Elektromechanika Pojazdowa Sylwester Umowski

Żyrardów

Elektromechanika Pojazdowa Sylwester Umowski

Opinie o Elektromechanika Pojazdowa Sylwester Umowski

Olek

Masakra ! Kolejny partacz jakich nie brakuje ,nie potrafi wykonać tak prostej rzeczy jak pomiary oporności czujników oraz szukanie usterki !! Najlepiej montował by wszystko po kolei nowe!!

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Elektromechanika Pojazdowa Sylwester Umowski w mieście Żyrardów?

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Elektromechanika Pojazdowa Sylwester Umowski - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromechanika Pojazdowa Sylwester Umowski