Opinie o Lab55 Krzysztof Bednarek w Świebodzice

Lab55 Krzysztof Bednarek
5 6 7 5 1
ZAFI Nowy wpis
 Rekomendacja

Witam ! Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z Panem Krzysztofem Bednarkiem w zakresie tworzenia struktur podlegającym regulacjom KNF. Próbowaliśmy dwukrotnie utworzyć fundusz zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2011/61/UE z dnia 8 czerwca 2011 r. w sprawie zarządzających alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi i zmiany dyrektyw 2003/41/WE i 2009/65/WE oraz rozporządzeń (WE) nr 1060/2009 i (UE) nr 1095/2010 (Dz. Urz. UE L 174 z 01.07.2011, str. 1) (dyrektywa ZAFI)... bez skutku. Współpraca z Panem Krzysztofem Bednarkiem doprowadziła nas do szczęśliwego finału - rejestracji Funduszu w rejestrze prowadzonym przez KNF. Szczerze polecam !!!!!!!!!!!! Z poważaniem, Michał

Tak24Nie
Weronika R. Nowy wpis
 Rekomendacja

Pana Krzysztofa poznałam w roli zarządzającego funduszem inwestycyjnym. Pan Krzysztof z jednej strony okazał się być człowiekiem bardzo wymagającym i dociekliwym - zwłaszcza podczas etapu due diligence projektu - a z drugiej strony osobą, która potrafiła "rozładować atmosferę", gdy emocje i racje stron sięgnęły zenitu. Polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Weronika

Tak26Nie
MF Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Współpraca z p. Krzysztofem przyczyniła się do rozwiązania kilkunastu problemów, których doświadczaliśmy w przedsiębiorstwie. Być może to kwestia "świeżego" spojrzenia na sposób, w jaki zarządzaliśmy firmą. Nie mniej udało się osiągnąć założone KPI. Współpraca z partnerami poleconymi przez p. Krzysztofa przyczyniła się do optymalizacji średnioterminowe zadłużenie firmy. Serdecznie polecam !

Tak32Nie
Magdalena Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@MF

"Niemniej" w przypadku użytym w powyższej wypowiedzi pisze się "razem" a nie osobno. Niemniej polecam Lab55 :-) Współpraca na medal !

Tak1Nie
Startup

Witam, rekomenduję współpracę z Panem Krzysztofem. Pozdrawiam, Michał

Tak31Nie
Ranking
Insideout
 Rekomendacja

Dzień dobry ! Szczerze polecam współpracę z firmą Lab55. Zlecenie zrealizowane w zakładanym budżecie oraz czasie. Bardzo dobra komunikacja, zrozumienie potrzeb biznesowych oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów. Z wyrazami szacunku - Wojciech

Tak32Nie

Jak wygląda praca u nich w firmie Lab55 Krzysztof Bednarek w miejscowości Świebodzice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

TakNie

Zostaw opinię o Lab55 Krzysztof Bednarek - Świebodzice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie