Opinie o Łukasz Wojsz Inter-Trade w Katowice będzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Wojsz Inter-Trade. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łukasz Wojsz Inter-Trade na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Wojsz Inter-Trade w Katowice będzin

Lil-77 Nowy wpis

Ja też zamówiłam buty na 300 zł,potwierdzili że zamówienie przyjęte,później mail że wpłata przyjęta,później jeszcze jeden mail i...więcej ani słychu dychu,strona znikła,buty i pieniądze też

minister Nowy wpis

To forum pracownicze więc klienci niewłaściwie skierowali swoje uwagi!

Jaco

Witam czy zgloszenie sprawy na policje przynioslo jakies rezultaty? Czy jest ktos kto odzyskal pieniadze?

Doris
@Jaco

Tak trzeba zgłosic sie na policję. Ten koleś juz został przesłuchany i toczy się postepowania . Wczoraj dzwonił policjant z informacja ze sprawa ruszyła. Kiedys na pewno się odzyska pieniązki.

Tomasz
@Doris

Ja również zostałem oszukany przez pseudo sklep LoveMyShoes. Dzisiaj wysłałem im e-maila z żądaniem zwrotu pieniędzy, ale wiem że to są czcze prośby. Sprawę zgłaszam na policję, kasy pewnie nie odzyskamy, ale gnoja trzeba złapać.

Niemarcin
@Doris

Witam. Jak KP prowadzi sprawę?

@Doris

W jaki sposób zostałaś rzekomo oszukana przez firmę Łukasz Wojsz Inter-Trade? Nie mam wiedzy na ten temat, dlatego mam nadzieję, że Ty bądź inny użytkownik wyjaśnicie mi, czego dotyczą te rzekome oszustwa tego pracodawcy? Proszę o szczegółowe wyjaśnienie, ponieważ są to poważne zarzuty wobec tej firmy.

Monika Nowy wpis
@Doris

A co trzeba przedstawić na policji?

Robert Nowy wpis
@Leszek

Firma która zarobiła krocie na ludzkiej naiwności. Zamówienie złożone pieniążki przelane ( 6 miesięcy temu) a butów nadal nie ma. Brak kontaktu ze sprzedającym. Podejrzewam że zarobił na tym oszustwie grube pieniądze. (usunięte przez administratora) nic innego.

Marcinkostrzewa

Ja też zostałem oszukany zgłaszam na Policję

Firma Łukasz Wojsz Inter-Trade poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Oliwka

Witam. Złożyłam zamówienie na buty w sierpniu mamy styczeń nadal ich nie ma. Przelałam pieniądze 300 zł. Zostałam oszukana

@Oliwka

Próbowałaś kontaktować się z firmą w tej sprawie? Przypuszczam, że na pewno tak, dlatego ciekawi mnie, jaka była odpowiedź firmy na dalszy brak Twojego zamówienia, mimo że dokonałaś opłaty? Proszę, abyś opisała, jak całą sytuację tłumaczy firma Łukasz Wojsz Inter-Trade.

Bachus

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Łukasz Wojsz Inter-Trade: reCAPTCHA

@Bachus

Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Możesz napisać, do czego konkretnie się odnosi? Jeśli pracowałeś w firmie Łukasz Wojsz Inter-Trade to zachęcam Cię do opisania swoich doświadczeń oraz przedstawienia opinii o tym miejscu pracy. Twój wpis może być pomocny dla osób rozważających podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy.

mamaisyn

Jesteśmy następnymi oszukanymi z brakiem dostawy butów, sklep Interbuty, ten sam człowiek i adres, kwota 380,00pln. Wysłaliśmy kolejnego maila, zgłaszamy sprawę na Policję. Proszę o info grzecznościowe o Państwa sukcesie lub pozwie zbiorowym.

nnn

nierozumię jak można nieponieść kary oszukują ludzi miałotwarte konto pieniądze wpływały przecież nakogoś to było ma zarejestrowaną firme jako sprzedaż samochodów używanych i co może kraść

Paulina

Zamówienie na 330 złotych, odzewu od 2 miesięcy brak, pieniędzy też. Moje sugestie dla Łukasz Wojsz Inter-Trade: (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

Mariya Kyrylyuk

Zamówiłam buty za 850 zł i ich nie dostałam. Nie dostałam odpowiedzi na żadnego e-maila Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Chciałabym odzyskać swoje pieniądze

LolekV2

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Łukasz Wojsz Inter-Trade: Iść do sądu z nim

mia3221

oszukali mnie na 200zł. Trzeba zrobić zbiorowy pozew do sądu. Moje sugestie dla Łukasz Wojsz Inter-Trade: NIGDY WIĘCEJ

Gośka

Hej wszyscy to jak to w końcu jest wy tutaj piszecie że koleś był już przesłuchany a na fb jest grupa "oszukani przez firmę INTERBUTY" i ktoś napisał że dostał pismo z prokuratury że postępowanie zostało zakończone z powodu nie namierzenia gościa więc ktoś kręci tak samo że policja zna gościa ale nie mogą nic zrobic bo nie mają dowodów. A te wszystkie nasze dowody wpłat emaile od niego itp.

