Opinie o Iustitia Marcin Dąbrowski w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Iustitia Marcin Dąbrowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iustitia Marcin Dąbrowski o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iustitia Marcin Dąbrowski w Legnica

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Iustitia Marcin Dąbrowski?

Roman S. Nowy wpis

Polecam tę kancelarię. Fachowa wiedza i obsługa. Trafiłem tutaj z polecania i uzyskałem korzystny dla mnie wyrok. Co prawda sprawy ciągnęły się ponad 2 lata ale w końcu wszystko skończyło się korzystnie.

Roksana A. Nowy wpis

W moim przypadku uzyskałam znaczne alimenty, które przeszły moje oczekiwania oraz utarły nos byłemu już mężowi. Doradztwo prawne i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam.

Ewelina R Nowy wpis

Bardzo polecam. Duże wsparcie, miła atmosfera. Wszystko załatwione po mojej myśli

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Iustitia Marcin Dąbrowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Iustitia Marcin Dąbrowski?

Emilia W.

Współpracę mogę polecić, duża kancelaria, zespoł prawników który prowadzi Pani Justyna osoba z dużym doświadczeniem i empatią do klienta. Bardzo polecam kontakt i współpracę.

Aleksandra P.

I ja czuję się oszukana przez p. Justynę Dąbrowską.Pomimo spotkań z nią nie przyznała się, że nie prowadzi spraw na sali sądowej. Na cztery sprawy miałam trzech różnych prawników. Nie odpowiada na smsy, na emalie, nie odbiera telefonów, nie informuje o przebiegu sprawy. Brak psychicznego wsparcia i pomocy. Oprócz stresu związanego z rozwodem , dodatkowy stres, bo albo córka p. Justyny w szpitalu, albo p. Justyna chodzi do szpitala na wzmacniające kroplówki,albo jest na ojomie a na ostatnią najważniejszą dla mnie sprawę rozchorował się nawet p. Bartek. NIE POLECAM.Nie wiedziałam czy i co pisze w pismach procesowych, czy składa je na czas i czy w ogóle je składa.Jestem zniesmaczona postawą i podejściem . Moim zdaniem ,jeżeli ktoś podejmuje się sprawy i bierze za to nie małe pieniądze to powinien podejść do tego rzetelnie i uczciwie a tego zabrakło.

oszukana

Jeśli masz za mało problemów? TO POLECAM!!! (usunięte przez administratora) P. Justyna nie jest adwokatem ale ja dowiedziałam się tego przed wejściem na salę sądową. Zapłaciłam tej Pani ogromne honorarium i skłamałabym jak bym powiedziała że nic więcej nie zrobiła w mojej sprawie. Oszukiwała mnie nie mówiąc prawdy co do przebiegu sprawy, nie składała wymaganych dokumentów na czas do sądu a na końcu za moimi plecami adwokat , który rzekomo prowadził moją sprawę razem z nią podpisali ugodę, która jest mi całkiem nie na rękę. To jeszcze mało??? Ona sama nie miała za grosz odwagi żeby mi o tym powiedzieć. Dowiedziałam się od strony przeciwnej, która domaga się spełnienia warunków ugody, że taka ugoda istnieje!!! Na mocy tego postanowienia moje pięcioletnie dziecko ma przymusowe kontakty z ojcem alkoholikiem. Ja nic nie mogę zrobić bo postanowienie jest już prawomocne. Nie stać mnie płacić kolejnemu adwokatowi. Uprzedzam Wszystkich. TO (usunięte przez administratora) I NACIĄGACZE.

Monia

Bardzo konkretna pani mecenas szczerze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Iustitia Marcin Dąbrowski - Legnica

Iustitia Marcin Dąbrowski