Opinie o P.P.H.U. JURCZAK w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.P.H.U. JURCZAK. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H.U. JURCZAK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. JURCZAK w Stanowice

Beata

Firma zatrudnia na czarno, bo pracownicy za za minimalną pracować nie będą.... To były pracownik i wywiad, który udzielił tej informacji na stronie: brak słów 19.05.2020 14:33 "ludzie uciekajcie stad jak najdalej pracodawca nie ma za grosz szacunku do swoich pracowników i traktuje ich jak śmieci... Pracowałem w tej firmie parę lat i żałuję, że nie odszedłem wcześniej. Brak słów dzien w dzien jestes obrażany i (usunięte przez administratora) przez właściciela jak w jakims obozie ... Pensja to minimalna krajowa plus na czarno w kopercie, nie ma pieniedzy na narzedzia, musisz robic tym co masz a potem wieczne pretensje jak cos nie wychodzi a jak ma cos wyjsc jak robisz narzedziami z castoramy za pare zlotych ... tak jak ktos pisał wczesniej trzeba sie tlumaczyć ludziom z innych firm, bo nikt juz jurczaka nie traktuje na poważnie"

@Beata

Jak się mogę skontaktować z Beatą?

Koperta

W jaki sposób mogę zgłosić przedsiębiorcę płacącego w kopertach pracownikom? Do pip cz us?

Tig
@Wały

Najlepsze jest to, że osoby, którym tak bardzo zależy na zniszczeniu pozytywnego wizerunku firmy i dobrego obrazu właściciela - kurczowo się jej trzymają i opowiadają niestworzone historie. Jak to się mówi: "zły to ptak, co własne gniazdo kala". Zawsze będą osoby zazdrosne, które będą chciały znaleźć się w centrum uwagi poprzez zamieszczanie negatywnych komentarzy. Firma na prawdę na wysokim poziomie. Tak trzymać!

Czy w firmie P.P.H.U. JURCZAK są regularne szkolenia pracownicze?

Franek Nowy wpis

Nie , bo tam pracują sami fachowcy Szkolić ich już nie potrzeba

Beata

Franek Nowy wpis
@Beata

Jak się mogę skontaktować z Beatą?

Koperta

Wały
@Koperta

A co? Dalej ten janusz daje minimalną plus reszta w kopercie pod stołem? Serio nikt się jeszcze nim nie zajął? No to widocznie będzie potrzebny kolejny donos. Szykuj się januszku.

Tig
@Wały

Wał Nowy wpis

Nie brak opinii, że płacą minimalną na papierze, a resztę w kopercie. Właściwe organy prawne zostały o tym fakcie poinformowane.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.P.H.U. JURCZAK odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. jakości
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. jakości - inspektor
SQD Alliance
logo firmy MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH (m / k) przetwórstwo mięsne - od zaraz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w P.P.H.U. JURCZAK? Chętnie zatrudniają?

Fucha

Witam mam pytanie do byłych lub obecnych pracowników. Czy i na jakim stanowisku jest możliwość zrobienia ''fuchy'' (żeby dorobić do koperty) oraz w jaki sposób ją wynieść z firmy ??

osoba z zewnątrz

Muszę okazać tu ogromną wdzięczność dla właściciela firmy jak również jej pracowników . Właściciel wykazał się bezinteresowną pomocą dla starszej osoby ,która mała awarię hydrauliczną . Podjął się wykonania elementu ,którego nikt inny nie chciał .Zostałam przyjęta i obsłużona bardzo kulturalnie Przemiła pani z sekretariatu wykazała się niezwykłą cierpliwością. Pracownik-spawacz, który pomagał wynieść ciężki element do samochodu również był bardzo usłużny i mówił ,że jest bardzo zadowolony z pracy i że jest dobrze wynagradzany za swoją pracę. To był mój kolejny kontakt z tą firmą i kolejna bezinteresowna pomoc pana Jacka Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję

Aneta

Firma na stronie oferuje praktyki i staże, a mój syn jest studentem i chętnie by się załapał na przyuczenie. Czy ktoś wie może, czy praktyki są płatne?

