Opinie o Great School Paweł Pęcak w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Great School Paweł Pęcak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Great School Paweł Pęcak o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Great School Paweł Pęcak w Lublin

Maria Nowy wpis

Totalnie nie polecam! Zostalam (usunięte przez administratora) przez tego człowieka. Po lekcji próbnejktóra kosztowała 100zł zapłaciłam z góry za 10 lekcj, bo wtedy miały kosztować 75zł/h. Lekcje miały się odbywać on-line albo u nauczyciela. Pierwsza była on-line, nauczyciel odmowił włączenia kamerki. Miałam wrażenie że w czasie lekcji zajmuje sie czymś innym. Kolejne lekcje miały się więc odbyć bezpośrednio: i tyle było kontaktu z Panem Pawłem. Nie potwierdził następnej lekcji, nie odbiera telefonu, nie oddał pieniędzy za pozostałe lekcje. Totalnie nie wywiązał się z umowy. Gość zgłoszony na policję. Jesli jest więcej osób poszkodowanych przez szanownego korepetytora, zapraszam do kontaktu: (usunięte przez administratora)

Oszukana Nowy wpis
@Maria

UWAGA! Oszust!! Pobiera pieniądze z góry za lekcje a następnie jest problem z umówieniem się, kontakt jest zerowy. Nie zwraca pieniędzy pobranych z góry.

Ola Nowy wpis

Paweł sam pisze o sobie pozytywne opinie i usuwa negatywne, nie polecam, strata czasu i pieniędzy

P.M. Nowy wpis

Prawdziwi fachowcy. W stu procentach rekomenduję.

Sylwia T.

Profesjonalizm, dokładność, miły kontakt. Polecam polecam polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Great School Paweł Pęcak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Magda

Polecam zajęcia do matury. Zdałam na 100 % podstawę i 96 % rozszerzenie.

Super jakość, polecam 10 / 10. Wrócę w przyszłości i będę kontynuował współpracę. Dzięki i do usłyszenia.

Konrad

Wszystko jak należy:) Polecam i pozdrawiam:)

Dorota

rzeczywiscie tlumaczenia sa wykonywane w terminie bez opoznien i z zachowaniem wszystkich standardow. tlumacz b. dokladny i ceniacy sobie rzetelnosc oraz kulture osobista

Agnieszka Maląg

Tłumaczenie strony internetowej na wysokim poziomie. Bezbłędne i bardzo profesjonalne.

Mateusz K.

Pan Paweł jest nauczycielem z powołania, nie pracuje za karę lecz z pasją i dużym zaangażowaniem.

F.T.

Polecam

Grzegorz Zalewa

P. Paweł jest bardzo dobrym pedagogoiem i nauczycielem języka angielskiego. Przygotowuje mojego syna, który jest obecnie w maturalnej klasie do tegorocznej matury i muszę napisac, że dotychczas jeszcze nie mieliśmy tak dobrego nauczyciela, który w tak krótkim czasie potrafiłby przekazać taki ogrom wiedzy. Bardzo polecam!

Agata

Dobry kontakt, profesjonalizm, skuteczność.

Krzysztof

Tekst z jęz. polskiego na jęz. angielski wykonany z dużą starannością. Człowiek godny polecenia! Profesjonalnie, konkretnie, bardzo dokładnie, rzetelnie i zawsze na czas. Tłumaczenie z zakresu beauty bez żadnych zarzutów.

KATARZYNA

JEŚLI KTOŚ SZUKA EMPATYCZNEGO, SKUTECZNEGO, SPOKOJNEGO I PEŁNEGO POMYSŁÓW NA ZAJĘCIA NAUCZYCIELA TO PAN PAWEŁ JEST SPOKO WYBOREM. WZIĘŁAM KILKA LEKCJI ABY DOBRZE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WYJAZDU DO USA I WCALE NIE ŻAŁUJĘ WYDANYCH PIENIĘDZY. BARDZO MI SIĘ PRZYDAŁY . POLECAM PANA PAWŁA.

Paulina

Super tłumacz!!!!!!! :):):)

Bartłomiej

Fajny człowiek, fajna i przyjemna współpraca. Nauka mówienia, konwersacji i wymowy na najwyższym levelu, Kiedyś na pewno jeszcze wrócę.

Marta Nowak

Wspaniały nauczyciel dla licealistów, świetny pedagog, który potrafi znaleźć wspólny język z młodzieżą!

Grzegorz
@Marta Nowak

To miłe że tak chwalisz nauczyciela. Myślisz, że prywatnie też przygotowuje uczniów do egzaminów? Chodzi i o korepetycje.

Olka
@Grzegorz

Trzeba go spytać ale pewnie tak.

@Grzegorz

Dzień dobry, oczywiście udzielam korepetycji i zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Pozdrawiam ciepło.

Dokładnie i rzetelnie tłumaczy teksty ( w moim przypadku był to średniej długosci teskt o tematyce rolniczej). Korzystałem tylko jeden raz więc więcej nie mogę się wypowiedzieć.....

Zuzanna Kalinowska

Skuteczne i w miłej atmosferze przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Mój syn jest zadowolony, chętnie uczestniczy w zajęciach online a także znacząco poprawił swoje dotychczasowe stopnie szkolne.

Agata
@Zuzanna Kalinowska

Wszystko super, ale to forum dla pracowników i ja np chciałabym wiedzieć jakim ten człowiek jest pracodawcą. Może zauważyłaś jak zwraca się do swoich pracowników? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Great School Paweł Pęcak - Lublin

• Jak się pracuje w Great School Paweł Pęcak?

Zobacz opinie na temat firmy Great School Paweł Pęcak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Great School Paweł Pęcak?

Great School Paweł Pęcak
  • Olchowa 5 lok. 76