counter
5 13 14 5 1

Popularne opinie

Insideout
 Rekomendacja

Dzień dobry ! Szczerze polecam współpracę z firmą Lab55. Zlecenie zrealizowane w zakładanym budżecie oraz czasie. Bardzo dobra komunikacja, zrozumienie potrzeb biznesowych oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów. Z wyrazami szacunku - Wojciech

Tak66Nie
Startup

Witam, rekomenduję współpracę z Panem Krzysztofem. Pozdrawiam, Michał

Tak63Nie

Wszystkie opinie

Magdalena Wojciechowska Nowy wpis
Klient

Dzień dobry, polecam współpracę z panem K B (usunięte przez administratora) Bardzo rzeczowy i konkretny człowiek. Z poważaniem - Wojciechowska

Tak4Nie
Wojciech K. Nowy wpis
Klient

Witam, skorzystaliśmy z usług p. Krzysztofa w zakresie doradztwa inwestycyjnego. Polecam. Rzetelne opracowanie, celne uwagi podczas procesu due diligence. Z wyrazami szacunku, Wojtek

Tak17Nie
m&a Nowy wpis
 Rekomendacja

Dzień dobry ! Polecam współpracę z firmą Lab55. Miałem okazję współpracować z P. Krzysztofem przy okazji transakcji na rynku kapitałowym; korzyść z doradztwa P. Krzysztofa w obszarze M&A nie do przecenienia. Z wyrazami szacunku - Marcin

Tak18Nie
Arek Nowy wpis
 Rekomendacja

Dzień dobry, polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Nawet podczas obecnie panującej epidemii oraz ograniczeń z niej wynikających, współpraca z Panem Krzysztofem układa się wzorcowo. Polecem. Z poważaniem - Arkadiusz

Tak25Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wojtek
 Rekomendacja

Witam ! Polecam współpracę z Krzyśkiem ! Mega doświadczenie ! Mega przychylność i mega wsparcie ! Dziękuję !!!!!!!!!! Z wyrazami szacunku - Wojtek !!!!!!!!!!!!!

Tak29Nie
Krzysztof Bednarek
@Wojtek

Dobry wieczór, Panie Wojtku, dziękuję za miłe słowa. Z poważaniem, Krzysztof Bednarek

TakNie
Obiektywny
 Rekomendacja

Dobry wieczór Państwu ! Pozwolę sobie na podzielenie się opinią na temat funduszu Discovery Ventures. Po długim procesie DD oraz po zleconych analizach w zakresie PoP okazało się, że chyba nie do końca pasujemy do oczekiwań funduszu. Czy w takim razie ta opinia będzie zła ? Nie ! Wręcz przeciwnie; otrzymaliśmy wykaz zagadnień do uszczegółowienia. Jesteśmy jednym z podmiotów, które szukały już wsparcia u wielu funduszy ale dopiero w Discovery Ventures doszliśmy do poziomu zlecenia PoP oraz DD. Dziękujemy również na zwrócenie uwagi na wytyczne ze strony NCBR ! Panie Krzysztofie, liczę, że tym razem powrócimy i będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na nurtujące Pana pytania ! Dziękujemy za konstruktywną krytykę oraz możliwość przejścia PoP oraz DD. Liczę, że następne podejście będzie równie korzystane dla Państwa co i dla nas ! Z poważaniem, Michał vel Flying-Spear

Tak36Nie
Krzysztof Bednarek
@Obiektywny

Szanowny Panie, dziękuję za konstruktywną opinię. Prosiłbym jednak, aby opinie dot. mojej działalności na rzecz Funduszu Discovery Ventures były publikowane na profilu owego Funduszu - tj. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21718963 Z poważaniem, Krzysztof Bednarek

Tak9Nie
ZAFI
 Rekomendacja

Witam ! Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z Panem Krzysztofem Bednarkiem w zakresie tworzenia struktur podlegającym regulacjom KNF. Próbowaliśmy dwukrotnie utworzyć fundusz zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2011/61/UE z dnia 8 czerwca 2011 r. w sprawie zarządzających alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi i zmiany dyrektyw 2003/41/WE i 2009/65/WE oraz rozporządzeń (WE) nr 1060/2009 i (UE) nr 1095/2010 (Dz. Urz. UE L 174 z 01.07.2011, str. 1) (dyrektywa ZAFI)... bez skutku. Współpraca z Panem Krzysztofem Bednarkiem doprowadziła nas do szczęśliwego finału - rejestracji Funduszu w rejestrze prowadzonym przez KNF. Szczerze polecam !!!!!!!!!!!! Z poważaniem, Michał

Tak59Nie
Weronika R.
 Rekomendacja

Opinia zawiera pliki, które w tej chwili są niedostępne.

Tak60Nie
Magdalena

"Niemniej" w przypadku użytym w powyższej wypowiedzi pisze się "razem" a nie osobno. Niemniej polecam Lab55 :-) Współpraca na medal !

Tak1Nie
Startup

Witam, rekomenduję współpracę z Panem Krzysztofem. Pozdrawiam, Michał

Tak63Nie
Insideout

Tak66Nie

Jak wygląda praca u nich w firmie Lab55 Krzysztof Bednarek w miejscowości Świebodzice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Lab55 Krzysztof Bednarek - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lab55 Krzysztof Bednarek
5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Twarda 18