Opinie o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Daro Meble Michał Dzwonkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Daro Meble Michał Dzwonkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

Wawelski

W 2021 roku zamówiłem bibliotekę w firmie Daro. Meble ładne, solidnie wykonane. Jesteśmy z nich zadowoleni . Poprawie w funkcjonowaniu firmy winien ulec kontakt z klientem - szybkie odpowiadanie na e-maile, bo z tym był problem. Nie wiem jak jest obecnie. Ogólnie firma i właściciel bardzo ok, frontem nastawieni do klienta.

@Wawelski

Również polecam! Stolik wyszedł idealnie jak chciałam.

Gosiaa

Meble wykonane z kunsztem prawdziwego rzemieślnika. Materiał , wykończenie wszystko perfekcyjnie. Sprawują się - od kilku już lat- idealnie. Jedyny problem to kontakt z klientem na etapie zamówienia i produkcji (tak bylo dobre parę lat temu ,mam nadzieję że teraz jest lepiej).Ale jak już meble przyjadą to wszystko rekompensują :) Polecam jak najbardziej.

Asia_1980
@Gosiaa

Również polecam! Zamawiałam lustro w dębowej ramie, zależało mi na efekcie postarzanego drewna i dokładnie takie lustro otrzymałam :))

Gosiaa

@Gosiaa

Niestety z dotrzymaniem terminu, który podaje się w umowie (8 tygodni) jest ogromny problem. Jeśli komuś zależy na meblach to proszę jednak nie brać tego na poważnie. Na początku wszystko jest bez podejrzeń : można nawet wpłacić tylko część pieniędzy. Następnie, po 2 czy 3 tygodniach klient otrzymuje informację, że mebel gotowy, schnie w lakierni - wystarczy dopłacić resztę i w poniedziałek działamy z transportem. Któż by się nie cieszył, że zamiast 8 tyg czekał 2 lub 3 tyg. Dopłaca resztę. I tu zaczyna się problem: zwlekanie, wymyślanie usprawiedliwień, wykręty, obietnice - jeśli ktoś lubi taki klimat to polecam ????

Sienka_1712
@Ola

W moim przypadku poślizg wyniósł chyba dwa tygodnie. Dostałam zamówienie w Mikołajki :) Nie było problemów z kontaktem, byłam poinformowana o opóźnieniu, wszystko przebiegło ok. Także mogę polecić!

Karolcia
@Sienka_1712

Pani składała jakieś specjalne zamówienie jednak? Do teraz zastanawiam się jak to jest, że u innej Klientki nie może stale dojść do realizacji postanowień z umowy. One są nawiązywane z tym samym pracownikiem czy może każdy ma swojego handlowca?

@Karolcia

To ewidentnie musiała być jakaś wyjątkowa umowa. Pan Dzwonkowski nie przestrzega terminów. Myślę, że niektóre z opinii są pisane na zamówienie, przez znajomych. Na fb brak negatywnych czy nawet neutralnych wpisów. Podobnie na Insta. To jest bardzo mylące. Gdybym przeczytała opinie o tej firmie wcześniej nie zamówiłabym niczego. Teraz zostaje mi tylko prawnik, za usługi którego muszę zapłacić ale to jedyna szansa żeby odzyskać pieniądze

@Ola

Zgadzam się, jestem w tej samej sytuacji - czekam 2 miesiące, już po... terminie. Inni klienci (czytaj: więksi) są ważniejsi. Meble może i ładne, ale dużo kosztują.... nerwów....

Asia_1980 Nowy wpis

Roty Nowy wpis

Kontakt bardzo miły, rzeczowy. Zależało nam aby kolor blatu był dobrany pod kolor podłogi, dostaliśmy próbki i finalnie wyszło bardzo ładnie.Komoda wpasowała się idealnie. Jedyne za co mogę dać mały minus, to koszt transportu (prawie 1/4 ceny komody) ale przy składaniu zamówienia byłem o tym poinformowany że koszt transportu z uwagi na odległość może być wysoki i go zaakceptowałem. Także nie wiem czy to zapisywać na minus czy nie :) :) Generalnie całość bardzo na tak i będziemy wracać z kolejnymi pomysłami!!!!!

Nepo Nowy wpis

Zamówiłem szafkę na winyle. Wysłałem swój pomysł, dostałem rysunek techniczny że wszystkimi wymiarami. Całość wykonana bardzo ładnie. Bardzo polecam!

Klientka

Pani KARolino, proszę o kontakt. Jestem w podobnej sytuacji, jak Pani. Zamówienie złożone na początku roku, miało być gotowe po 8 tygodniach. Do tej pory Daro Meble nie zrealizowali zamówienia, ani nie chcą oddać pieniędzy. Za pierwszy razem usłyszałam, że mebel zostanie wysłany lada dzień, po kolejnym tygodniu, że że jeszcze jest w opracowaniu, w kolejnych tygodniach, że dopiero będzie robiony. Pan Dzwonkowski już sam nie pamięta, co komu nakłamał. Kiedy powiedziałam, że nie zamierzam dłużej czekać i domagałam się zwrotu zaliczki (50% całej kwoty), ponownie zaczęła się litania zapewnień bez pokrycia. Pieniędzy oczywiście nadal nie ma.

