Opinie o Usługi Koparką Sławomir Baran w Przewrotne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Koparką Sławomir Baran. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Usługi Koparką Sławomir Baran o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Koparką Sławomir Baran w Przewrotne

Jakaś dziwna ilość wpisów o jakiejś kancelarii, a o firmie i pracy tu no to nie ma nic. Dlaczego? Firma zarejestrowana jest jako jednoosobowa działalność. Czy to oznacza, że nie zatrudniają pracowników do tych koparek? A może zatrudniają, ale na b2b? Macie info?

Kancelaria

Tel. Odnośnie rozliczeń faktur. 531-122-299

@Kancelaria

Oj nie polecam , nie prowadzili żadnej sprawy

@Igor

Haha oczywiście że prowadzili moja, mam dowodu splat , polecam kancelarię 532 122 299 Panie konkurencjo proszę podawać prawdę a nie wypisywać głupoty

@Kasia

Piszesz że jesteś pracownikiem i prowadzili twoją sprawę i masz dowody spłaty. Jaka konkurencja ? Przestań okłamywać ludzi i wypisywać głupoty.

531 122 299
@Kasia

Kasia Tę kancelarię polecam bardzo Mają dowody spłat mojej sprawy

@531 122 299

Tę kancelarię bardzo nie polecam Nie maja dowodów spłaty mojej sprawy

Kasia Nowy wpis
@Kancelaria

Polecam

Maria Nowy wpis
@531 122 299

Uwaga na ten numer telefonu oraz ten 690 to reklama nieucziwej windykacji. Naciągają na koszty. Co innego mówią co innego na umowie. Nic im nie wysyłajcie, bo swoich pieniędzy nie zobaczycie, a wszystkie pozytywne opinie to zwyczajne podpuchy. Administrator usuwa te numery ale ci naciągacze wszędzie je wpisują.

6.9.0#0.0.9#574 fa

Gdy ktoś z Państwa Nie ma jeszcze zapłacone!!

@6.9.0#0.0.9#574 fa

Polecam kancelarię Żadnej innej, tylko tych Żadnych opłat z góry nie ma u nich.i odzyskane z kosztami

@6.9.0#0.0.9#574 fa

Oj nie polecam , nie prowadzili żadnej sprawy

Mirosław Nowy wpis
@Igor

Co tu się dzieje z tymi wpisami o jakichś należnościach i ich ściąganiu? Chciałem się dowiadywać o pracę i dlaczego nie ma nowszych ogłoszeń, niż jakieś stare sprzed lat? Szukano wtedy operatora koparko-ładowarki na na UoP na czas określony. Czy teraz dostałbym taką pracę i za jaką stawkę?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Usługi Koparką Sławomir Baran? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Odzyskane

Szanowni Państwo jeżeli ktoś z Państwa nie ma jeszcze zapłacone za Fv proszę o telefon Udzielę informacje w temacie płatności 530=390=.935

@Odzyskane

Polecam

@Odzyskane

Oj nie polecam, nie prowadzili żadnej sprawy

Pomocna

Rozliczenia Fv /6. O ,, 2. 7I6. ,6..5,,3

@Pomocna

Oj nie polecam , nie prowadziłoi żadnej sprawy

Ewelina

Widzę po wpisach, że w firmie są problemy z rozliczeniami. Komuś się udało te sprawy rozwiązać i chciałby się podzielić jak to wszystko wyglądało? Z jakiego powodu te problemy z finansami występują, myślicie że to chwilowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Koparką Sławomir Baran - Przewrotne

• Jak się pracuje w Usługi Koparką Sławomir Baran?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Koparką Sławomir Baran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Koparką Sławomir Baran?

Usługi Koparką Sławomir Baran
  • 211