International Plastik Polska Sp. z o.o.

Dębe Wielkie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o International Plastik Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Plastik Polska Sp. z o.o.

kubek

Kołchoz i tyle. Zapraszają na spotkanie(na 3 godziny), po to aby zobaczyć jak wygląda praca, wszystko cacy aż do czasu. Jak wam nie idzie to po 3 godzinach Pani z twarzą mózgo-jebliwego prymitywa wam dziękuje, nie polecam.W normalnej pracy jest okres przejściowy dla pracownika, aby zapoznał się lepiej z nowymi obowiązkami w nowej pracy, tym bardziej jak pracuję się w kieracie jak IPPL.

kurczaczek

Firma gdzie (usunięte przez administratora)brak zgrania kobiet na danych zmianach atmosfera tam dołuje podkładanie sobie świń donoszenie do biura i lizusostwo

Zostaw opinię o International Plastik Polska Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Plastik Polska Sp. z o.o.