@Klientka

Jak zakończyła się Pani sprawa? Meble są? Czy zwrot pieniędzy? Pytam, bo mam podobną sytuację

Klientka
@Ola

Zgłosiłam sprawę do UOKIK a rzecznik zadziałał szybko. Niestety, w inny sposób nie udało się mi się odzyskać pieniędzy, bo ilekroć dzwoniłam, to słyszałam nowe wymówki, czasem sprzeczne z wcześniejszymi deklaracjami.

Producent zwodzi klienta, nie podaje precyzyjnych informacji, przesuwa w nieskończoność terminy, nie dotrzymuje słowa. Remont kuchni z tą firmą to największy koszmar. Kuchnia miała być w styczniu, była w kwietniu. Nikt nie liczył się z tym, że mam zaplanowane wyjazdy - firma zrujnowała moje życie zawodowe i zdrowie.

@Ewa

Mam podobną sytuację. Mebel zamówiony rok temu czyli w kwietniu. W sierpniu komoda przyjechała ale za duża. W tym pośpiechu pan M. Dz. dostarczył inny mebel. Uzgodniliśmy wymianę i się zaczęło… od razu na właściciela firmy Daro Meble zaczęły spadać nieszczęścia, które uniemożliwiły dostawę komody. Lektura sms od tego pana wymaga naprawdę cierpliwości. Pan M.Dz. robi sobie nieustanne żarty. Większość sms zaczyna się od tego, że „ już działamy uzgadniamy transport i kiedy ktoś jest w domu…” oczywiście żadnej dostawy nie ma. Ten pan, mówiąc kolokwialnie, robi sobie(usunięte przez administratora) klienta, który zapłacił pieniądze. Jak czytam komentarze na jego profilu od ludzi, którzy interesują się meblami i chcą je zamawiać to aż chce się ostrzec. Ja wystawiam negatywną ocenę. Nie mam komody nie mam pieniędzy. To (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Daro Meble Michał Dzwonkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Witam. piszecie, że te meble są dobrze wykonane, a wiadomo kto przy nich pracuje? widziałem ze ktoś praca się interesował ale bez odzewu. czy pomocnicy stolarza są zatrudniani na przyuczenie? Pytam, bo szukam czegoś od wakacji

Wawelski

Natalia
@Wawelski

No to super jak meble rzeczywiście trafiły się dobrze wykonane. A co konkretnie mógłbyś od siebie z mebli polecić? Z czego jesteś zadowolony? Akurat wyposażam dom i wszystkie polecenia mi się przydadzą :)

lulu
@Wawelski

Ja również mogę polecić. Meble bardzo ładne, właściciel miły. Jestem zadowolona

Joanna
@lulu

I to sam właściciel wszystkich obsługuje? Pytam, bo zastanawiam się gdzie pracownicy w tym wszystkim

red
@Wawelski

Zamówiliśmy szafki nocne wykonane wg naszego pomysłu. Wszystko przebiegło sprawnie, kontakt bardzo na plus. Polecam

Olivia
@Wawelski

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na umeblowanie salonu i częściowo kuchni w Daro Meble. Jakość, urok i klimat jakie te meble wprowadzają do mojego domu jest niepowtarzalny.Realizacja i kontakt z firmą na plus. Polecam

Mati_F
@Olivia

Również mogę polecić! Wszystko zgodnie z umową, kontakt bardzo na plus. Meble ładne, największym zaskoczeniem były dla mnie fajne szuflady z cichym zamykaniem, bo myślałem że takie szuflady tylko w kuchniach się stosuje. Duży plus dla firmy!

@Wawelski

Również polecam! Stolik wyszedł idealnie jak chciałam.

Ewonka

Stolik wykonany dokładnie tak jak chciałam, blat dębowy wykonany przepięknie. Najbardziej spodobał mi się kolor drewna, jego barwa oraz nasycenie. Piękność!! Transport mógłby być troszkę tańszy w porównaniu do ceny stolika. Polecam!

Gabra

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Daro Meble. Zamawiałam szafkę RTV oraz szafkę do łazienki. Meble dotarły dokładnie takie jak sobie wymarzyłam. Kontakt bardzo miły i rzeczowy. Polecam!

Ciekaw jestem historii tych omawianych zamówień, bo co ciekawe prócz tych negatywnych komentarzy pojawiały się też nawet ostatnio pozytywne opinie w wizytówce google. te wszystkie usługi są wykonywane lecz z większym opóźnieniem? Czemu nikt więcej się nie zatrudni do pomocy?

Krycha

Meble(komoda, witryny, stoliki) zakupiliśmy w 2017 roku, po tym okresie można stwierdzić, że są solidnie wykonane, spełniły nasze oczekiwania. Kontakt z firmą bezproblemowy.

