Opinie o Przytocka Marzena Szkoła Tańca Takt w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przytocka Marzena Szkoła Tańca Takt. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przytocka Marzena Szkoła Tańca Takt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przytocka Marzena Szkoła Tańca Takt w Jarosław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przytocka Marzena Szkoła Tańca Takt?

Ania Nowy wpis

Naprawdę cieszę się, że trafiłam akurat na Panią Marzenkę. Świetna kobieta, przekazuje wiele potrzebnych informacji, na zajęciach panuje naprawdę cudowna atmosfera, nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmościami z jej strony.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Przytocka Marzena Szkoła Tańca Takt?

Ania Nowy wpis

Świetna trenerka,super podejście do dzieci,nauczanie na wysokim poziomie,naprawdę polecam!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przytocka Marzena Szkoła Tańca Takt? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Brak obiektywności w ocenie uczniów, faworyzowanie, brak wiedzy. Chcąc zyskać wiedzę aby zajmować wysokie miejsca na turniejach trzeba wykupić osobne lekcje prywatne, ale nie u prowadzącej bo są nic nie warte, tylko u obcych trenerów. Infantylność, spóźnialstwo, chamstwo do starszych dzieci, zawyżanie cen, spędzanie 1/3 lekcji na gadaniu zamiast na nauce tańca. Nie polecam. Gdy ktoś myśli o zapisach do tej szkoły to proszę zweryfikować te informacje u absolwentów. Instruktorka tańca promuje tylko siebie na pokazach. Wymusza na innych uczniach aby doszli do określonej wagi żeby ładniej wyglądali na turniejach. Żenada.

Absolwentka

Cudowna trenerka, pełna empatii i wiedzy. W sposób dokładny potrafi przekazać wiedzę. Widać doświadczenie i zamiłowanie do tańca. Lekcje to sama przyjemność.

Anonimowy

Nieprofesjonalna prowadząca. Brak umiejętności przekazania wiedzy. Brak nagradzania, tylko karcenie. Brak wzbudzania ambicji w tancerzach. Niszczenie własnych zamysłów w zarodku. Wysokie ceny. Prowadząca ma grupkę swoich ulubieńców i tylko im poświęca najwięcej uwagi. Nie daje równych szans wszystkim. Toksyczna atmosfera na zajęciach. Nie reaguje na problemy wśród tancerzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przytocka Marzena Szkoła Tańca Takt - Jarosław

Przytocka Marzena Szkoła Tańca Takt
  • Osiedle Marszałka Piłsudskiego 14 lok. 4