Opinie o TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca w Stalowa Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca w Stalowa Wola

Szukam pracy na infolinii i mam już doświadczenie w firmie kurierskiej. Ktoś wie czy tutaj w ogóle zatrudniają pracowników do obsługi telefonicznej? Wcześniej ktoś się wypowiedział o słabym kontakcie, więc zaczęłam wątpić, czy jest tutaj szansa na pracę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca zapewnia kartę multisportu?

Alex Nowy wpis

Nie polecam! Człowiek zmienia zdanie i podczas realizacji umowy podnosi cenę za usługę. Według mnie to naciągasz, z którym nawet jak się umówisz to i tak nie masz pewności czy nie znajdzie w tym czasie innej oferty i jak jej ponownie nie przebijesz to odpadasz. Taka moja opinia. Umówił się ze mną. Dograna była cena i miejsce docelowe. Potem zmienił miejsce do Stalowej Woli. Za realizację umowy którą mieliśmy ustnie zarządał dopłaty. Zgodziłem się. Potem zarządał abym mu jeszcze dostarczył przesyłkę wiele mil od umówionego miejsca, tłumacząc jakimiś brakami technicznymi samochodu. Człowiekowi chyba brakuje piątej klepki!!! Jak znajdzie, to i tak niech trzyma się ode mnie z daleka. Naraził mnie na dodatkowe koszty!!! To nie jest partner do waszej przesyłki, chyba że lubicie stress i więcej płacić! Nie wiem komu ta firma coś dobrze zrealizowała. Ale z opisów negatywnych widzę, że to ta sama technika działania!!!!

Blanka Nowy wpis

A gdzie są jakieś wpisy od pracowników, bo widzę wiele od klientów. Czy wgl firma zatrudnia kogokolwiek, bo w rejestrach jest zapis, ze to jest indywidualna działalność gospodarcza? Znaczy, nie ma pracowników i dlatego nie ma wpisów pracowniczych? A jak jest zatrudnienie, to czy na UoP czy raczej na kontrakcie b2b?

Brałeś udział w rekrutacji do TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
@Paczki

Niestety wychodzi na to, że wszystkie opinie na temat tej firmy są jak najbardziej aktualne. Zamówiłam odbiór 3 paczek na sobotę. Po 1 dniu i kilku telefonach w końcu dostałam potwierdzenie, że odbiorą w sobotę po południu. Jest sobota godz 16. Nie odbierają znowu telefonu. W końcu dostaje SMS że przyjadą w niedzielę. Dziękuję bardzo, proszę się nie fatygować. Zero profesjonalizmu, komunikacja tragiczna, spędzam cały dzień w domu czekając na kogoś kto w ogóle nie ma zamiaru się pojawić. Nie polecam.

Jaka umowa obowiązuje w TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca podczas okresu próbnego?

MK

Niestety ale firma sie nie popisala, najgorsza z jaka mialam do czynienia do tej pory, NIE POLECAM, paczka z Polski dojechala w bolach po wielokrotnych telefonach i obiecankach od soboty ze bedzie za 10 min za godz za 2...w koncu paczka dojechala o 23:59 w niedziele w nocy! Po swietach mialam paczke do wyslania, ktos mial odebrac w poprzedni weekend po wielokrotnych moich tel od soboty i informacjach ze bedzie za 2h za 3h itd w niedziele wieczorem otrzymalam informacje ze niestety ale kierowca nie ma juz miejsca na ciezarowce i nie odbiora paczki w ten weekend. Niestety ten weekend ta sama sytuacja ciagle obiecywanie ze bedzie na pewno, dzwonilam conkilka godz i za kazym razem pan mowil ze bedzie pozniej...kiedy zadzwonilam do kierowcy o 23 w niedziele to przestal odbierac tel....szkoda slow, nie rozumiem po co zwodzic tak ludzi, nie chcecie odebrac to powiedzcie nie jestescie jedyni!

Jak czytam większość tych opinii to się włos na głowie jeży... stek bzdur - firma bardzo solidna, przesyłka dotarła w terminie, kontakt bez problemu. Niestety konkurencja nie śpi, a pisać bzdury i oczerniać w Internecie jest najłatwiej... Gorąco polecam, sam korzystam i korzystał będę.

Gosia
@Piotr

Dobrze ze konkurencja nie śpi, można wybrać inna firme, mam bardzo złe doświadczenie z ta firma, i widze że nie tylko ja, przed wyslaniem paczki trzeba zawsze sprawdzic opinie o kurierze

Zofia
@Gosia

Ano widziałam właśnie, że podobno zniszczona u was była. Ale w którym momencie zażądano od was tej większej opłaty?

MK
@Piotr

Prosze sie cieszyc ze ma pan to szczescie ze odbieraha paczki od pana, ja tego szczescia nie mam!

Ktoś

A ja szczerze nie polecam tej firmy . Najgorsza na jaką trafiłam. Olewka klienta a kontakt tragiczny .

