Opinie o Usługi Stolarskie Julian Krzysztof Baran w Nowy Dwór Gdański

counter
3 13 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy można liczyć w Usługi Stolarskie Julian Krzysztof Baran na prywatną opiekę medyczną?

Konstanty Nowy wpis

To jest forum pracownicze a klienci firmy powinni sprawdzić gdzie zamieszczają swoje uwagi.

anonim Nowy wpis
 Rekomendacja

Uwaga na tego człowieka, nie dajcie się oszukać bo on to zawsze robi uwaga!!

TakNie

Jak długo czekaliście na odzew z Usługi Stolarskie Julian Krzysztof Baran? Oddzwaniają zawsze?

Klient
@Pytanie

Szybko

anonim Nowy wpis
@Pytanie

Pan K.B. to (usunięte przez administratora) mam sadowy nakaz zapłaty, komornik zajmuje się sprawą, nie dajcie się oszukać.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marek

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zacząć prace w tej firmie ?

TakNie

(usunięte przez administratora) PRZESTRZEGAM wszystkich przed tym (usunięte przez administratora) STOLARZEM.

Oszukana

Nawet jeśli jest to artykuł o Krzysztofie B. spod Konina, to Krzysztof B. z Nowego Stawu działa w identyczny sposób. Uważajcie!!!!

Andrzej

To forum pracownicze z całą pewnością nie jest właściwym miejscem na korespondencje z firmą!

Tak1Nie
Marta

Gdzie są wszystkie opinie? (usunięte przez administratora) Bierze zaliczki i ślad po nim znika!!!!

Oszukana

Mam pytanie. Gdzie są wszystkie opinie dotyczące tego Pana i jego pseudofirmy??? Prawda kogoś zabolała????

TakNie

Co powinny wiedzieć osoby, które starają się o zatrudnienie w firmie Usługi Stolarskie Julian Krzysztof Baran w mieście Nowy Dwór Gdański? Odkryj przed nimi tajemnice tego pracodawcy i napisz czy warto podjąć tutaj zatrudnienie.

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Stolarskie Julian Krzysztof Baran - Nowy Dwór Gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Usługi Stolarskie Julian Krzysztof Baran
3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zwycięstwa 3C lok. 23