Opinie o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Daro Meble Michał Dzwonkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Daro Meble Michał Dzwonkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

Aleksandra

Pan odbiera telefony, ale od 3 tygodni nie jest w stanie wykonać ramowej wyceny zlecenia, od ponad tygodnia mówi że w ciągu 2 dni wyśle. Zlecenie w mojej opinii spore, tym bardziej uważam, że firma powinna wykazać więcej inicjatywy. Ale może nie może opędzić się od klientów. Niestety zniechęciło mnie to do dalszej współpracy z firmą, obawiam się, że przy braku terminowości już na początku, meble na wymiar dostałabym z dużym opóźnieniem i mieszkalibyśmy w niewykończonym mieszkaniu. Odradzam.

B.Warszawa

Współpraca udana, meble piękne, kontakt bardzo dobry, każde zmiany akceptowane bezproblemowo, pan Michał konkretny człowiek.

Mikołaj
@B.Warszawa

Była to Twoja pierwsza współpraca z firmą Daro Meble? Możesz napisać, jak to się w ogóle stało, że wybrałeś właśnie tę firmę do współpracy? Chciałabym to ustalić, więc może będziesz tak miły i to napiszesz? Z góry serdeczne dzięki.

Czyli raczej wywiązują się z umowy?

E.Bydgoszcz

Jestem zaskoczona jakością i wykonaniem, ceny konkurencyjne do tych podawane przez lokalne bydgoskie firmy. Stół taki jak chciałam, rozmowy prowadzone rzeczowo, telefony odbierane przez wykonawców, ale opóźnienie tygodniowe. Polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Daro Meble Michał Dzwonkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Judyta

Zamawiałam RTV. Mebel wyprodukowany w terminie, nawet Pan Michał przesłał mi zdjęcie przed wysyłką - chciałam się upewnić że wszystko jest ok. Dostawa kurierem trwała 4 dni, gdy mebel dojechał okazało się że jest uszkodzony - konkretnie blat. Zgłosiłam to firmie, Pan Michał zgłosił uszkodzenie Rabenowi. Przyjechali, zrobili protokół i... NIC. Rozpatrzyli reklamację negatywnie, zrzucając winę na odbiorcę że niby my uszkodziliśmy mebel przy wnoszeniu. Pan Michał zachował się WSPANIALE, wysłał nam nowy blat który wymieniliśmy i teraz mamy piękny mebel w domu!! Polecam Pana Michała, kontakt, reakcja super!! Będę zamawiać kolejne meble

Xyz

Mam mieszane uczucia. Mebel mi pasuje, jest dobry jakościowo, wykończony starannie, widać, ze materiały są profesjonalne ALE kurier niemiły i niesłowny. Dla firmy chyba jednak plus, zmieńcie tylko kuriera, bo tracicie punkty.

Tomek_gda

Wszystko zgodnie z umową. Zamawiałem szafkę pod TV, przyszła w terminie, jakość wykonania super! Na minus jedynie firma kurierska. Był problem z wysyłką, kurier odebrał przesyłkę w poniedziałek a dostarczył w piątek... A podobno dostawa w 24h. Kontakt z Panem Michałem super. Polecam!

Ewelina Gdańsk

Wszystko zgodne z umową, polecam, mimo tego,ze mebel dowieziony z opóźnieniem tygodniowym. Kontakt telefoniczny bezproblemowy, wykonanie staranne.

Magdalena

Nie wiem jakim jest pracodawca, ale wybierając tego stolarza, lepiej zastanowić się 100 razy. Miał zrobić meble w miesiąc, niby zrobił w 2, a od miesiąca nie może ich wysłać bo w Polsce chyba brakuje kurierów. Każdy telefon to kolejne klamstawa tego Pana, Sam się już w nich gubi. Zdecydowanie odradzam. Niesłowny, nawet nie wyraża chęci dokończenia transakcji. 3 miesiące w plecy i brak mebli w domu

Beata
@Magdalena

Czy doczekała się Pani mebli? U nas sytuacja dokładnie taka sama. Komoda zamawiana 3 lutego, do dziś brak mebla, od miesiąca słyszymy, że kurier nie zabrał przesyłki i mebel wyjedzie jutro.

Sylwia
@Beata

Ja również zamawiałam witrynkę w lutym i przed majówką dotarła. Przyjechała na palecie, odpowiednio zabezpieczona. Termin się przesuwał przez kuriera tak jak w Pani przypadku (dostałam chyba dwie albo trzy zmiany daty dostawy) ale Pan Stolarz zawsze był pod telefonem - nie było problemów z kontaktem. Witrynka rewelacyjna, warto było czekać! Proszę napisać jak komoda dotrze, bo chcę zamówić kolejny mebel :)

Ewa Bydgoszcz

Stolik wykonany według moich oczekiwań, zgodne wymiary, pasuje. Mogę polecić Daro Meble

Piotruś

Może ktoś z pracowników podzieli się na forum swoją opinią o pracy w firmie firmie? Klienci bardzo dobrze oceniają firmę.

Magda Poznań

Jedno wielkie wow :) polecam i pozdrawiam

Przemysław

Z czystym sumieniem mogę polecić, kontakt z firmą i wykonanie stołu na zadowalającym poziomie

Jestem bardzo zadowolona. Meble są tak dobrze zrobione, że aż sama byłam zaskoczona! Polecam, nie zawiedziecie się ;)

E_welina12

Zamówiłam taki większy stolik kawowy i jest naprawdę idealny. Rozświetla pokój, łatwy w czyszczeniu, nie śmierdział farbami jak to jest z meblami z sieciówki, jestem na takie coś strasznie wyczulona. Ogólnie pozytywny kontakt z firma Daro, mogę polecić, pewnie coś jeszcze zamówię.

Zuza_1234

Kupowałam szafkę RTV, wszystko ok. Szafka przepiękna, dostawa praktycznie terminowa - było chyba max trzy dni po terminie. Kontakt z Panem Michałem super. Polecam!

Kamil_1975

Wszystko ok. Bez problemów, bardzo dobry kontakt. Polecam

***

Jestem zadowolona z biblioteki. Polecam!

Magdalena

Mogłabym się przyczepić to terminu dostawy, ale cała reszta na plus, mebel solidny, starannie wykonany, kontakt z właścicielem ok. Daje 4/5 za dostawę

Mikołaj
@Magdalena

Jeśli chodzi o wykonanie mebla, a także surowce, które zostały użyte jesteś zadowolona. Masz tylko obiekcje, co do terminu dostawy. Jak sama wiesz, przesyłkę często oferują firmy kurierskie niezależne od producenta i nie ma wtedy on wpływu na terminowość. Jak było w tym przypadku?

Nati

Polecam! Komoda przepiękna, kontakt i dostawa ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Daro Meble Michał Dzwonkowski - Chojnice

• Jak się pracuje w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Daro Meble Michał Dzwonkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Daro Meble Michał Dzwonkowski
4.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Sobierajczyka 4
    89-600 Chojnice