Opinie o Procki Jarosław Pphu Jarpol w Pionki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Procki Jarosław Pphu Jarpol. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Procki Jarosław Pphu Jarpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procki Jarosław Pphu Jarpol w Pionki

Kupujacy Nowy wpis

Zamówiony towar okazał się zwykłym złomem. Niestety na popularnym serwisie ma dobre opinie lecz czytając po za nim już nie jest tak kolorowo. Dodatkowo jest problem z odzyskaniem pieniędzy ale mi się na szczęście udało, uważajcie na tego sprzedającego.

zuzaaes Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Omijać z daleka! Kupiony zderzak okazał się być w stanie tragicznym, inaczej oceniał go sprzedawca. O jakiejkolwiek reklamacji proszę zapomnieć, wszystkiego się wypiera. Cham straszny z tego własciciela, umie tylko zwyzywać i nic więcej. Proszę się 1000 razy zastanowić przed kupnem u tego człowieka!! Jedna wielka masakra.

Devil Nowy wpis

Uwaga,(usunięte przez administratora).Nie kupować nic u tego pseudo przedsiębiorcy .

MAGI Nowy wpis

Zamówiłem reflektor i dostałem niekompletny na dodatek z angola facet miał oddzwonić nie odebrał mojego telefonu wysłał wiadomość od dzwonie .Poszła kasa na reflektor mechanika i przegląd na którym dowiedziałem się że reflektor do wymiany. Kręt i (usunięte przez administratora) NIE POLECAM CHYBA ŻE KTOŚ CHCE POZBYĆ SIĘ OIENIĘDZY CIĘŻKO ZAROBIONYCH.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Procki Jarosław Pphu Jarpol? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Poszkodowany

Odzust omijać tę firmę z daleką

Maciek

Omijać z daleka!!! (usunięte przez administratora) Gościu wyspecjalizował sie w sprzedazy uszkodzonych części samochodowych ,między innymi silników Wystawia na allegro i szuka kogoś kogo można (usunięte przez administratora). przestrzegam wszystkich przed tym (usunięte przez administratora)!!

max989
@Maciek

Witam mogę prosić o kontakt? Chciałbym omówić pewną sprawę. Zostawiam swój nr tel 785426898 i proszę o kontakt. Pozdrawiam

Sylwia
@max989

Nie strach tak upubliczniać swojego numeru na forum? Oby nie doszło do licznych telefonicznych "pomyłek" o trzeciej nad ranem. Jednak odnośnie specjalizacji w oszustwach tego pana, to czego jeśli można wiedzieć dotyczy sprawa, którą chciał Pan omówić? Pan również padł ofiarą oszustwa ze strony tej firmy?

Aneta

Faktycznie lepiej omijać ta firmę ?

Dariusz

Wyjaśnienie spraw na forum pracowniczym z całą pewnością nie nastąpi!!

lotka

oszust !! sprzedaje zepsute części samochodowe ---przyjmuje zwrot bez oddania pieniedzy kaze podac nr konta na które nigdy zwrot kasy nie przyjdzie -uwaga oszust !!!!

lotka

oszust !! uwaga !!! sprzedaje zepsute czesci ktore potem przyjmuje ale zwrotu pieniedzy niema ---oszust!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: oszust

Zostaw merytoryczną opinię o Procki Jarosław Pphu Jarpol - Pionki

• Jak się pracuje w Procki Jarosław Pphu Jarpol?

Zobacz opinie na temat firmy Procki Jarosław Pphu Jarpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Procki Jarosław Pphu Jarpol?

Procki Jarosław Pphu Jarpol
  • Fabryczna 63