Opinie o International Plastik Polska Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy International Plastik Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w International Plastik Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Plastik Polska Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Co jaki czas w International Plastik Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Beata Nowy wpis

A ja bym.całe te biuro z góry zaprosiła do pracy na hale na tydzien i czasu by nie było na ploteczki papierosy i siedzenie wtedy by się przekonały to.znaczy słowo praca

Belmondo Nowy wpis

Najniższa krajowa to za mała stawka jak.na taką robotę na maszynach gdzie trzeba byc ciągle w ruchu i jeszcze pomagać innym.w międzyczasie dla mnie to jest zwykły (usunięte przez administratora) ludzi

Mnn Nowy wpis

Jaka cisza odnośnie odpowiedzi na temat nadgodzin i sposobu ich płatności czyli macie państwo odpowiedż ze w tej firmie są tak zwane wałki jeżeli chodzi o nadgodziny i formę ich płatności tego się mogłem spodziewać że nie uzyskam ale takie tematy trzeba poruszać ,zeby ludzie mieli.świadomość przed ewentualnym zatrudnieniem się w tej firmie pozdrawiam adwokat diabła

Firma International Plastik Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Młodszy menadżer
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kasjer - sprzedawca
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
Ppp

I dlaczego nie została udzielona odp Marcie bo co za ciężkie.pytanie na.ktore.nie ma odp więć na odvzepnego nie prowadzimy w chwili obecnej rekrutacji a jak pani pracuje to.wie jak się to odbywa.ale żenada.na kilometr.czuć i wiadomo że u was z tymi nadgodzinami jest nie halo

Mmn

Panie pracodawco proszę odp. Na pytanie dlaczego pracownikowi zatrudnionemu w waszej firmie umowa o prace na cały etat nadgodziny są płacone jak zwykła stawka godzinowabo.są w tej firmie takie przypadki ,ze pracownik zostaje na drugą zmiane i nie ma płacone dodatkowo tylko dostaje zwykłą dniówke za drugą zmiane

Zofia

Dlaczego wyzyskujecie ludzi i tak nędzne pieniądze płacicie przestańcie wykorzystywać ludzi co.wy sobie wyobrażacie a jak was nie stać na lepsze wypłaty to ogłoście bankructwo i zamknijcie te bałagan przynajmniej.ludzie nie będą u was pracować za przysłowiową czapkę gruszek jak wam nie wstud nicponie

Leopold

Od kiedy to nadgodziny są płacone jak zwykła stawka godzinowa jakiś żart jak się zostaje po fajrant to się.płaci 50 a jak się przychodzi na dniu wolnym od pracy to się płaci 100 halo halo.coś tu nie gra kodeks pracy się kłania

Pp

Pracodawco mam.pytanie dlaczego firma za nadgodzony płaci zwykłą stawke .nadgodziny są płatne inaczej lepiej na tym wychodzi pracownik moze podpowiem że są 50 i.100 słucham.ovzywiscie chodzi mi o pracowników ktorzy mają umowa o prace słucham pewnie nie uzyskam odpowiedzi bo niewygodne pytanie

Chciałbym się zapytać dlaczego są tak niskie zarobki nie dostosowane stawki do panujących cen na rynku.zarobki nie są adekwatne do pracy jaką się wykonuje .przecież firma donrze się rozwija przynosi zyskibbatdzo proszę o odp

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie International Plastik Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

To zależy od pracownika. Można odebrać lub dostać płatne.

@Pracodawca

Czy w takim razie, jak odbiera się dzień wolny, to można samemu zadecydować, kiedy to będzie? ;) A jeśli wybierze się pieniądze, to czy te nadgodziny są jakoś lepiej płatne, czy standardowa stawka, jak za normalne godziny pracy? ;) I jeśli mowa o nadgodzinach - często się zdarzają?

@Marta

A czy jest Pani naszym pracownikiem? Jesli tak to wie Pani jak die to odbywa. Jesli nie to rekrutacji obecnie nie prowadzimy wiec skad to zainteresowanie?

Bo ja strasznie ale to strasznie się zakochałem w tej brygadzistę z brzozego oczy niebieskie a jak królewskie piękny jej źółty uśmiech zwala mnie z nóg te wiecznie jej włosy przetłuszczone są zniewalające figura pierwsza klasa motylem byłam ale przytyłam oj tam ja lubię takie przy tuszy duży biust który można zarzucić na plecy nogi zgrabne od beczki prostowane pazury sekatorem wycięte pochodzenie szlacheckie oj tam powiat miński ale jaka jest inteligentna pracowita pomocna a jak to jest moja muza jakby była moja to kupił bym NYSĘ ALBO ŻUKA jeździli byśmy na rynek nim po zakupy urządzali wycieczki w plener do lasu bym malował jej portrety toples na łonie natury w sezonie letnim spalibysmy w stodole na sianie byłoby siańsko ru.chańsko a jak pędzilibyšmy bimber same plusy ludzie skarb ludzie skarb proszę was o pomoc jak spełnić swoje marzenia i być z nią