Jak popatrzeć na poniższy wpis to widać, że to jakiś (usunięte przez administratora) pisze co nie ma nić lepszego do roboty bo o 14:33 to się pracuje albo z roboty do domu wraca. A może to właśnie konkurencja(usunięte przez administratora) żeby takie bzdury pisał? Albo to jakiś inżynierek co od Jurczaka wyleciał bo rury od jekla nie odróżniał. Albo z produkcji operatorek co nie umiał detalu na maszynie ustawić i nie wiedział jak gwintownikiem kręcić. Ja u Jurczaka już długo pracuję i kilku patałachów widziałem. Wcale się nie dziwię że ich wywalił. Ja tam nie narzekam. Swoje robię, mam normalną umowę i dobre pieniądze dostaję. Niech nikt w te bzdury nie wierzy. Firma się kręci, ma robotę i kilku dobrych fachowców których zazdroszczą inne firmy.

haha
@pracownik

Taki hardy jesteś, że innych od pajaców, inżynierków, operatorków wyzywasz to miej przynajmniej odwagę się podpisać imieniem pod swoim wpisem, tak żeby wszyscy wiedzieli kto to taki mocny jest. No ale stawiam, że na wzięcie odpowiedzialności za swoje słowa już ci jaj zabraknie. Pozdrawiam.

PS
@haha

Dodam jeszcze tylko, że niestety każdy po prostu musi się przekonać sam na własnej skórze jak wygląda praca w tej firmie. Dlatego takie ważne dla potencjalnych pracowników są wpisy takich "pajaców" (jak to ich nazwałeś), którzy dzielą się z innymi swoimi doświadczeniami. Ja niestety jak trafiłem do tej firmy nic o niej nie słyszałem - z uwagi na to, że Gowork na wniosek właściciela usuwa wszystkie nieprzychylne opinie. Gdybym miał tę wiedzę oszczędził bym sobie bardzo dużo nerwów i nie zwalniałbym się z poprzedniej pracy. Mam tylko szczerą nadzieję, że dzięki temu wpisowi choć jedna osoba nie popełni mojego błędu. Pozdrawiam.

Do haha
@haha

Może ta osoba, której większość wpisów tu jest negatywnych i ublizajacych, pod różnymi nickami - sama podpisze się swoim imieniem i nazwiskiem.

Kto Ty?

Gienek

Kto ty ?

paq

Firma dalej ma dużo roboty ?? :D:D:D:D::D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D

paqu

Dalej (usunięte przez administratora) coraz gorzej szefo lata na cnc dalej wszyscy "słabi"

@paqu

Dużo tej treści zniknęło? Bo chyba nie umiem rozczytać kontekstu przez to, szef robi na cnc?

Małgorzata

Szef osobiście robi na maszynach?

@paqu

Łysy nie ogarnia tematów?

@Franek

Szef jest łysy? No właśnie chyba ogarnia, skoro na tym cnc ciśnie lepiej od innych. ;p

Emilia

Widzę same niepochlebne opinie - zatrudnianie (usunięte przez administratora), brak szacunku do pracownika, minimalna pensja i dopłacanie poza umową. Opinie są dość stare, chciałabym się dowiedzieć, czy nadal występują tu takie sytuacje.

Ustawiacz CNC

W dzisiejszych czasach nie idzie się do pracy do prywaciarza !

Był pracownik

E.J.

Witam, chciałabym podzielić się swoimi odczuciami. Miałam przyjemność odbyć tam staż. Polecam i gratuluję firmie kultury pracy.

Alkoholik

Witam mam pytanie czy nadal tam pracuje alkoholik na stanowisku programisty?? Tak chodzi mi o tego który jest chyba rodzina właścicela i przynosi co miesiąc straty firmie rzędu kilkuset tysięcy złotych ?? Pracownik także nie posiada włosów i chodzi w sandałach w zimie

G.K
@Alkoholik

Tak pracuje i ma sie dobrze, ale nie tak dobrze jak ci którzy podnoszą swoje ego takimi wpisami.Jak zwykle wszysto odbywa sie za plecami bo brak jaj żeby powiedziec komuś w twarz co sie o nim mysli.A wiec jak dla mnie możecie być dalej impotentami umysłowymi i pokurczami emocjonalnymi i wypisywac bzdury pozdrawiam wszystkich kozakow z tej stronki haha

