Opinie o A U T O P A R T S Mariusz Sobiński w Świdnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A U T O P A R T S Mariusz Sobiński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w A U T O P A R T S Mariusz Sobiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A U T O P A R T S Mariusz Sobiński w Świdnik

Mógłby sam właściciel się odezwać, ludzie się o pracę pytają (ja szukam na mechanika), a tutaj jeden "rzecznik" w koło to samo pisze. Może warto raz napisać, jest praca, czy nie ma, bo wszystko robię sam. I będzie jasne!

Mateusz Nowy wpis

Kupilem auto w tym komisie i jestem bardzo zadowolony. Zrobilem juz 6 tys kilometrow i smiga bez zarzutu. Tak jak wlasciciel zapewnoal tak jest. Zero zastrzeżeń. POLECAM SERDECZNIE!!!

Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli, co prawda nie znalazłem żadnych ogłoszeń o pracę ale zastanawiam się czy w związku z profilem działalności firmy, zatrudnia ona swoich magazynierów? Uprawnienia na wózki trzeba mieć? Widzę sporo opinii co do używanych aut ale nie zniechęcam ponieważ, używane to używane i trzeba się raczej z tym liczyć, że jak z to z mechaniką bywa różnie i coś się może popsuć.

Michał Nowy wpis

Przestrzegam przed zakupem samochodu w tym komisie ja zostałem (usunięte przez administratora) i z tego co wiem było o wiele więcej osób zaraz po zakupie samochodu w tym komisie nawet nie przejechałem 100km a właściciel zapewniał że samochód jest sprawdzony a prawda okazała się zupełnie inna a co najlepsze właściciel nie poczówa się do odpowiedzialności za samochód.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie A U T O P A R T S Mariusz Sobiński. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Nie polecam tego sprzedawcy a tym bardziej tego komisu ja po zakupie samochodu u tego sprzedawcy nie przejechałem 100km a sprzedawca twierdzi że sprzedał mi sprawny samochód a co najlepsze nie chce zwrócić mi pieniędzy za samochód ani pokryć kosztów naprawy układ chłodzenia był zalany środkiem uszczelniającym.

Przed zakupem samochodu w tym komisie proszę się zastanowić kilka razy bo ja zostałem oszukany przez właściciela komisu samochód który tam kupiłem nawet nie przejechał 100km w płynie chłodniczym był środek do uszczelniania tragedia a co najlepsze właściciel nie chce zwrócić mi pieniędzy ani pokryć kosztów naprawy. A mechanik powiedział mi że silnik do remontu i brak katalizatora. Omijać szerokim łukiem ten komis

Samochód kupiony w tym komisie miał być sprawny, gotowy do jazdy. Tymczasem nie dojechałem nawet do domu. Właściciel komisu nie poczuwa się do odpowiedzialności, unika kontaktu. Nie polecam, a nawet odradzam kupno auta w tym komisie!

Zostaw merytoryczną opinię o A U T O P A R T S Mariusz Sobiński - Świdnik

A U T O P A R T S Mariusz Sobiński