Kamil

Polecam:)

Artur
@Kamil

Polecasz boś zadowolony z usług czy z pracy w tej firmie? Jeśli to drugie to daj proszę znać, o co mogą pytać podczas rekrutacji i ile aktualnie płacą?

Opiniotwórca

Nie polecam tej frmy. Kontakt jest tragiczny. Obsługa małoresponsywna. Wiedząc że paczka ma być odebrana następnego dnia milkną. Na końcu informują, że kurier już wyjechał z tego miasta. Prośby o numer do kuriera bez odzewu. Można rzecz, że Poczta Polska lepiej działa.

Jackie

Cały dobytek po pobycie w UK ,11 dużych paczek dotarł bez uszkodzeń i na czas , polecam Jacek P

Gabriela
@Jackie

Na czas? Czyli w ile firma się "uwinęła"? :) Powiedz mi jeszcze, jak to wychodzi cenowo? Mają konkurencyjne ceny?

Gosia

Paczka zniszczona, kurier zazadal wiekszej oplaty niz ustalono wczesniej,wlasciciel firmy arogancki , ignorowanie reklamacji, nie uslyszalam nawet przeprosin, NIGDY WIECEJ!!’

M.Sz

Trzymać sie z daleka od tej firmy.Paczka dotarla w częšciach, połamane elementy. Po dotarciu na miejsce zażadano wiekszej oplaty niz ustalone bylo wczesniej. Po moim telefonie obiecano wyjasnic sprawe ale potem cisza, ignorowanie telefonu,sms …. Paczka byla takze otwierana.

Zofia
@M.Sz

W jakim sensie dotarła w częściach, bo jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić? Kiedy był wykonywany tamten telefon, od którego nastała wspomniana cisza?

Marysia

Dziekuje serdecznie za przesyłkę właśnie przed chwila otrzymałam do Bamber Bridge -Preston wszystko w jak najlepszym porządku dostarczone ..pan kierowca nawet do domu mi wniósł za co bardzo dziękuje ???? Jestem bardzo zadowolona napewno będę korzystać z państwa usług !

Klient

Wiecej fajek barany pchajcie to bedziecie miec nie zkontrolowane paczki :). Korzystam od 2 lat, zawsze bez problemu i z dobrym kontaktem. Wiekszosc opini jest najwidoczniej zamieszczana przez patologie w Uk a nie normalnych ludzi, przykre.

Mateusz W

Najgorsza firma kurierska z jakiej kiedykolwiek skorzystałem. Kurier nawet nie potrafi dowieść paczki na podany adres, dowozi w okolice i ma pretensje przez telefon, że on paczki nie bedzie nosił i, że trzeba paczke samemu odebrać. Ale niestety to Jego praca żeby dostarczyć paczke z punktu A do B. I trzeba kuriera szukać po mieście. Szokująca usługa. Ogólnie NIE POLECAM!

M

Nie polecam!!! Paczka została przepakowana beż wiedzy nadawcy nie poinformowania go o zaistnialej sytuacji przy czym została okradziona a pani się głupio tlumaczy przez tel że musiała byc itd itd... zaczęła się gubić w tym co mowi No niestety nie polecam nie rzetelna firma kurierska. Niby tanie wysyłanie Głowno prawda!!!!! Nie polecam !!

anna56

NIE POLECAM! Korzystałam z tej firmy przez długi czas. Niesłowni. Ale na to przymykałam oko. Chociaż godziny odbioru lub doręczenia przesyłki nienormalne. 23:00? 6:00 rano? OK. Umówiłam się z właścicielem na przewóz mebli z Pl do UK. Określił cenę. I w porządku. Czekałam tylko na potwierdzenie z Pl, kiedy będą gotowe meble (robione na zamówienie). Meble gotowe, więc dzwonię do (usunięte przez administratora)i mówię, że można odbierać meble. A on: "ok, ok, ale skąd?" Z kujawsko- pomorskiego. "A to nie, to ja tego nie przywiozę, bo my tylko z południa Polski". I tyle, bez żadnej nawet przykrości w głosie z powodu tego, że dał (usunięte przez administratora) Po prostu stamtąd nie. Ale informacje na stronie, że dostarczają z Polski, a nie z konkretnych regionów. Zostałam z meblami, bez przewoźnika, na szybko musiałam szukać kogoś. Dlatego od dziś korzystam z innego przewoźnika. Bo takim dziadom już nie dam zarobić nawet na najmniejszej paczce. Odradzam wszystkim znajomym, którym wcześniej ich poleciłam, i wszystkim innym. Więc przez takie sytuacje (usunięte przez administratora) tracą na biznesie. I niech nikt tu nie mówi, że komentarze są od konkurencji, bo to są realne sytuacje.

Danuta W

Firma godna polecenia, paczka została doręczona w terminie bez żadnych uszkodzeń. Bardzo miła obsługa i wspaniały kontakt. Korzystalam z usług tej firmy już kilka razy i nadal będę korzystać. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca?

Zobacz opinie na temat firmy TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca?

TPP Tanie Wysyłanie Małgorzata Gorczyca
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wojciecha Kossaka 5
    37-450 Stalowa Wola