CAŁA PRAWDA

Odnosząc się do poniższego wpisu pracownika, chcesz prawdę? proszę bardzo!!!! 1. Pracujesz długo u Pana Jurczaka, dostajesz kopertę z pieniędzmi na produkcji jesteś przestępcą i zgłoś się do urzędu, że dostajesz lewe pieniądze, właściciel również powinien zostać za to ukarany. O kopertach dawanych na produkcji napisał użytkownik "brak słów" TO POWAŻNY ZARZUT. 2. Wykonywanie detali w tej firmie wiąże się z ciągłymi REKLAMACJAMI 3. Dla firmy Volkswagen zostały wykonane 8 detali z niewłaściwego materiału - to kolejne przestępstwo brak informacji dla klienta, detale na ten zespół wg niemieckiej dokumentacji wskazywały na stał jakościową zostało wykonane z zwykłej "nierdzewki". Brak informacji dla Klienta gdzie grozi to zagrożeniu życia to PRZESTĘPSTWO. MATERIAŁ MA BYĆ TAKI JAK W DOKUMENTACJI! Braliście za to odpowiedzialność ludzie produkcji, zgłosilisćie (usunięte przez administratora) Klientowi? 4. Dobrzy fachowcy???? bardzo dużą ilość detali mierzona przez metrologa - źle wykonane 5. Nie macie żadnej konkurencji, bo każda firma jak usłyszy ska jesteś ŚMIEJE CI SIE W TWARZ - proszę zapytać w formie Adient co sądzili o tym gdzie są siłowniki i dostawali czerwonej gorączki! 6, Faktury płacone grubo po terminie - pracownicy biurowi musieli tłumaczyć się, i monity z brakiem płatności przychodziły ciągle na pocztę!!! 7. Fachowcy???? jeden z pracowników przyznał się, że jest po PODSTAWCE NAWET ZAWODÓWKI NIE MA! A PRACUJE NA STANOWISKU KTÓRE MINIMUM WYMAGA JEJ!

Patryk
@CAŁA PRAWDA

Bardzo nieszczęśliwy człowiek, który całe dnie i noce przesiaduje aby pisać niepochlebne komentarze. Istna obsesja na punkcie firmy Jurczak i jaka wyssana z palca wszechwiedza. Z fanatykami się nie rozmawia. Nic tylko współczuć. Jeśli ktoś ma cele w życiu, praca, rodzina, przyjaciele nie zajmuje się pierdołami. Komentarze pełne arogancji, pychy, narcyzmu. Zero kultury i poszanowania godności drugiego człowieka. Zero szacunku dla ludzi którzy dają pozytywne komentarze, krytyka, oszczerstwa. Jak ktoś taki może pisać o odpowiedzialności za słowa. Jako lekturę polecam artykuł 212 KK oraz Art. 100 par. 2 KP. Te negatywne komentarze tracą na wartości biorąc pod uwagę w jaki zawistny sposób ktoś je prezentuje. Mimo tych pomówień firma działa. Gdyby padła byłaby wzmianka w CEiDG o zawieszeniu działalności.

nie bądź śmieszny
@Patryk

Już pan wielki właściciel tego kołchozu latał po firmie i każdemu mówił, że mu będą 100 tys. złotych płacić za te wszystkie "oszczerstwa w internecie" jak nazywał niepochlebne opinie. Ile się nagadał jak to ma znajomości w policji, w prokuraturze, jaki to on ważny nie jest :D Chyba nie muszę pisać, że go tam każdy wyśmiał i na tym się skończyło :)

grubas
@nie bądź śmieszny

a prokuratorowi mówił, że płaci w kopertach na czarno jak wskazał "brak słów"? Ten Pan wie że US może to sprawdzić?

brak słów

PIP
@brak słów

pięknie podsumowane, oczywiście śmieją się z niego wszystkie firmy w tym np. Adient- sprawa słynnych siłowników WSTYD!!! skoro płacił w kopertach proponuje oddać do Państwowej Inspekcji Pracy za (usunięte przez administratora) i Urząd Skarbowy chętnie nim się zajmie i zamknąć to (usunięte przez administratora) w końcu.

