Opinie o International Plastik Polska Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy International Plastik Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w International Plastik Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Plastik Polska Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Kajoteme

Nie polecam.

Ach te czasy

W pierwszej kolejności zwolniłbym te stare krowy z księgowości na górze siedzą starocie i plotkują

Sdd

Całą zmiana powinna się zbuntować i stanowczo powiedzieć nie będziemy pracować za takie pieniądze albo będzie taka stawka albo idziemy do domu

Sdd

Za takie pieniądze robić przecież tam człowiek nie ma czasu się po (usunięte przez administratora) podrapać non stop charowka uczciwa stawka to 18 złotych na rękę na godzinę za nocne zmiany i niedzielę 20 zł na rękę na.godzine

Firma International Plastik Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Młodszy menadżer
Sokół Partner Karolina Rutkowska
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Kasjer - sprzedawca
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
Mona

Wstydzili by się płacić takie pieniądze za wykonywaną taką pracę na jeden dzień usiądzie niech przy maszynie kierownictwo i z góry i te całe śmieszne biuro i niech zobaczą jak to jest super kółko za kółkiem by spadało

Ada

Taka prawda pracuje w agencji ochrony na osiedlu w warszawie 24 na 48 godzin stawka 13,40 na godzinę w miesiącu wychodzi 240 godzin co daje nam na rękę 3216 złotych siedzi się cały dzień na dupie nic się nie robi nikt nie gania głowy nie zawraca o 23 idę spać wstaje 5 rano o 7 koniec i dwa dni wolnego

Sft

Minimum w tej robocie 18 zł na rękę powinno być

Sft

Firma bez przyszłości dla pracownikòw stawka taka sama jak na ochronie osiedla gzie można w dodatku całą noc spać w pomieszczeniu socjalnym na materacu i nie trzeba zasuwać na kółkach więc czy warto

Ach te czasy

Firma krzak tam się nie zarobi kokosôw praca typowa dla kobiet zarobi tam parę groszy i wszystko w temacie maszyny podkręcone są na maxa kôłka aż spadają z taśmy i ciągle mało mało i mało za te pieniądze nie warto albo robić tam i traktować tą firmę jako przystanek w znalezieniu lepszej pracy

Bo jak o niej wspominam to zaraz komentarze kasują

International condon lateks w roli głòwnej brygadzistka z brzòzego pracuje tam jeszcze ta ropucha z mordą mòzgo jebca

Wacek

Odradzam wszystkim zarobki w firmie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Gdzie jest okropne tempo pracy maszyny nastawione na maxa uwaga na brygadzistka z okolic brzozego gruba baba oczy niebieskie życie (usunięte przez administratora)

Macie wyplate w całości na koncie ?

Ulka

Żeby zarabiać dobrze trzeba faktycznie być dobrym ale to normalne!

Nie polecam,jedna wielka tragedia. Małe zarobki a jeśli chodzi o umowę o pracę to też musisz się na nią naczekać .

Koala

Nie zawsze osoba która nam pomaga przy danym stanowisku jest stara pracownica, nie raz trzeba podziękować za pomoc A nie rozsiasc sie i kiedy maszyna chodzi robic jeszcze wolniej bo ktos przyjdzie nam pomoże sztućce to nie jest jakiś towar za kupę pieniędzy wiec firma produkuje jak najszybciej i jak najwięcej zeby mogla zarobić tu potrzeba osob ktore sa sprawne manualnie i które chociaz widac ze się starają przyspieszyć tempo swojej pracy wtedy i inny pracownik widzi ze dana osoba sie chociaz stara i z chęcią podejdzie pomoże A nie jak ktoś jest zasypany po uszy ale jeszcze sie rozsiądzie i czeka jak buc ze ktoś przyjdzie kto ma taka sama pensje i pomoże mając na glowie troche wiecej do ogarnięcia.....taka jest prawda kto chciał by robic za kogos kto sie nawet nie stara i dostaje za naszą pracę takie samo wynagrodzenie ....dziękuję:-)

@Koala

Czyżby , pracownik który przychodzi prosto z ulicy traktowany jest , jakby pracował co najmniej 40 lat . chyba jest jakiś okres przejściowy dla takiego człowieka choćby 3 miesiące albo miesiąc według prawa pracy . chyba że w takiej bandyckiej Firmie jak państwa takich praw się nie respektuje . Pora żeby się tym zajął Inspektorat Pracy

Yyyyyyy

Kazdy nowy pracownik jest traktowny ulgowo wiec prosze nie pieprzyc takich debilnych tekstow bo to chore jak ludzie potrafią swoje lenistwo usprawiedliwac złym traktowaniem w ippl. Starzy pracownicy jak i liderki pomgaja jak tylko moga każdej nowej osobie ale jak ktos siedzi na maszynie ma zapas i kompletnie zlewa na to to kazdy juz traci chęć do pomocy jakiej kolwiek.

