Opinie o Wulkan Marek Chochołek w Załęże

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wulkan Marek Chochołek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wulkan Marek Chochołek o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wulkan Marek Chochołek w Załęże

Gigi Nowy wpis

Tak myślę, że klienci się na chwalą autami od dłuższego czasu, bo firmę od roku prowadzi pani Małgorzata, stąd przypisek "w spadku". Ale kto mi powie, czy tam w ogóle handel autami nadal trwa i czy np. właścicielka zatrudnia sprzedawców, z doświadczeniem komisowym?

Marcin Nowy wpis

Kupiłem u Pana samochód Volvo V60 z 2012r. Aut bardzo zadbane bogato wyposażone kupione od pierwszego właściciela z Belgii. Bardzo komfortowo jeździ. Wszystko OK.

Lolita

Przez telefon Pan mówił że auto jest w idealnym stanie nie malowane na miejscu okazało się że tak do konca nie jest facet sprawia wrażenie mało uprzejmego pozatym auta ma ok

@Lolita

To co na miejscu z autem było nie tak ? ;/

Hanna Nowy wpis
@Lolita

A ile zapłaciłaś za auto? I jakie?

Szybki

Kupiłem u tego Pana jakieś 3-4 miesiace temu Forda Smaxa i jak na razie jestem bardzo zadowolony autora odbyło długa drogę na wakacje w tym roku i nie sprawiło najmniejszego problemu. Tak więc z czystym supieniem mogę polecić tego sprzedawce

Alicja
@Szybki

Hejka, a sprawdzałeś auto u specjalisty czy są jakieś wady itp? I jak licznik?

Szybki Nowy wpis
@Alicja

Przed zakupem nie sprawdzałem po zakupie byłem w serwisie Forda u znajomego i wszystko było ok łącznie z przebiegiem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wulkan Marek Chochołek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Irtas

Dla tego pana łyse opony zimówki z 2011 roku są w bardzo dobrym stanie mimo że mamy rok 2012

Agnieszka
@Irtas

A masz możliwość, żeby je jakoś pokazać? Bo może jednak nie są aż tak łyse?

halina

Kupiłam dwa samochody i z czystym sumieniem mogę polecić w stu procentach. Dostałam komplet dokumentów, rejestracja trwała 10 minut. Żadnych kłopotów, dodatkowego załatwiania czegokolwiek.

Hanna
@halina

Super, a jakie samochody kupiłaś i za ile?

Barbara

Kupiłam samochód sprawuje się wspaniale. Firma godna zaufania. Polecam.

Leszek
@Barbara

Jaka marka tego samochodu i ile ma lat, że się tak dobrze sprawuje? Wiem że na używane auto rzadko dają gwarancje, ale dostałaś jakąś chociaż na kilka miesięcy jakby się coś działo?

Romek
@Leszek

Nie dają gwarancji na auto, Masz tylko ubezpieczenie.

Urszula
@Romek

Romek dobrze wiedzieć, masz na myśli ubezpieczenie OC/AC czy jakieś dodatkowe, które oni wykupują? Kompletnie się na tym nie znam :-(

Krzysztof1975

Kupiłem samochód u tego Pana bardzo czysty pojazd , bardzo komfortowy do jazdy.

Adrian3626

Kupiłem samochód bardzo dobrze się nim jeździ, samochód bardzo czysty i sprawny.

Zostaw merytoryczną opinię o Wulkan Marek Chochołek - Załęże

Wulkan Marek Chochołek
4.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 153
    38-223 Załęże