożenie rozprawy ????????‍♀️ Ostatecznie "uczestniczył" w niej poprzez system głośnomówiący w moim telefonie (co chwilę się rozłączał, nie odbierał albo prosił o powtórzenie kwestii bo zwyczajnie nic nie słyszał). W międzyczasie wyszło że w ogóle się nie przygotował do mojej sprawy bo nawet nie wiedział na ile dzieci wnoszę o alimenty. Gdy po rozprawie zadzwonilam do niego i powiedziałam że jestem naprawdę rozczarowana i zawiedziona "przeprosił za błąd systemu na który on nie miał wpływu" tłumaczył się tym że nie poinformował mnie wcześniej o tym że będzie uczestniczył online bo decyzję o tym że jednak to on będzie mnie reprezentował podjął 2 dni wcześniej a akurat zmarł mu ktoś bliski itp... Pominę fakt że na swoim koncie na jednym z portali społecznościowych w tym czasie gdy była moja rozprawa wstawiał zdjęcia i filmiki z zagranicy (z tego również próbował mi się wytłumaczyć jednak ja już naprawdę nie wierzę w żadne jego słowo). Oczywiście Pan Mecenas nie ma żadnych zastrzeżeń do swojej pracy i uważa że wykonał ją dobrze bo udało się zakończyć małżeństwo tak jak chciałam na pierwszej rozprawie. Każdemu kto zastanawia się nad tym czy skorzystać z usług tej kancelarii całym sercem odradzam.

Jarosław Woźniak Nowy wpis

Ewelina Polecam adwokata Pana Woźniaka bardzo pomógł mi sprawie rozwodowej jest bardzo dobry naprawę polecam

Adwokat Jarosław Woźniak z Gn Nowy wpis

Polecam adwokata Pana Jarosława Woźniaka bardzo pomógł mi,sprawie rozwodowej Ewelina Wydra

Krzysztof

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĘ KANCELARIĘ!!! Pan (usunięte przez administratora), to człowiek, dla którego liczy się tylko kasa. (usunięte przez administratora)Nie lubi jak ktoś drąży temat. Sam ucina rozmowy i nie odpowiada konkretnie na pytania. Gada jak przysłowiowa papuga, tłumacząc niejasno. Drodzy potencjalni Klienci, NIE KORZYSTAJCIE z usług tego mężczyzny! Moją rodzinę potraktował jak (usunięte przez administratora) podpowiadając nam (usunięte przez administratora)pomysły. Chciał, abyśmy szli na ustępstwa wroga. Bierze na siebie dużo spraw i jest nieprzygotowany na rozprawę. W sądzie zamiast walczyć o dobro swojego mocodawcy, to rysuje sobie na kartce. Nawet zapomniał zatroszczyć się o wydanie postanowienia przez sąd. Może liczył na zarobek jadąc na kolejną sprawę. Zawsze wypiera się ze swoich słów, tłumacząc się krótką pamięcią. UWAGA NA JEGO ZACHOWANIE! Potrafi być (usunięte przez administratora), bezczelny, a profesjonalizmu brak. Na poradach spogląda na zegarek, dając do zrozumienia, aby klient opuścił jego kancelarię (bo kolejna kasa od następnego klienta czeka). Każdy z klientów musi być grzeczny, bo jak ma się swoje zdanie, to jest do niego złośliwy, nie angażuje się w pracę, nie informuje klienta o przebiegu sprawy. Cenzuruje słowa klienta, który przedstawia swoje stanowisko drugiej stronie i wymyśla swoje sposoby, mimo iż wie, że klient się na to nie zgadza. Pan (usunięte przez administratora)często jest nieobecny, więc kontakt z nim jest bardzo ograniczony. CENY PRZEWYŻSZAJĄ USŁUGĘ! Inni mecenasi biorą stawki trzykrotnie niższe, a podejście do klienta mają 100 razy lepsze. Panie aplikantki – (usunięte przez administratora)! Są to osoby psychicznie niegotowe na jakikolwiek sprzeciw, czy zwrócenie uwagi. Dorosłe kobiety skarżą p. (usunięte przez administratora), a ten dzwoni jak przysłowiowy ojciec w obronie córek i głupio się tłumaczy z bezradności swoich pracownic. Cała trójca swoim zachowaniem uważa, że ich zawód jest w naszym społeczeństwie hołubiony, dlatego pozwalają sobie na traktowanie klientów jak skończonych (usunięte przez administratora). Z obcych numerów często nie odbierają telefonów i spóźniają się do pracy, bądź nikogo nie ma w kancelarii w godzinach urzędowania. Zawsze mają usprawiedliwienia, mimo że są one niedorzeczne, nigdy nie przyznają się do błędów, nie znają słowa ,,przepraszam”, popełniają podstawowe błędy. (usunięte przez administratora) Człowiek ten swoją pracę wykonał w 50-60%, a po rezygnacji mojego ojca z jego usług (wypowiedzenie pełnomocnictwa) nie oddał pieniędzy, które były równowartością 100% pracy. (usunięte przez administratora) Po swoim chamskich zachowaniu wycisnął z siebie resztki bezczelności wyrzucając mnie i moich rodziców (w tym swojego byłego mocodawcę) ze swojej kancelarii. Niestety panie (usunięte przez administratora), jak pan traktuje innych, tak sam pan został potraktowany na ,,do widzenia”. Proszę być szczęśliwym, iż pana postępowanie (szczególnie końcowe dotyczące nieoddania pieniędzy) nie miało miejsca w Brazylii czy Arabii Saudyjskiej. DRODZY KLIENCI, zastanówcie się czy chcecie korzystać z usług tej kancelarii, nawet po śmiesznej obronie pana (usunięte przez administratora), który będzie próbował swoim komentarzem się wybielić. Nie dajcie się zwieść pięknym opiniom odnośnie profesjonalizmu, wiedzy, czy podejścia do klienta. Nie bądźcie pochopni, co do współpracy z tym człowiekiem, bo możecie stracić dużo pieniędzy i nerwów. (usunięte przez administratora) Myślę, że 1 gwiazdka to zbyt dużo. Szkoda, że nie można ocenić pracy tej kancelarii na MNIEJ NIŻ ZERO. Ta opinia jest dla WAS DRODZY POTENCJALNI KLIENCI, abyście nie zostali na lodzie. Mimo tego i tak wygramy z wrogiem i to bez pomocy pana (usunięte przez administratora) ,,Niegrzeczny” pan Krzysztof wraz z rodziną.

Przyjaciel Nowy wpis
@Krzysztof

Pan Woźniak jest bardzo sumienny i zaangażowany w swoją pracę, może zwyczajnie brakowało mu już cierpliwości. Pan Cejrowski powiedział mądre zdanie " z głupkami nie ma co dyskutować przed głupkami trzeba się bronić" Panu Woźniakowi życzę samych sukcesów i jak najmniej takich klientów

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
jolanta

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Adwokata Jarosława Woźniaka w sprawie windykacji długu. Adwokat wykazał się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i solidnością. W trakcie prowadzonej sprawy był zawsze doskonale przygotowany na umówione spotkania, udzielał bardzo zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Jest osobą godną polecenia. Jolanta Walkowiak

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak - Gniezno

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak
  • Tumska 14 lok. 3