Hania1968

Jestem kolejną oszukana. To jest zwykła kradzież. Zgłaszam na policje

Joanna

Parę butów Nike zamowilam 12.09.br. Dostałam wiadomość i potwierdzenie z przewidywanym terminem dostarczenia butów również 5.10.br Zaplacilam ponad 220zl. Termin 30dni roboczych mija dzisiaj a butów nadal brak. Może mi ktoś doradzic co mam zrobić? Jestem osobą niepełnoletnią..

@Joanna

Cześć. Jeżeli jesteś niepełnoletnia to rodzice powinni zgłosić to zajście do prokuratury ale nie na policję bo szkoda czasu........ Skompletuj wszystkie dokumenty : wiadomości od tego sklepu, zrzuty ekranu, przelew, i opis całego procesu zakupów. Wyslij to wszystko na adres najbliższej prokuratury i czekaj na wezwanie w charakterze poszkodowanej. Pozdrawiam./

STEMPEL

Drodzy Państwo 05.10.18 zgłosiłem sprawę oszustwa na komisariacie. Każdy z Państwa musi udać się do najbliższego komisariatu z dokumentem tożsamości, potwierdzeniem zakupu produktu, potwierdzeniem przelewu i zgłosić oszustwo. Ten Pan na komisariacie w Będzinie jest znany i policja już go przesłuchiwała. Firma pod podanym adresem nie istnieje. Proszę działajcie i zgłaszajcie swoje sprawy.

@STEMPEL

Witam. Nie trzeba niczego na policję przynosić bo POLICE są teraz bardzo chorzy........................................... Trzeba zebrać wszystkie dokumenty z transakcji: maile, przelewy, prtsc itd...... Zaadresować list do najbliższej prokuratury z wyjasnieniem całej sprawy i wysłać Po kilkunastu dniach otrzymasz pismo że zostajesz wezwany do prokuratury w charakterze poszkodowanego. Im więcej zgłoszeń tym lepiej.

Marlena

Dzień dobry, Ja też kupiłam buty u tego pana i niestety przesyłka do dziś nie dotarła, a minął już ponad miesiąc. Przykra sprawa. Nie zgłaszałem tego jeszcze na policję, cały czas mam nadzieję że przesyłka do mnie dotrze. Obawiam się jednak, że termin nigdy staje się coraz bardziej prawdopodobny.

@Marlena

Witam. Przesyłka raczej nie dotrze. Ja już czekam 70 dni na buty które zamówiła moja córka. na policję szkoda iść bo te ciołki nic nie zrobią................. Ja dziś wysłałem pismo do prokuratury z opisem całej sytuacji , przelewem, itd To wystarczy by wszczęli postępowanie

Andrzej M

(usunięte przez administratora) Zamówiłem buty od sierpnia bodajże, nic do dziś nie doszło!! Na początku odebrał tel i twierdził że 2 tyg będą szły te buty, potem nie można było się wcale połączyć, nie odp na meila itd.. Także (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) trzeba go gdzieś zgłosić, bo widzę że więcej ludzi oszukał, niech go znajdę i dorwe.. Jeśli czytasz to smieciu co nas (usunięte przez administratora) to wiedz że pożalujesz tego.

Emila

Ja również zostałam oszukana na kwotę 301 zł buty zamówiłam pod koniec sierpnia do dnia dzisiejszego nie dotarły. Moje sugestie dla Łukasz Wojsz Inter-Trade: Zwrot pieniędzy. To moja sugestia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwać

a176

podobnie jak ba123 czekam na buty od sierpnia 2018.... niestety zapłaciłem za buty Moje sugestie dla Łukasz Wojsz Inter-Trade: ? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ?

a176
@a176

o kurde, teraz dopiero widzę ile nas jest...

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Wojsz Inter-Trade - Katowice będzin

Łukasz Wojsz Inter-Trade