Opinie o Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon w Zdżary

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon w Zdżary

Mateusz Nowy wpis

Ludzie robią tam za nic mają na godzinę 20 zł co najnizsza krajowa jest 22.80 i to (usunięte przez administratora) bez umowy lub robią sto metrów czy 200 za 400 czy 450 zł siedząc 2 dni czy dłużej.

Robert

Miło zaskoczony, posadzka wykonana profesjonalnie. Polecam

@Robert

Widzę, że większość klientów poleca choć są też jakieś zgrzyty w opiniach. Napiszesz jak to wygląda cenowo? Są konkurencyjni na rynku? Pytam jakbym też chciał zrobić posadzkę.

Bor

Bardzo słabe zarobkii

Małgorzata
@Bor

czyli jakie? bo każdy prowadzi inny poziom życia i dobrze jakbyś podał konkrety a nie takie ogólne słowo że słabe

@Bor

Jak (usunięte przez administratora) metrowcy zarabiają tu 3-4tys na mc śmiech.

Mateusz Nowy wpis
@Małgorzata

Słabe jak nie wiem co nikt tam wogole nie zarabia tylko traci w robocie siedząc dzień noc dzień za tą samą stawkę.

Jan

Średnio mogę polecić firmę …

Wanda
@Jan

Pracowałeś tutaj? Chciałabym poznać więcej szczegółów, dlaczego nie polecasz tej firmy. Chodzi o warunki pracy czy zarobki? Mąż rozgląda się za nową pracą, chciałby trafić na dobrego pracodawcę, dlatego będę wdzięczna za informacje.

Maria Nowy wpis

od wczoraj? i nikt czegoś takiego jeszcze nie zgłosił ani nic? i ogólne na jakiej podstawie te używki są tu deklarowane, opowiadasz się jako pracownik więc sam się do tego przyznajesz? co klient na to?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy firma daje umowę o prace i ubezpiecza pracowników ?

Mówią ze nie

Bolo

Zero umów 2 pracowników reszta na czarno .

Mirosław
@Bolo

2 osoby mają umowy a reszta nie, skąd taki podział? I jaka kasa z tej roboty, że ludzie na to idą?

@Mirosław

Zero kasy resztę (usunięte przez administratora) w robocie.Siedzac kilkanaście godzin .Gdzie jest (usunięte przez administratora) ZUS urząd pracy do (usunięte przez administratora) powinni się za to wziąć a nie (usunięte przez administratora) 30 godzin za tą samą stawkę.

@Mirosław

Ktoś tu usuwa komentarze widzę boi o (usunięte przez administratora) dopiero się zacznie a nie jebaczka ludźmi i w (usunięte przez administratora) ciąć.

Maria Nowy wpis
@Bolo

Skoro stwierdzasz, że faktycznie są jakieś naruszenia odnośnie tych warunków i w rzeczywistości to występuje to czemu tego sam nie zgłosisz?

Kris

Sami piszą sobie dobre opinie najprawdopodobniej Prawda wyglada inaczej , brak poszanowaniia klienta oraz pracowniika , to na poziomie ich działań . Pozatym nie ma czym robić sprzetyy stare na sznurkach to wiadome czemu i jakość usług taka Samaa. Nie polecam współpracy

Małgorzata
@Kris

co to znaczy sprzęty stare na sznurkach? jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić :D

@Kris

Tak to jest cała prawda to co napisałeś.

Młoda ekipa Widoczny brak doświadczenia

Maria
@Ania

A coś więcej może? Co zrobili u was, że masz takie spostrzeżenia?

Janek

Ta firma istnieje ??

Maria

Ktoś niedawno się tu skarżył na słabe zarobki. Podobno też nie szanują tu niby klienta i pracownika, niby oferują do pracy tylko przestarzały sprzęt. Jeśli to prawda to może stąd ten efekt, że niektóre usługi nie wychodzą dobrze? Jest tu może jakiś aktualny pracownik, który mógłby do tego się odnieść? Jak właściwie jesteście tutaj rozliczani za pracę, bo jeszcze dwa lata temu ktoś pisał, że niby umów tu normalnych nie ma?

Polecam

Polecam

Profesjonalne podejście do klienta, jakość usług na duzy plus ????

Krzysztof

Posadzka igiełka ,poprawiali po wcześniejszej firmie ,było ciężko ale chłopaki dali radę, jestem bardzo zadowolony

Xxx

Super wykonana robota ,zadowolony polecam

Kant

Firma godna polecenia, profesjonalizm ????

Zostaw merytoryczną opinię o Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon - Zdżary

• Jak się pracuje w Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon?

Zobacz opinie na temat firmy Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon?

Gol-Bet Posadzki Betonowe Patryk Golon
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 100
    39-104 Zdżary