Opinie o Henryk Schwinge Auto Hes Mechanika Pojazdowa MGR Inż. Henryk Schwinge w Oleśnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Henryk Schwinge Auto Hes Mechanika Pojazdowa MGR Inż. Henryk Schwinge. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henryk Schwinge Auto Hes Mechanika Pojazdowa MGR Inż. Henryk Schwinge o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Schwinge Auto Hes Mechanika Pojazdowa MGR Inż. Henryk Schwinge w Oleśnica

Witam. Przestrzegam przed tą pseudo firemką. Właściciel pseudo mechanik a pan inżynier nie wie co robi. Mój pierwszy kontakt z tym warsztatem był bardzo dobry. Chodziło o alternator. Pseudo mechanik szybko sobie z tym poradził. Ale problemy zaczęły się później gdy alternator ponownie się zepsuł. Kosztowało mnie ta przyjemność 1100 zł po czym gdy po 2 tygodniach auto ponownie się zepsuło Pan stwierdził że chyba trzeba kupić nowy a on będzie tak wspaniałomyślny że za darmo mi go zamontuje. Nie daje gwarancji na swoją robotę twierdząc że zdaża się iż dzień po wyjechaniu od niego auto może się zepsuć. Oczywiście jest na tyle mądry że nie wpuszcza do swojego warsztatu. Nie pokazuje wymienionych części. Nie daje faktur ani za zakupione części ani za robociznę. Sam demontaż danej części to koszt 200 zł po czym montaż to kolejne 200. Takim sposobem dorabia się na ludziach którzy nie mają pojęcia o mechanice. Mając przez chwilę dobre zdanie o tym warsztacie podstawiłam drugie auto. Tym razem chodziło o wymianę sprzęgła i remont rozrusznika. Pan nawet nie zadzwonił i nie poinformował że koszt naprawy to 1200 zł w aucie wartym może 1500 zł tylko sam podjął decyzję po czym zadzwonił że auto gotowe. Innym razem skasowł 150 zł i nic w aucie nie zrobił po czym obraził się że zadzwoniłam do niego i zwróciłam mu uwagę iż problem dalej jest. Strata czasu nerwów i pieniędzy. Jedyne co potrafi to oczerniać współpracowników mówiąc że to lenie gamonie (usunięte przez administratora) i alkoholicy.

Ala

Mąż oddał auto do naprawy, ponieważ nie przeszlo przeglądu ze względu na przewody hamulcowe. Auto oddał we wtorek, mówiąc dokładnie jaka jest sytuacja. Mechanik miał wymienić przewody, jeszcze przy okazji podrobic podluznice oraz wymienić pasek klinowy ponieważ zaczął piszczec.Najpozniej w poniedziałek mąż miał wrócić na przegląd, żeby nie płacić za niego ponownie, więc umówił się z mechanikiem, że odbierze auto w sobotę rano. Ku naszemu zaskoczeniu pomimo obietnicy auta w sobotę nie dostał... Powiedział więc, że MUSI ODEBRAĆ JE W PONIEDZIAŁEK PO PRACY. Mechanik odparl, że nie wie, czy je zrobi... To jeszcze nie koniec... W poniedziałek czyli PO PRAWIE TYGODNIU w końcu doszło do odbioru auta jednak okazało się, że przewody nie zostały wymienione, pasek również!!!! Mechanik je przeczyscij i psikal czymś twierdząc, że to wystarczy. Pasek klinowy zaczął piszczec już po drodze. Mechanik skasował 150 zł za usługę, auto przeglądu nie przeszlo. Mąż został wręcz wysmiany na przeglądzie czy sam próbował to naprawiać na podwórku. Pierwszy raz spotkałam się z taką bezczelność oraz niekompetencja.Auto musimy oddać do innego mechanika oraz ponownie zapłacić za przegląd!!!! KPINA RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Schwinge Auto Hes Mechanika Pojazdowa MGR Inż. Henryk Schwinge - Oleśnica

Henryk Schwinge Auto Hes Mechanika Pojazdowa MGR Inż. Henryk Schwinge
  • Wały Jagiellońskie 13b