Opinie o Namaxa Ireneusz Matyjaśkiewicz w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Namaxa Ireneusz Matyjaśkiewicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Namaxa Ireneusz Matyjaśkiewicz o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Namaxa Ireneusz Matyjaśkiewicz w Radom

Arkadiusz karwecki Nowy wpis

Profesjonalne doradztwo . Miła fachowa obsługa . Szybka realizacja . Polecam .

Bożena

Oto korespondencja świadcząca o jakości obsługi firmy i kulturze osobistej właściciela. -Jeśli macie Państwo wybór kuriera to bardzo proszę każdy ale nie dhl. -Inni nie chcą wozić tak ciężkich paczek. A tak na marginesie - DHL - zły, DPD - złe - może to jednak nie jest problem firm kurierskich ;-) -Dpd jest super fedex jeszcze lepszy u nas ja mam. Może to od rejonu zależy, tylko z dhl problem bo u nas o ile choć raz się pojawią wiecznie awizo wrzucają a ich biuro na obrzeżach miasta więc bez samochodu ani rusz. -Prosiłam o dwa osobne dokumenty sprzedaży zależało mi aby na jednym był tylko namiot 2x3 plus koszty pakowania i wysyłki.Proszę o dosłanie w formie elektronicznej takiego dokumentu musze się rozliczyć z osobą która ze mną robiła zamówienie i chce ona mieć swój własny dowód zakupu. -Faktycznie, to pomyłka koleżanki wypisującej zamówienie. Prosimy o dostarczenie oryginały paragonu, po jego anulowaniu wystawimy dwa osobne paragony. -To mam przez Państwa pomyłkę tracić czas chodzić na pocztę i ponosić koszty odesłania? Ponad to jeszcze nie rozliczę się ze znajomym do póki nie otrzymam nowego paragonu. I nawet przepraszam nie było tylko stwierdzenie że koleżanka się pomyliła. Proszę o prawidłowe paragony już teraz a ja swój odeślę jak je otrzymam. Straciłam do Państwa zaufanie. -Koszt odesłania paragonu listem poleconym zwrócimy Pani na wskazane przez Panią konto. Jeśli idzie o zaufanie to chyba nie zdaje sobie Pani sprawy, że to Pani jest osobą o niskim zaufaniu. Jest Pani osobą niezwykle konfliktową, wszystko Pani nie pasuje, już na paczątku korespondencji wskazuje pani, ze wszystkie firmy kurierskie są złe - rozumiem,że tylko Pani jest czysta jak łza, nieskazitelnie wspaniała i cudowna. -Drogi Panie. Nie jestem konfliktowa tylko wymagająca. Jak każdy kto wydaje swoje pieniądze mam prawo wymagać właściwej obsługi.To Pan mnie zaatakował na początku korespondencji. Proszę skrupulatnie czytać pocztę bo jak widać Państwo tego nie robią czego dowodem jest wystawiony paragon. Pisałam że dhl w moim mieście żle obsługuje klientów i prosiłam o wysyłkę inną firmą jeśli jest taka możliwość. Nie pisałam o innych firmach żle wręcz przeciwnia a to Pan wysnuł takie wnioski i był nie miły w korespondencji sugerując że jest ze mną coś nie tak. Wyciąga Pan za daleko idące wnioski a nie potrafi wywnioskować że za pomyłkę koleżanki wypadałoby przeprosić. Zamówiłam u was razem ze znajomym i co w tym złego że chcę mieć dwa paragony. Nie mogę się z nim rozliczyć bo popełniliście pomyłkę. To Państwo jak widzę mają problem ze wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Namaxa Ireneusz Matyjaśkiewicz - Radom

Namaxa Ireneusz Matyjaśkiewicz
  • Kozienicka 207
    26-600 Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042