@Piotr

Panie Piotrze, przeczytałam wcześniejsze wpisy które Pan zamieścił, są strasznie prymitywne i z tego co widzę to Pan nie wie do czego służy ta strona.. tu się wyraża opinię na temat firmy, a nie obraża się drugiego człowieka.. a tak na marginesie o istnieje takie coś jak KK, rozwinę Panu skrót, to Kodeks Karny, polecam Panu tą lekturę, a szczególnie to art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżanie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst. Miłej lektury ☺️ Ps. W Internecie nie jesteśmy anonimowi, istnieje takie coś jak IP

Dobre to było
@Piotr

Wpis mistrzostwo klasa ubaw po pachy podczas czytania szacun.

Kajetan
@Piotr

Hehehe po przeczytaniu tego od razu.mi.się humor.poprawił

Phh

To jest typowy wyzysk ludzi co.tu dużo pisac

Zniesmaczona

Za taką prace minimum 5 tys do łapy plus 20 procent do tego premi uznaniowej zarty sobie robicie

Zniesmaczona

Dlaczego tak mało płacicie

Jakie są warunki zatrudnienia w International Plastik Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Zależy od stanowiska. Operatorzy często mają na początku umowy zlecenie - to wynika ze specyfiki działania firmy produkcyjnej, gdzie zapotrzebowanie na pracowników może zmienić się w zależności od planu produkcji Pozostali pracownicy - umowa o pracę na okres próbny na początek, warunki finansowe do uzgodnienia, w zależności od stanowiska i doświadczenia kandydata. Wynagrodzenia ZAWSZE są płacone terminowo, każdy jest zatrudniany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie ma płacenia "pod stołem". Nie zapewniamy dojazdów, przystanek BAGSa jest tuż obok firmy.

Bbb

Zuzanna ja wiem ze troche czasy się zmieniły ale ja nawet nie.wróciłbym tetaz za 20 zł na.godzine powiem ci dlavzego bo zarabiam prawie 8 tys miesiecznie pracuje na dwa.etaty w ochronie.w.warszawie wychodzi mi miesiecznie 480 godzin lub 504 jak miesiąc.ma. 31 dni i zaczynam zmiane 1 na godzine ma.16 zl siedzimy na parterze w bloku mieszkalnym w pomieszczeniu mamy telewizor wersalke kazdy ma.posciel nie mamy zadnych kontroli jest kuchenka kibel prysznic obok biedronka spimy od.22 do 5 nie mamy zadnych punktów kontrolnych do odbijania wiec nikt nas.z pracy nie rozlicza jak na.jednym jak i drugim osiedlu po zmianie 24 h przechodze na drugi blok na 24 h i jeden dzien wolny w miesiącu mam 10 dni wolnych ale co miesiąc wpada mi 8 tysięcy za nic nie robienie i spanie wiec odpowiadam ci na.pytanie że nie żałuje a tobie pracy tam wspolczuje ile tam zarobisz 3.5 tys co.to jest na dzisiejsze czasy inflacje i wieczne podwyzki cen pozdrawiam

Edyta
@Bbb

No a co takiego raziło cię w pracy najbardziej skoro rak uważasz? Czy chodzi tylko o to, ze w obecnej pracy zarabiasz więcej?

Mnn

Grazyna to kup sobie rower elektryczny nie za duzo wymagasz nie jestes mobilna to ty masz problem nie firma przykro mi zapisz się do kółka gospodyń wiejskich moze tam chociaz będziesz miała bliko

Bbb

Istnieje jeszcze ta firma.wogole pytam z ciekawości bo miałem okazje tam pracowac ale po krótkim okresie mojej kariery uciekłem kasa marna ogolnie praca nie adekwatna do pieniędzy

Zuzanna
@Bbb

Krs mówi mi, że tak. A w jakim okresie tu pracowałeś? Bo może do dziś kasa mocno podskoczyła? ;p Żałowałbyś?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Dębe Wielkie.

Firma zmieniła swoją siedzibę na Mińsk Mazowiecki. Pozdrawiam wszystkich obecnych, byłych i przyszłych pracowników. Proszę aby Państwa opinie były konstruktywne i szczere. Dziękuje!

Grażyna
@Pracodawca

Przez to pracownicy potracili pracę? Czy może zorganizowali jakiś transport dla tych co go nie maja a chcieli zostać? Teraz dojazd pracowniczy to norma w sumie

Zostaw merytoryczną opinię o International Plastik Polska Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

• Jak się pracuje w International Plastik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy International Plastik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Plastik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

International Plastik Polska Sp. z o.o.