Opinie o Kancelaria Adwokacka BDG Consulting Piotr Karczewski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka BDG Consulting Piotr Karczewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka BDG Consulting Piotr Karczewski o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka BDG Consulting Piotr Karczewski w Warszawa

Doris Nowy wpis

Witam serdecznie. Czy może ktoś potwierdzić czy faktycznie Kancelaria to działalność jednoosobowa? Tak napisano jakiś czas temu ale nikt już do tej wypowiedzi się nie odniósł. Szukam zatrudnienia jako sekretarka, mam już doświadczenie z pracy w innej Kancelarii. Czy ktoś obecnie pomaga w biurze?

Danka

Czy do teraz tak jest jak ktoś pisał, że asystentka to raczej kawę będzie robić i tak dalej? a co potem tak w sumie? Mam już na myśli dłuży staż, po jakim czasie można spodziewać się awansu? I jak odbija się on na zarobkach? Swoja drogą ile one wynoszą także na samym początku?

Mpk Nowy wpis
@Danka

Jeśli firma będzie się rozrastała, to może być awans, a na Twoje miejsce ktoś inny przyjdzie. Kwestia jakie masz wykształcenie, co byś chciała tam innego robić? Być adwokatem, aplikantem, specjalistą (czego?). Wynagrodzenie, jak się dogadasz, ile wywalczysz. Tysiące to nie są.

@Mpk

Przy którym z wymienionych wyżej stanowisk nie „ma tysięcy”? aplikacje mnie zaciekawiły wstępie. Czy można prosić o przybliżenie warunków i ogólnych zasad jakie w trakcie ich wyrabiania występują? ciekawi mnie ile osób w praktyce ma je już za sobą skoro działalność trwa od ponad 20stu lat?

Były pracownik Nowy wpis

Działalność może i jest od 20lat, ale jest to jednoosobowa działalność. Wiecej jak 10osob raczej tam nigdy nie pracowało. Więc jest to bardzo mała kancelaria. Na tyle, na ile się dogadasz, tyle masz. Podwyżki są bardzo rzadko. Bardzo. Nadgodzin czy innych premii, dodatków, benefitów również nie ma. Chyba że coś się zmieliło.

Krystyna

Szukam pracy jako asystentka. Czytam opinie I widzę spora ilość pozytywnych opinii. Dobrze jeżeli klienci mówią, że kontakt jest dobry a informacje zadowalające. Jak wygląda zatem praca w kancelarii na stanowisku asystentki? Czym dokładnie się zajmuje osoba na tym stanowisku? Czy potrzebne są jakieś specjalne umiejętności czy wszystkiego można się nauczyć w trakcie pracy?

Mpk
@Krystyna

Można się wszystkiego nauczyć i dużo się nauczysz, ale licz się z tym, że będziesz robić wszystko. Od kawy, przez latanie codziennie na pocztę, zatwianie prywatnych spraw przełożonego.

Mateusz

Jak masz poważny prawniczy problem to skieruj swoje kroki do kancelarii Pana Piotra Karczewskiego.Polecam.

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Adwokacka BDG Consulting Piotr Karczewski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Beata

Konkretny,komunikatywny prawnik.Udziela rzeczowych informacji, które są zrozumiałe imimo różnych zawiłości. POLECAM

Krzysztof

Jestem zadowolony że trafiłem do kancelarii Pana Piotra Karczewskiego.Od wejścia widać profesjonalną kancelarie.Mimo trudnej tematyki spotkaniem nie było obciążająca.Otrzymałem wyczerpujące informacje, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Sympatyczny , ciepły człowiek. Wiadać otwartość .

Bardzo nam przykro

Uwaga! Adwokat wyzywa swoich klintow ktorzy powierzaja mu wynagrodzenie przy innych klientach od kryminalistow w kancelarii i opowiada innym szczegóły spraw klientów. Adwokat nie napisal zadnego pisma do Sadu o ktore prosilismy ktore by wplynelo na wysokosc wyroku. Zadnego pisma informacyjnego chociazby o stanie zdrowia klienta I jego syruacji materialnej co tez by mialo znaczenie na efekt koncowy. Jedynie co zrobil to dokonal wgladu w akta sprawy ale to jest koszt 500pln a nie kwota jaka zostala zaplacona. Adwokat nie poniosl zadnych kosztow poniewaz kontaktowal sie na bezplatnym komunikatorze. Ponadto opowiada glupoty klientowi. Zadzwonilismy do Sadu I korespondencja zostala przez niego odebrana tego samego dnia co trafila do nas a wymadrzal sie co do wysokosci wyroku ktora juz dobrze znal. Poniewaz do chwili obecnej nie bylo odzewu ze strony adwokata ani przeprosin czy tez wyjasnienia sprawy czy zwrotu czesci wynagrodzenia sprawa niezwlocznie musi byc zgloszona do Okregowej Rady Adwokackiej I NRA bo nie jest to zachowanie godne etykiety adwokackiej. Nie polecamy I bardzo sie zawiedlismy. Nie zmienimy zdania na temat adwokatow o czym tak mecenasowi zalezalo. PO prostu wstyd. Oplata jaka zostala pobrana jest nieadekwatna do wlozonego wkladu pracy przez adwokata. Z bolem serca zawsze wspisuje sie zla opinie z 1 gwiazdka. Oczywiscie opinie mozna zmofyfikowac lub ja usunac. Szkoda tylko bo adwokat byl polecony przez inną osobę ..

Pan Piotr Karczewski jest profesjonalnym adwokatem. Wszystkie kwestie były omówione szczegółowo i zrozumiałe. Pan Mecenas zawsze świetnie przygotowany do sprawy oraz w 100 % skuteczny w swoich działaniach. Jego zaangażowanie, posiadane wieloletnie doświadczenie oraz empatia pomogły mi pozytywnie przejść przez bardzo stresujący i trudny rozwód. Polecam kancelarie i Pana Mecenasa, jego działania doprowadziły do pozytywnego zakończenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka BDG Consulting Piotr Karczewski - Warszawa

Kancelaria Adwokacka BDG Consulting Piotr Karczewski
  • Gwiaździsta 7A lok. 8