Cześć, nie wiecie przypadkiem czy tu ludzi na produkcje nie szukają? Na necie coś odszukać ofert nie mogłem, na stronie firmowej też, myślałem ze tu cos będzie skoro to forum pracownicze ale cos więcej klienci się jednak udzielają. Jak dużo osób potrzeba teraz w zakładzie do ogarniania zamówień?

Watoz

Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Potrafią doradzić, wszystko zgodnie z umową, w uzgodnionym terminie (zamawialiśmy z dużym wyprzedzeniem). Polecam

Malgorzata_M

Bardzo mili i pomocni. Wszystko ok :) polecam

Karola

Pojawiło się zapytanie odnośnie tego, że skoro mebel jest gotowy to co przeszkadza w jego dostawie, a kierowcy są tu w ogóle zatrudniani? Wszystko jednak obsługuje firma zewnętrzna? Planowane są zmiany w tym zakresie?

Odradzam współpracę z Daro Meble. Zamówiłam stolik w Sierpniu 2021r. Zamówienie nie zostało zrealizowane, mimo wielokrotnych zapewnień o natychmiastowej dostawie. Po prawie 2 latach upominania się, zamówienie zostało anulowane, teraz nie mogę doprosić się o zwrot pieniędzy. A to chyba nie problem wykonać przelew?

@Karolina

Witam, czy dostała Pani swoje pieniądze? Mam podobną sytuację. Kontakt jest, jeśli sama zainteresuję się stanem zamówienia. Ale po co mi taki kontakt skoro od wielu miesięcy jest ciągłe zwlekanie, kłamstwa, tłumaczenia - bez konkretów. Nie rozumiem tylko jednego: skoro wykonawca zapewnia, że mebel zrobiony to co przeszkadza go dostarczyć…

Zauważyłem to zapytanie odnośnie porady tego by meble dotarły do klienta w terminie… czy jeśli zatrudniłoby się więcej osób, to ta sytuacja mogłaby zostać zażegnana? Czy ktoś wie? są braku w ludziach? Gdzie wyszukać ogłoszenia?

Macie już przewidywane jakieś konkretne stawki godzinowe na kolejny rok? widzę po opiniach, że ktoś oceniał jakość mebli jako dobra, wiec zastanawia mnie ile za prace przy nich będą mogli płacić. I czy ta działalność będzie się docelowo powiększać? Przewidujecie rozwój czy mam gdzieś indziej się rozejrzeć?

Kiki

Wczoraj właśnie otrzymałam moje zamówienie z firmy Daro Meble. Zamówione we wrześniu. Wszystko jest dokładnie tak jak chciałam, nawet okucia które dosłałam do firmy aby zamontowali bo chciałam inne niż mieli w swojej ofercie. Po świętach składam u nich kolejne zamówienie. Polecam!

Daria
@Kiki

A co Pani zamawiała? Zastanawiam się właśnie nad złożeniem zamówienia na meble do salonu. Jak się ma stosunek jakości do ceny? Czy meble są rzeczywiście wykonane z litego drewna? Będę wdzięczna za odpowiedź

Kiki
@Daria

Komoda :) Solidna z dębowym blatem. Mąż wnosił ją z kierowcą i sąsiadem :D Bardzo ciężka i solidna. Mogę z czystym sercem polecić!

@Kiki

Dzień dobry, czy może Pani podpowiedzieć co trzeba zrobić żeby dostać meble w terminie? Jestem już całkowicie załamana: pieniądze wpłaciłam a mebla nie ma. Czekam już kolejny miesiąc - obiecany termin minął już bardzo dawno. Zawsze jeśli przypomnę o mojej sprawie pan M. Dzwonkowski podaje kolejne wytłumaczeniia, usprawiedliwia się i zapewnia że jest już umówiony transport. Co zrobić źeby dostać to za co zapłaciłam ?

Danka75

Meble wykonane bardzo dokładnie, zgodnie z uzgodnionym projektem. Tak samo kolorystyka, Panowie wykonali meble dokładnie pod kolor innych już posiadanych przeze mnie. Jako miłośniczki sztuki bardzo duże znaczenie miały dla mnie proporcje mebla, dlatego tym bardziej jestem zadowolona z uzyskanych efektów. Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Polecam!

KaZ
@Danka75

Również mogę polecić. Zamówienie zostało zrealizowane sprawnie, rzeczowo. Doradztwo na wysokim poziomie. Polecam!

Weronika

Dzień dobry, zamawiałam ławę do salonu o wymiarze 100x100 cm. Wykonanie bardzo ładne, blat ma piękny naturalny kolor. Zależało mi na czymś takim. Dostawa plus kontakt na plus. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Daro Meble Michał Dzwonkowski - Chojnice

• Jak się pracuje w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Daro Meble Michał Dzwonkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Daro Meble Michał Dzwonkowski
4.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Sobierajczyka 4
    89-600 Chojnice