Pomoc prawna
@PIP

Szanowni Państwo W przypadku rozpoznania, że firma płaci "w kopertach" powinno nie godzić się na takie warunki pracy, pracodawcę można zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie bójcie się zgłaszać takich przypadków do PIP albo Urzędów Skarbowych. Jest to w Waszym i nie tylko interesie. Nie dajcie się wykorzystywać. Społecznego przyzwolenia na takie praktyki nie ma i nie będzie! Zbierajcie dowody, nagrywajcie podejrzane rozmowy, róbcie zdjęcia. Do wielu instytucji możecie zgłaszać takie przypadki anonimowo. Nie bójcie się i nie bądźcie obojętni. Jeśli instytucja nic nie zrobi, sprawę można złożyć do Prokuratury,

UCIEKAJ JAK NAJDALEJ!!

Wszystkie osoby, które wyrzucił na bezpłatny, bo ma w (usunięte przez administratora) to że nie macie co do gara dać, proszone są do aplikowania do firm: LG Chem, United Packing, Paragon Siechnice potrzebują operatorów, aplikujcie szybko! Nigdy więcej bezwstydnych JANUSZY biznesu!!! facet przynosił taki wstyd ludziom z biura, że głowa mała, tłumaczyli się wiecznie czemu nie ma jakiś siłowników, które miały być zamówione dobre pół roku temu, facet nic sobie z tego nei robił, może to potwierdzić firma, która o nie wiecznie prosiła, gdyby ten kłamca próbował manipulować że nic takiego nie było, po za tym na sumieniu ma też inne rzeczy.... ten zakład to był DRAMAT!

kako

Firma tragedia, najgorsza w jakiej pracowałem. Nie polecam, chyba, że lubisz jak wyżywa się na tobie sfrustrowany życiem janusz biznesu.

kako
@kako

Dodać jeszcze można, że te pseudo pozytywne opinie poniżej są pisane przez samego właściciela, a negatywne są usuwane na jego wniosek.

Jak długo czekaliście na odzew z P.P.H.U. JURCZAK? Oddzwaniają zawsze?

Nie USUWAĆ

Nazwa działu: Produkcja Dlaczego http://gowork.pl usuwacie komentarze negatywne?? Płaci Wam za to? Portal służy przestrzeganiu przed takimi zakładami prawda?? To po co w ogóle istnieje ten portal??? Zrozumcie, że po to są te komentarze, gdyż ten człowiek zwalnia Cię z dnia na dzień bez żadnego wytłumaczenia, nie płacił faktur w terminie, co mogą potwierdzić firmy. Wracamy do prawdziwych opinii: FATALNA 19.04.2020 11:44 Witam, jeden z najgorszych zakładów na dolnym śląsku, takie firmy powinny być sprawdzane przez inspekcje pracy notorycznie, ludzie traktowani jak śmieci - TAK to też jest mobbing i jest karane! jakakolwiek współpraca z tym zakładem kończy się dramatem i rozstrojem nerwowym. Omijać SZEROKIM ŁUKIEM! Ehh 05.02.2020 16:49 Nie ma żadnych opinii, bo wszystkie negatywne są usuwane na wniosek właściciela tej firmy... Co dobitnie świadczy o poziome tego pracodawcy. To takie ostrzeżenie dla przyszłych aplikujących do tej firmy. Potwierdzam 29.03.2020 18:56 Potwierdzam, tragedia i jeszcze raz tragedia, uciekaj jak najdalej od tej "firmy" !!! nie zmarnuj swego czasu, to jakiś koszmar , stracisz wiarygodność w oczach firm, jeśli wpiszesz to (usunięte przez administratora) do CV, fajnie gdyby te firmy się odezwały tutaj i powiedziały co sądzą na temat współpracy - koszmarnej jakości. Niezadowolony 11.02.2020 12:23 Nie polecam pracy w tej firmie. Słabe pieniądze, złe warunki pracy, ciężka współpraca z właścicielem firmy - (usunięte przez administratora) który człowieka ma za nic. Zastanówcie się parę razy przed aplikowaniem do tej firmy. Jeśli masz choć trochę szacunku do siebie to uciekaj jak najdalej... Kupiłem sobie Maybacha 11.04.2020 10:35 Firma właśnie padła. Pracownicy zostali na lodzie z dnia na dzień bez pensji, bez żadnych wcześniejszych ostrzeżeń. Zostawił tylko parę osób, żeby zamknąć to do końca.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. JURCZAK - Stanowice

• Jak się pracuje w P.P.H.U. JURCZAK?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. JURCZAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. JURCZAK?

P.P.H.U. JURCZAK