Genesis Turbo Mateusz Wójcik

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Genesis Turbo Mateusz Wójcik

Widzę, że firma ma swój sklep internetowy. Chętnie zatrudniłbym się do jego prowadzenia i przy okazji zająłbym się wysyłką zakupionych produktów. Czy jest to możliwe? Jeśli tak, to na jakie wynagrodzenie mógłbym liczyć? I byłaby to praca na zmiany, czy raczej w stałych godzinach?

Marlena Nowy wpis

Bardzo polecam, współpraca przebiegła bardzo pomyślnie :) bez zarzutów ????????

Jastrząb Nowy wpis

Wszystko Ok . Polecam bardzo

Matthew Nowy wpis

Jako mechanik, polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Genesis Turbo Mateusz Wójcik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leon

Jedna z niewielu rzetelnych firm z ktorymi mialem okazje wspolpracowac solidni konkretni, podejscie do klijenta super z czystym sumieniem polecam ta firme

Genesis Turbo firma godna polecenia. Bardzo dobry Kontak i mega rzetelna współpraca. Ludzie bardzo kontaktowi. Masz problemy z turbinami śmiało możecie tam uderzać!!!

Abba

Byłem odebrać osobiście. Ilość sprzętu robi wrażenie.

Krzysztof

Porażka. Jakiś czas temu tj. 2017r wysyłałem turbinę na wymianę a dokładnie od 1.8t ARZ o numerach k03 026 co było zgłoszone i taka sama turbina miała mi przyjść. Gdy zregenerowana turbina przyszła miała wypiaskowane bądź wyszlifowane numery no ale ją zamontowałem. Po jakimś roku się rozleciała i narobiła mi przy okazji jeszcze więcej szkód w przepustnicy itp. Po zawiezieniu turbiny do innej firmy która regeneruje turbosprężarki okazało się że jest to k03 011 czyli najsłabsze (usunięte przez administratora)jakie jest dostępne do a3 czyli od agu którego ludzie nie chcą brać ani przyjmować na wymianę więc musiałem zakupić kolejna turbinę. Zostałem poprostu (usunięte przez administratora) i byłem stratny na parę tysięcy. Nie polecam tych partaczy i (usunięte przez administratora) Omijać tą firmę szerokim łukiem.

Gośka

Nie polecam firmy. Po zakupie regenerowanej turbiny, trzeba było ja trzy krotnie reklamować. Za każdym razem twierdzili ze jest dobra a auto dalej było nie sprawne. Jak się poprosiło o zwrot kasy po trzecim razie to nagle stwierdzili ze czujnik jest spalony. Ale o zwrocie pieniędzy nie ma mowy. Trwało to prawie pól roku. Nie wspomnę że na przesyłki też poszła 100 zł.

@Gośka

Witam. Proces regeneracji każdego produktu zawsze jest udokumentowany testami potwierdzającymi ustawienia fabryczne turbiny. Taki dokument trafia do klienta. Proces reklamacji również jest dokładny na odpowiednio dostosowanych maszynach podających dane techniczne turbosprężarki oraz ewentualne uszkodzenia. Stwierdzenie spalenia czujnika nie było nagłym tak jak jest wspomniane. Bardzo częsta jest sytuacja gdy mechanik wymieniający daną część nie zastosuje się do instrukcji podanych na karcie gwarancyjnej jak i dodatkowej broszurze. Czujnik sam z siebie spalić się nie może a wina jest w aucie. Przykro nam że nie mogliśmy pomóc. Proszę dokładnie sprawić wszystkie podzespoły w samochodzie. Pozdrawiam

Darek

Jakie tam się podpisuje umowy? Polecacie ?

Andre

Wszystko Ok.

piteranytime@wp.pl

Szybko załatwiona sprawa podczas doboru części do autka rzetelna firma. Polecam

Darek

Uważam, że większość negatywnych komentarzy to zwykły fejk. Firma która pozycjonuje konurencję nie jest w stanie wywiązać się z umowy, dlatego stosuje inna taktykę, głupią ponieważ w sieci da się dojść do źródła. Ich sprawa. Beznadziejna firma. Osobiście bardzo polecam Genesis. Jestem ich stałym klientem, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Sami pomyślcie, czy przy tak dużej konkurencji opłacało by się w taki sposób rozpatrywać reklamacje jak tu opisują?

Tommi
@Darek

Jak najbardziej trzeba się z tym zgodzić. Bywam u nich na miejscu kilka razy w ciągu roku, widzę jakie maja obroty. Gdyby nie znali się na tym co robią to nie utrzymali by się nawet pół roku.

Anonnn
@Darek

Branża motoryzacyjna niestety tak wyglada. Konkurencja która może napisać wszystko na temat innej firmy.

Franciszek
@Anonnn

Ważne, aby opinie były zgodne z prawdą. Wiecie może, czy aktualnie firma ta poszukuje nowych pracowników? Jestem tego bardzo ciekaw.

Magda

Co ze szkoleniami pracowników ? Są orgazniowane ?

Manna76

Konkretna firma.

Mar

Witam, nie polecam pierwsza po 60km chciala rozbiegac motor.Reklamacji nie uwzglednili warsztat zrobil to zgodnie z instrukcja, mechanik stwierdzil zbyt duzy luz i nieszczelności(usunięte przez administratora) Ta wytrzymala 4miesiace rozsypala sie w mak. Odnosnie opin kazdy opisuje to co ma do powiedzenia. Trzeba tez przyznawac sie do bledow bo jak ludzie i maszyny moga sie mylic a nie sprawdzac tylko przychód na kacie.Jezeli ta firma podchodzila by do takich spraw normalnie to mimo bledow tez swoich nie miala by negatywnych opini. Kazda firma ma swoje zle i dobre strony ale trzeba byc wyrozumialym i to podstawa sukcesu,wszyscy sa do zastapienia i nikt nie jast idealny.pozdrawiam

Beata
@Mar

Dzięki wielkie, że podzieliłeś się tu swoimi uwagami o Genesis Turbo. Trudno Ci cokolwiek doradzić w takiej sytuacji. Jestem jednak ciekawa - pierwszy raz miałeś do czynienia z tą firmą?

Beata

Czy na forum są osoby które mają doświadczenie w pracy w firmie Genesis Turbo Mateusz Wójcik? Większość opinii tutaj pochodzi od klientów, a celem forum jest informowanie na temat warunków zatrudnienia. Czy ktoś z was wie jak wygląda kwestia zarobków w firmie?

Tomi3311

Jestem bardzo zadowolony ze sprezarki ktora otrzymalem.Mechanik co prawda troche narzekal na zbyt mocno odcisnieta uszczelke turbiny ktora wymagala doszlifowania ale ogolnie turbina wytrzymala okolo 120 tys.Jak na regenerowana uwazam wynik za bardzo dobry.

Tommi

1.8 turbo mam wrażenie ze ma kilka kucy wiecej