:-)

No 40 lat to firma nawet nie ma :-D 3 miesiące z pracownikiem ktory nie wyrobi normy firma upada ????pozatym jak się nie daje rady pracowac na budowie bo nie ma się np siły nikt nie czeka 3 miesiące nawet miesiąca zeby dana osoba jej nabrała....Tak to bym mogła wegetować po 3 miesiące w każdej firmie i nic nie robić ????

@Yyyyyyy

W takim razie Idę z Tym do Inspektoratu Pracy , ciekawe jak będziecie śpiewać

Yyyyyyy

Kamery sa na hali wiec widac czy ktos pomagal. Na maszynie na ktorej powinna siedziec jedna osoba ????

Mazowieckie

Przekonałem się na własnej skórze Po 3 dniach wymagania nie wiadomo jakie .Choć obsługiwałem 2 maszyny i pomagałem innym Paniom przy stanowiskach.Co prawda tempo moje odstawało od pracownika który pracuje tam kilka lat ale to chyba zrozumiałe.Nie da sie opanować wszystkiego w ciągu 3 dni !.Pani brygadzistka powiedziała trzeciego dnia do mnie tak,,proszę pracować szybciej a jak nie to wogóle nie bedzie Pan pracował,, Co jej sie chyba w mózgu po przestawiało i tym wszystkim co dają umowe-zlecenie.W swietle przepisów umowa-zlecenie ma cechy takie że zleceniodawca jest dla ciebie jakby partnerem i zleca ci robote.Nie ma nad tobą ludzi z poleceniami kierowników,brygadzistów i rozkazów.Jeśli zleceniodawca kazę ci przychodzić na daną godzinę i dane miejsce ma to już cechy umowy o pracę a nie umowy -zlecenia.Niech każdy w tej polsce zapozna się ze swoimi prawami są dostępne w necie.Nie dajcie sie robić w balona! Tu wypada zgłoscić sprawe do Państwowej Inspekcji Pracy.Tyle w temacie

@Mazowieckie

Szanowny panie powiem tak. Jak chce sie pracować to wystarczy odrobina checi. A nie kompletne zlewanie na to co sie dzieje wokół. Pan jak i osoba pracująca tam kilka lat ma takie same obowiazki i bierze takie same pieniadze wiec nie ma obowiazku robic tego za co pan jest odpowiedzialny. Wiec jak komus sie nie chce pracować to niech siedzi na (usunięte przez administratora) w domu. Dziekuje.

omnibus

Może trzeba poszukać sobie pracy tam gdzie nie trzeba nic robić lub robić to co się chce!!

W fudzie to samo minus 6 na hali nie grzeją bo na gaz im szkoda a wyplat nie ma nawet po półtora miesiąca

Kilka słów o pracy w IPPL

Banda oszustów. Jest 13.12.2017 a wypłaty jak nie ma tak nie było. Czy oni robią sobie jaja? ludzie czekają na pieniądze muszą opłacić rachunki, chodzą głodni a te skur**** dalej nie raczą wypłacić pieniędzy za cały miesiąc zrzucając wine na brak księgowej "bo jest chora". Ku**a w innych firmach jakoś sobie dają radę I płacą na czas, księgowa czy jej podobne osoby nie stanowią problemu, bo mają np 2. Mało tego wypłata to tylko 1500 zł netto miesięcznie, z chałupnictwa jest ok 800 zł na miesiąc, brak atmosfery, poganianie, wieczne szukanie pracowników, wymagania od 1 dnia jak im nie sprostasz to pracy nie masz, sukcesem jest przeprowadzenie 1 miesiąca w tym kołchozie. Co tu dużo mówić... praca dla desperatów a także dla tych co nie mają większych wymagań.

Zostaw merytoryczną opinię o International Plastik Polska Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

• Jak się pracuje w International Plastik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy International Plastik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Plastik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

International Plastik Polska Sp. z o.o.