Opinie o Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak w Bytom

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak?

Jaro Nowy wpis

Dziwią mnie niektóre komentarze, w szczególności Pań. Według mnie Pani Mecenas należycie wykonuje swoją prace. W moim przypadku sprawa była wygrana, kontakt był dobry oraz cenowo było wporzadku jak patrząc na pozostałe kancelarie. Najważniejsze dla mnie była kwestia wiedzy oraz jakiegoś sprytu. Niestety niekażdy taka wiedze ma... Przez co straciłem czas i kase. Tu taj na całe szczeście znajomi poleci i rzeczywiście mieli racje. Polecam wszystkim w sprawach rozwodowych !

osadzony Nowy wpis

Dzięki staraniom Pani Mecenas jako mojego obrońcy trafiłem do więzienia a sama zainteresowana nie zrobiła nic aby mi pomóc. Nie znalazła czasu aby przejść 200 m do aresztu, albowiem taka odległość dzieli jej kancelarię z bytomskim aresztem, nie znalazła również czasu aby uczestniczyć w czynnościach procesowych w tym przed sądem. Lecz wynagrodzenie, ależ owszem nawet chętnie.

.....

Również chciała bym się z panią jakoś skontaktować.

Lena

Co Panią złego spotkało ze strony Pani Mecenas? Naprawdę nie mogę uwierzyć w to co piszecie,

Izabela
@.....

Dlaczego nie możesz pisać tutaj? Inni tez skorzystają z takiej wiedzy pewnie

L.M. Nowy wpis
@Lena

Panie narzekające na Panią Mecenas są bardzo niesprawiedliwe w ocenie .

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zabbs

W mojej opinii ta Pani nie powinna w ogule wykonywać zawodu adwokat ponieważ jest nie uczciwa. Zostałam (usunięte przez administratora) a na koniec obarczono mnie wina za błędy Pani mecenas ktora najzwyczajniej mnie (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu chyba ze masz dużo kasy a chcesz żeby wylądowała na smietnisku

Klientka

Pani mecenas prowadziła kiedys moja sprawę, byłam bardzo zadowolona z jej podejścia i siły zaangażowania, powiedziala bym że ta baba ma(usunięte przez administratora) żeby tak bronić klienta ale... No właśnie tutaj jest to ale. W pewnym momencie coś się zepsuło, kontakt się utrudnił, Pani prowadziła moja sprawę jak gdyby to była jej własną prywatna, przestała wysyłać pisma które pisała i nie mogłam się zapoznać z ich treścią. Niektóre poznałam dopiero po zakończeniu sprawy. W ostatniej chwili byłam informowana o pismach które przychodziły z sądu na adres kancelar. Po zwróceniu uwagi dowiedziałam się z kad ta siła i podejście do sprawy. Pani na zwrócona uwagę potraktowała mnie jak wroga, nie przyjęła zadnej krytyki i nie widziała w swoim zachowaniu nic zlego, była bardzo nie miła. Z osobistego doświadczenia zawodowego uważam że Pani ma powazne problemy emocjonalne które miesza z życiem zawodowym co w prostych sprawach może być pomocne bo potrafi wywołać niezłą burze, ale w bardziej skomplikowanych jak moja wprowadza chaos i zamieszanie. Odniosłam wrażenie jak gdyby Pani podczas rozmów była nie obecną, kiedy 2 godziny ustalałyśmy pewne rzeczy o których pozniej w ogule nie pamiętała czy zapisywała ustalenia które nie weszły w życie. Z wygranej sprawy jestem zadowolona bardzo ale z podejścia tej Pani i traktowania innych już nie.

Katarzyna

Dla mnie Pani Mecenas to przedewszystkim skarbnica wiedzy prawnej, a także osoba która bijącm od niej ciepłem i spokojem od razu zdobyła moje zaufanie. Jest świetnym psychologiem, który nie tylko pomógł mi podjąć walkę ale także przez całą wojnę nie pozwoliła zrobić mi najmniejszej krzywdy i walczyła za mnie. Przeciwnik nie ma dla niej znaczenia, jeśli prawo jest po jej stronie. Zaufalam jej na 100 % i to była najlepsza decyzja mojego życia. Jej profesjonalizm, pewność siebie, klasa ale przedewszystkim niekończąca się wiedza to cechy które sprawiły, że pomogła oczyścić moje dobre imię ale także powinna być wzorem i inspiracją dla kobiet, a na pewno dla mnie jest. Wiem, że jeśli kiedykolwiek ja lub osoba mi bliska będzie potrzebowała pomocy prawnej, nie wyobrażam sobie przejść przez to bez niesamowitej Pani Oli. Polecam z całego serca !

Klient

Bardzo dobry adwokat, bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej. Bez kompromisowa co moze u nie których powodować frustracje ! Bardzo gorąco polecam tą kancelarie.

Zastanawiam się czy te komentarze tutaj to prawda czy jednak jakaś dziwna ustawka. Ktoś jeszcze ma może problem odnośnie usług Pani Mecenas czy wręcz przeciwnie, jesteście zadowoleni?

Lena
@Karolina

Dla mnie najlepsza, jest ze mną od 2 lat w bardzo trudnej sprawie o rozwód, zawsze na sprawie, przygotowana, charyzma, fantastyczny terapeuta, odbiera telefony, i honorarium najniższe, Nie wiem kto pisze takie okropne komentarze,ja polecam, zawsze bede korzystać z jej pomocy.

.....
@Lena

Lena to gratuluję, że chociaż Ty jesteś zadowolona bo niestety ja tego nie mogę powiedzieć. Jak dla mnie pani Ola jest fatalna terapeutka zresztą ona ma być dobrym adwokatem a nie terapeutą a jeśli chce być też terapeutą to nich trochę się poduczy bo niestety jej to nie wychodzi. Z kontaktem też jest ciężko. Na samym początku byłam zadowolona ale wszystko się zmieniło od kad ma nowe panie w sekretariacie zero komunikacji między nimi. Niestety nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa. Jak dla mnie w tej kancelarii panuje haos...

@.....

No a czy z tego co piszesz nie wynika, że to nie jest jej wina tylko niestety tamtych Pań? A jest według Ciebie dosłownie fatalna ponieważ? :(

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak - Bytom

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak
  • Pl. Tadeusza Kościuszki 9 lok. 38